Skocz do zawartości

Half Life (seria)


Gość kabura

Polecane posty

A co, demko już jest ? Kurcze, nie dostałem jeszcze nowego CDA i praktycznie niewiem o czym gadacie :( O co chodzi z tymi pojazdami ? Jakie demko ??? Stalkera ??? Kurcze, weźcie coś wytłumaczcie :D

O co chodzi z pojazdai?

W nowym CDA bylo porownanie HL2 ze STALKEREM i w ramce bylo napisane, ze w HL2 pojazdow jako takich nie bedzie. Co oczywiscie troche mnie i nie tylko zmieszalo, bo na jedm z filmikow widzialem jazde buggym...

Demka STALKERA w nowym CDA nie ma, ale Sn1p3R myslal, ze rekaktorzy przywioza ze wschodu cos wiecej niz tylko recenzje betki :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Będą. Po pierwsze na wspominanym już filmiku z E3 było widać przejażdżkę buggym, po drugie w Temacie Numeru o Half-Life 2 z CDA nr 8/2003 była mowa, że buggy nie będzie jedynym kontrolowalnym pojazdem w grze. Trudno żeby było inaczej. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R
(...) ale Sn1p3R myslal, ze rekaktorzy przywioza ze wschodu cos wiecej niz tylko recenzje betki

Tam od razu myślał :D To miała być lekka sugestia... Ale wracając do tematu Hl2 - to coż można napisać.. Hmmmm np. chętnie już bym sobie pograł :D. Pojazdy muszą być. W Half Life 1 nie było jako takich pojazdów (poza pseudo pociągami itp., które miały już wytyczoną z góry drogę). Dlatego też w modach do Hl 1 też zbytnio dużo pojazdów nie było. W Hl2 muszą być pojazdy, skoro renderingi o tym świadczą, ale z drugiej strony to przecież tylko rednderingi :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Leborg

matko.....

bezgraniczne ufanie jakimś podejrzanym recenzentom na pewno daleko was zaprowadzi.

a pojazdy na pewno będą , wskazuje na to np filmik w którym był pokazany buggy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R
Ale pojazdów ma nie być, tak jak pisał Hut, nic na to nie wskazuje...

No a co z tym filmikiem?

Zresztą owa ramka w recenzji Stalkera - jeeeny widać, że autor był stronniczy tak mocno, że aż bardzo :D

Half Life2 został tak totalnie olany, że aż do końca w to nie wierzyłem.

"Typowy tradycyjny FPS"?, że ma być liniowa? A czymże objawia się ta liniowość, że będą MOŻE odgórnie ustalone etapy ? Liniowy to jest Splinter Cell, w którym to szczotka blokuje nam wejście do drzwi!!

Owszem - rozumiem autora, że Stalker będzie wyjątkowy, ale żeby od razu wrzucać Half Life'owi to lekka przesada :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ::Vyborny::

filmik, filmik...

nie widzieliście tego 20 minutowego, co waży coś ponad pół giga? to trzeba obejrzeć, po prostu szczęka opada...

nie ma co sie rozpisywac o zaletach, bo pomysly i ich wykonanie moim zdaniem, na podstawie tego filmu, jest nad wyraz perfekcyjnie fenomenalnie doskonałe :D

link:

http://www.fileplanet.com/files/120000/123983.shtml

zaprawdę powiadam wam, zasysajcie i ogladajcie, bo nie znacie dnia ni godziny :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmik, filmik...

nie widzieliście tego 20 minutowego, co waży coś ponad pół giga?

To jest filmik ze E3. Ja widzialem go w.. czerwcu :)

>>> Dodać należy że składa się on z tych mniejszych co były na Coverach (choć nie wszystkie) i jest opatrzony komentarzem, z racji tego, że jest to nagranie prezentacji. I to wlaśnie komentarz jest w nim cenny, bo same filmy to lepiej w bik'u obejrzeć. - RoZy

No a co z tym filmikiem?

Zresztą owa ramka w recenzji Stalkera - jeeeny widać, że autor był stronniczy tak mocno, że aż bardzo

Nawet bardzo za bardzo :)

Half Life2 został tak totalnie olany, że aż do końca w to nie wierzyłem.

"Typowy tradycyjny FPS"?, że ma być liniowa? A czymże objawia się ta liniowość, że będą MOŻE odgórnie ustalone etapy ? Liniowy to jest Splinter Cell, w którym to szczotka blokuje nam wejście do drzwi!!

Owszem - rozumiem autora, że Stalker będzie wyjątkowy, ale żeby od razu wrzucać Half Life'owi to lekka przesada

Podoba mi sie to nawiazanie do Splintera :)

Warto sobie dla porownania poczytac o HL2 w numerze 08/2003, zobaczyc jak Gem wychwala go w niebiosa i poczytac to co jest w ramce przy STALKERZE... Widac to ciagle czekanie nie najlepiej wplywa na imidż gry :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość thirian1
Ale pojazdów ma nie być, tak jak pisał Hut, nic na to nie wskazuje...

