Skocz do zawartości

Jaki jest twoj ulubiony tekst w CDA?


Gość Qn`ik

Polecane posty

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 904
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Jeśli chodzi o texty z nowszych wydań CDA to trudno powiedziec, który był najlepszy, bo mam wrażenie, iż ogólny poziom recek/felietonów/testów wyrównał się i utrzymuje się na przyzwoitym poziomie.

Natomiast jeśli chodzi o historię to niewątpliwie jeden z debeściackich textów należał do Czarnego Iwana (choc może się myle - to było tak dawno) - autora recenzji gry Eat This. Z tego co pamiętam to przez ładnych parę miesięcy sypały się pochwały - powinien wtedy dostac jakiś order z ziemniaka czy coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość borowik_

Mój ulubiony tekst to motto smugglera: "Żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce".Po prostu ten tekst tyczy się także mnie.No i oczywiście pare tekstów z AR.Chociarz ostatnio pomysły się kończą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Michalus

Wszystkie teksty o redakcji CDA, te są po prostu najlepsze, zwłaszcza tekst Elda o tym, jak powstaje recenzja gry, myślałem (o to ja myślę?!?!? wow!!!), że się ze...smarkam ze śmiechu.

Jeśli chodzi o recenzje to, uwaga, uwaga, "Neighbors from hell"!!! Kawałek o sąsiadach, potrafiących ci umilic zycie jest po prostu obłedny i 100% psychodeliczny. Powiesiłem go sobie na drzwiach i za każdym razem gdy jest mi smutno, to go sobie czytam hehehe.

W AR nie ma tekstów lepszych i goprszych wszystkie są tak samo wypasione i odjazdowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całej mojej historii CDA (od 1999 roku) trudno mi wybrać coś najlepszego ;) Podejrzewam, ze pod najlepsza recenzje bedzie podpadalo Diablo 2. To był mój formalnie pierwszy numer (był z roku 2000, a poprzednie roczniki zdobyłem pare lat później). Wtedy, jeszcze jako gówniarz cieszący się życiem i zasobnością portfela wspomaganego przez rodzinę, z wielkim zdumienie oglądałem 10 minut okładkę zafoliowanego CDA (w Empiku wtedy zawsze foliują). A co do tekstu - Diablo 2... Po przeczytaniu co tam naskrobał Yasiu uważałem, że jest to gra, którą muszę mieć, a gdy wreszcie dostałem ją w swoje łapy, przeczytałem recenzję i potem zrobiłem to jeszcze raz podczas instalacji :) Podobają mi się niezmiernie 2 teksty z NL. Obydwa - masymalne parodie. Krzyżacy 1 1/2 i Majstersztyx, który to był całkiem niedawno. To wszystko póki co, lecę, bo spadło mi na głowę takie wielkie pudło :)

BTW: Co do postu Michalusa: Jeśli pdobał Ci się kawałek o sąsiadach, to polecam wierszowany wstęp do recenzji Runaway El Generala - wymiata :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mój ulubiont tekścik to odpowiedz na jeden z listów w AR a brzmi on tak

UMBA UMBA albo JEGO BWANA KUBWA MAC

Nie skomplikowane, każdy powinien zrozumieć i nawet największy osioł nie powinien mieć problemów z zapamiętaniem :lol:

do tego całkiem fajnie brzmi i pasuje do większości sytuacji życiowych, szczególnie gdy chcemy wyjść na umysłowych "luzaków"( coby brzydko ichnie nazwać)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kafthaan

A pamiętacie list pt. ZŁOTA TRZCIONGA wraz z odpowiedzią?? To był rodzynek. Myślałem że mi przepona pęknie. :lol: A tak poza tym to większość tekstów EGM dotyczących (_!_) jest niezła :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DeLeilha

Będzie to bezlitosne, ale tekstem, który najbardziej przypadł mi do gustu, nie jest recenzja czy zapowiedz. Ba, tekst ten nie traktuje nawet o grach (ale fakt, że gdyby się uprzeć, można by znaleźć w nim kilka fragmentów, w których napisano coś -wprawdzie niewiele - o nich). Mam mianowicie na myśli artykuł, który zatytułowany jest "redakcja w krzywym zwierciadle" i który został stworzony przez Qn'ika. Do dziś jestem pełna podziwu nad formą tegoż tekstu, a i sposób, w jaki Qn opisał redaktorów zachwyca mnie za każdym razem, gdy oddaje się lekturze artykułu. Przyznam, że tak bardzo w pamięć zapadły mi niektóre fragmenty, że mogę je w tej chwili zacytować bez posiłkowania się pismem (np. (o Eldzie): "delikatny, subtelny, niepoprawny optymista, zwykły schodzić z drogi na witok jakiegokolwiek krzywego spojrzenia" :))

Zgadzam się. Tekst był rewelacyjny. DION

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

wedlug mnie tekst ten jest Mr Jediego w naj gamewalkerze u czarnego iwana cytuje "zamiast napisac (tu imie) i jej zwierzatko napisal (imie) i jej zwieracz"

Ale i tak sa najlepsze teksty Smugglera:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Deniorek Mocny

W CDA wszystko jest super (prawie :wink: ), ale najbardziej mi się zawsze podobało AR. :)

A który z AR? Hmmm... Ten numer, w którym dali demo BloodRayne i pełną Star Trek`a: Armady (który to był numer? :roll: ). Niezapomniane listy i odpowiedzi... :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie tekst ten jest Mr Jediego w naj gamewalkerze u czarnego iwana cytuje "zamiast napisac (tu imie) i jej zwierzatko napisal (imie) i jej zwieracz"

Ale i tak sa najlepsze teksty Smugglera:)

Nie 'zwierzatko" a "zwierzak", co jakims cudem zmienilo sie w "zwieracz", a pomylka ta dala nam sporo radosci :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba smugg napisał w odpowiedzi na któryś z listów w AR (wybaczcie moją niedokładność ale skleroza w wieku 16 lat postępuje bardzo szybko:D) "(...)atititi ty moja mała przekładnio pneumatyczna (...)" rozwalił mnie tym tekstem. To było (o ile coś pamiętam) w ramach odpowiedzi na list kolesia który napisał że jak trzeba to sie zajmie przedłużaniem gatunku ludzkiego :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony text... tekst Sumgglera na forum AR (nie pamiętam jaki numer, ale któryś z 2003 roku): "(...) I niech mocz będzie z tobą"

Porpostu myślałem że zleje się w gacie !! I właśnie między innymi za to uwielbiam CDA.. za humor i luz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim 'Im prędzej, tym szybciej, Kabany' Allora i nagrody w listotele w AR: 'Siekiera z laserowym celownikiem i wyjściem na słuchawki', 'Śróbokręt z widokiem na morze', 'Głodna koza z molekularnym napędem i brudnym zadem'

Może jeszcze niektóre fragmenty recek. I to jest dobre. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...