Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martin1007987

Rozwiązany: Game For Windows Live - Asystent Logowania

Polecane posty

heh u mnie k&l działa bez GFWL i normalnie się uruchamia. Ale może to sprawa tego ze komp do "grania" tymczasowo nie ma internetu.

http://www.microsoft.com/downloads/details...;displayLang=pl

To sobie pobierzcie, to mi pomogło

Mam Windows7 i to mi pomogło, to mi zainstalowało Asystenta i po ty normalni mi GFWL się uruchamia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wlsetup-idcrl.exe nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32."

Mam podobny problem co założyciel tematu. GFWL nie ma zamiaru włączyć się bez Asystenta, a gdy próbuję go zainstalować to wyskakuje ten sam błąd o przedwczesnym zakończeniu instalacji z powodu błędu. System operacyjny Windows XP. (przypuszczam że powyższy plik który kolega dał do pobrania jest dla Windows 7?)

EDIT: Po kilku godzinach szukania na Internecie, dowiedziałem się że Asystent potrzebuje włączonej usługi automatycznych aktualizacji żeby mógł kontynuować instalację. U mnie usługa ta się zepsuła w jakiś sposób i nie szło jej włączyć. Po różnych zabiegach(usuwanie i ponowne dodawanie usługi, skanowanie w poszukiwaniu wirusów, instalowanie Windows Update Agent itp.) udało mi się zmusić usługę do działania. Problem z instalacją Asystenta zniknął natychmiast.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem ten problem, ale zainstalowałem tego Windows Update Agent i nagle mogłem także zainstalować "Asystenta". Dzięki MeTaL GuArD, nigdy bym nie wpadł na to, że to mogło być przez aktualizacje, a może ich brak.

W końcu mogę znowu zagrać w GTA IV :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...