Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deffik

Rozwiązany: Dylemat co do karty dźwiękowej.

Polecane posty

Witam, jestem zdecydowany na zakup Xonara, ale mam pewien problem wiem, że Xonar DX jest na PCI-E a D1 na złączu PCI, i nie jestem pewien, czy DX jakoś upcham w obudowie. Wiem, że pomiędzy tymi kartami nie ma jakichś strasznych różnic, tylko, że DX dostanę na miejscu, a D1 musiałbym sprowadzać, więc wolę się upewnić i nie zostać na lodzie z kartą w rękach.

asd-4.jpg

MOBO to AsRock M3A770DE

Oto jak wygląda moja obudowa od wewenątrz, PCI-E wg instrukcji to jest to zielone małe złącze nad kartą grafiki, a PCI zwykłe to są te trzy białe pod GPU. Dodatkowo koło PCI-E jest ten radiator (?), który zdaje się mógłby przeszkadzać/uniemozliwić instalację Xonara DX. Mam rację?

Jeżeli wypadnie na D1 to mam pytanie czy to ważne, do którego slotu PCI go włożę? Jeśli nie to wybrałbym środkowy, żeby nie zakłócić tak bardzo pracy chłodzenia GPU.

Do tej dźwiękówki zamierzam podpiąć Microlaby Solo 6c, czy to dobre połączenie, czy lepiej zastanowić się nad jakąś kartą Creative'a (choć mocno się zraziłem do produktów tej firmy ostatnimi czasy)?

Karta ma służyć zarówno do odsłuchu muzyki jak i do czerpania radości z grania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz Xonara D1 i podlacz go do srodkowego zlacza PCI.;) Nie wiem o niczym, co mogloby miec wplyw na prace karty zaleznie od tego, do ktorego slotu PCi jest podlaczona. Po prostu bierz D1 i wczepiaj w wolne miejsce.

Do tej dźwiękówki zamierzam podpiąć Microlaby Solo 6c, czy to dobre połączenie, czy lepiej zastanowić się nad jakąś kartą Creative'a

To zalezy od tego, jakiego dzwieku oczekujesz. Xonary maja bardziej zbalansowany dzwiek, a Creative'y maja troche bardziej podbity bas. Wydaje mi sie jednak, ze Xonar D1 + Microlaby to dobre polaczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o niczym, co mogloby miec wplyw na prace karty zaleznie od tego, do ktorego slotu PCi

Żeby w tym miejscu nie kotłowało się gorące powietrze z karty graficznej, najlepiej dźwiękówkę zamontować dość nisko.

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...