Skocz do zawartości

Jaki jest twoj ulubiony tekst w CDA?


Gość Qn`ik

Polecane posty

  • Odpowiedzi 904
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
  • 3 weeks later...

A ja po raz kolejny przeczytałem Majstersztyxa... Nie no... Ten tekst wymiata... "Spadło mi na głowę takie wielkie pudło" :D To jest klasyka... Nawet mojej pani od angielskiego się podoba :D

A poza tym, to jak już (chyba) wspominałem. Lubię prawie każdy tekst. I z recenzji, i z NL, i z AR i z każdego miejsca w CDA. Tylk jeden mnie drażni... Dr. Actionstein... NIe mogę, nie lubię i nie bedę czytał... Jakoś nie porwał mnie on...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Nie ma bata, ja pamiętam taki wyczesany list do AR :

Wkładam kartę graficzną do CD-Romu i nic się nie dzieje. Pomóżcie!

Spróbuj włożyć CD-Rom do karty graficznej i to przy włączonym zasilaniu. Na pewno coś się wydarzy..

Biurko mi nie pasuje do kompa

Nagwintuj lub użyj młotka.

Monitor mi świeci.

Sprzedaj lampkę nocną.

Gdzie mogę kupić części zamienne do karty graficznej?

W tym samym sklepie, co naboje do telefonu.

Dalej nie pamiętam, ale świetne to było, świetne..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to texty QN'IKA uwielbiam je innych prawie nie czytam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

>>>To widac. Biedy Qnik.

mam extra pomysły zrubcie mnie moderatorem please !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

>>>Mam jeszcze lepszy pomysl. Poczytaj regulamin forum.

QN'IK jesteś the best :D/ :D/

>>>Jak bedziesz wiecej taki postow pisal, to szybkio zobaczysz kogos, kto jest the BEAST.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

z ostatniego numeru recenzja NFS most wanted autorstwa GEMa zdaje sie i dialog miesiąca. rozumiem pana Jankowskiego bo sam często jestem nierozumiany i ludzie nie wiedza o czym do nich mowie:D a, i minifelieton EGMa. gratuluje inwencji wurozmaicaniu sobie sniadań. ja na ogół śpiewam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ulubionego tekstu. Wszystkie są bardzo wyważone. Poważne podejście do tematu (nie zawsze, a jak już to nie do końca ), z domieszką humoru (w mniejszym lub wiekszym stopniu), solidne argumenty (czepiają się ich tylko ci, którzy nie mają zielonego pojęcia o recenzowaniu gier i chcą tylko popisać się wybitną głupotą i brakiem jakich kolwiek argumentów - czyli niczym godnym zainteresowania*). Z tego co zauważyłem (a obserwację prowadzę od roku '97 - tak 1997) w każdej recenzji można znaleźć te elementy. W końcu recenzje w CDA pisane są dla graczy, przez graczy (starych - SMG, EGM i młodych - Black Ivan** i ......***).

*i zazwyczaj trafiają do odpowiedniego działu w AR.

*** tu wpiszcie pseudo kogoś kogo nie wymieniłem w gronie starszych, np. Q'nik (czyt Kunik), albo Allor (wiem że nie wygląda na młodego, ale liczy się to na ile lat człowiek się czuje, nie ile faktycznie ma.

** Jeśli nie wiesz co to znaczy nie komentuj tego posta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się najbardziej podobała recenzja gry Alien vs. Predator 2 w numerze 01/2002. Była ona podzielona na trzy części: alien, predator i marine. Tylko dlaczego nie napisano autora tej recenzji? Mój zachwyt nad tą recenzją nie ma nic wspólnego z moim emblematem. :lol: Sama gra, w przeciwieństwie do recenzji nie była najlepsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się najbardziej podobała recenzja gry Alien vs. Predator 2 w numerze 01/2002. Była ona podzielona na trzy części: alien, predator i marine. Tylko dlaczego nie napisano autora tej recenzji? Mój zachwyt nad tą recenzją nie ma nic wspólnego z moim emblematem. :lol: Sama gra, w przeciwieństwie do recenzji nie była najlepsza.

Autorow bylo trzech: Gemini, Hut, Czarny Iwan. Pamietam, ze Iwan robil za Predzia :), Hut byl marine, Gem - alienem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się najbardziej podobała recenzja gry Alien vs. Predator 2 w numerze 01/2002. Była ona podzielona na trzy części: alien, predator i marine. Tylko dlaczego nie napisano autora tej recenzji? Mój zachwyt nad tą recenzją nie ma nic wspólnego z moim emblematem. :lol: Sama gra, w przeciwieństwie do recenzji nie była najlepsza.

Racja ta recka była zajefajna i dzięki niej skusiłem się na ten tytuł pomimo rozczarowania po pierwszej części. Alien wymiatał, moja uluiona misja jako facehugger znaleźć żywiciela. Potem skradanie się chowanie w ciemności, nie ma jak to pryczaić się na suficie i poundnąć na ofiarę (szkoda że się wtedy rozlatywała na kawiałki). Predator i speargun zaczaić się na drzewie załączyć thermal vision wycelować strzelić i posłuchać tego dumnego śmiechu kiedy głowa tego nędznego człowieka zostaje przybita do drzewa, ściany. Marine i smartgun przed tym duetem nic się nie ukryje, szkoda tylko ze tak zżera amunicje <= smartgun nie marine.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

najlepszy? chyba recka POP:TTT bo sam w niągrałem przed recką i potem skonfrontowałem moije wnioski z wnioskami autora:D

a skąd ją miałeś, kolego? Wszak Dwa Trony w Polsce wyszły jedynie w edycji "bazarowej". Colidor.

a poza tym "alternatywna" recenzja NFS:MW to było dopiero fajne:D I gry też wymiatają:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...