Zresztą owa ramka w recenzji Stalkera - jeeeny widać, że autor był stronniczy tak mocno, że aż bardzo :D

Half Life2 został tak totalnie olany, że aż do końca w to nie wierzyłem.

"Typowy tradycyjny FPS"?, że ma być liniowa? A czymże objawia się ta liniowość, że będą MOŻE odgórnie ustalone etapy ? Liniowy to jest Splinter Cell, w którym to szczotka blokuje nam wejście do drzwi!!

Owszem - rozumiem autora, że Stalker będzie wyjątkowy, ale żeby od razu wrzucać Half Life'owi to lekka przesada :evil:

Nie przejmuj się tak tym. Przecież sam napisał, że rozmawiali ze sobą jak słowian ze słowianinem - czyli "polej, nalej" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>> Dodać należy że składa się on z tych mniejszych co były na Coverach (choć nie wszystkie) i jest opatrzony komentarzem, z racji tego, że jest to nagranie prezentacji. I to wlaśnie komentarz jest w nim cenny, bo same filmy to lepiej w bik'u obejrzeć. - RoZy

Racja. Filmik sam w sobie to nic szczegolnego ( dobra przesadzam troszeczke ), ciekawy jest komentarz "jak to zrobilismy", czyli ze za mimike twarzy odpowieda 40 wirtualnych miesni, uproszczona zasade dzialania havoca itd... A najfajniejszym momentem jest, gdy podczas prezentacji materialow ktos z publicznosci zadaje pytanie: "Czy to pojdzie na moim 486?" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Taaa. Można powiedzieć, że koleś jest optymistą :D Ale już wiem (przypuszczalnie :D) co spowodowało taki stosunek recenzenta do Half Life2. Otóż przyczyną jest brak dema. Nic bardziej nie stresuje, niż brak demka gry, na którą się czeka (i czeka)... Dlatego też czekamy na recenzję, w której będzie zawarte np. doom3 - zupełnie przeciętny fps z kiepską grafiką i klimatem = 0 i do tego te wymagania - o fuuj, a uzasadnienie do tego - ano dlatego, bo ponieważ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa. Można powiedzieć, że koleś jest optymistą :D Ale już wiem (przypuszczalnie :D) co spowodowało taki stosunek recenzenta do Half Life2. Otóż przyczyną jest brak dema. Nic bardziej nie stresuje, niż brak demka gry, na którą się czeka (i czeka)...

Czy mi sie wydaje, czy powyzsza wypowiedz w tlumaczeniu na polski da nam "Kiedy w koncu dacie demko HL2 :!: :!: :!: :evil: "

]Dlatego też czekamy na recenzję, w której będzie zawarte np. doom3 - zupełnie przeciętny fps z kiepską grafiką i klimatem = 0 i do tego te wymagania - o fuuj

Tak wiec spodziewajmy sie HL2 i Dooma 3 w "Kaszanka Zone" gdzies w okolicach grudania 2005 :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer
Taaa. Można powiedzieć, że koleś jest optymistą Ale już wiem (przypuszczalnie ) co spowodowało taki stosunek recenzenta do Half Life2. Otóż przyczyną jest brak dema. Nic bardziej nie stresuje, niż brak demka gry, na którą się czeka (i czeka)...
Czy mi sie wydaje, czy powyzsza wypowiedz w tlumaczeniu na polski da nam "Kiedy w koncu dacie demko HL2
Czy to pytanie retoryczne? ;) Wszyscy tutaj czekamy na demko Half-Life 2. Oby nie za długo, bo dłuższe czekanie może nam zaszkodzić. Może Hut Sędzimir obraził się na panów z Valve (z powodu braku dema) i specjalnie tak potraktował Half'a. :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Moooże. Zresztą zobaczymy jaką opinię wystawi autor sławetnego już textu, gdy zobaczy ten "Typowy, tradycyjny FPS" w akcji. Może okaże się, że Half Life 2 rzeczywiście będzie niczym niewyróżniającym się FPSem, ale sądząc z trailerów, to nie sądzę. Swoją drogą to wspominałem już, że pograłbym sobie w demo ? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee, wszyscy tu na demo czekają i że chcieliby w demo :) To ja dla odmiany powiem, ze chciałbym pełną :D A S.T.A.L.K.E.R to niech sie schowa przy HL2!! IMO nie ta ranga :)

A ja chce sprzet na ktorym na full detalach w 1600x1200 gra nie bedzie schodzila ponizej 60 FPSow :D i do tego monitor plazmowy tak ze 28 cali :)

A co do STALKERA to... hmmm moze nie nalezy go tak wczesnie przekreslac :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer
A S.T.A.L.K.E.R to niech sie schowa przy HL2!! IMO nie ta ranga
Moim zdaniem Half-Life 2 i STALKER to gry bardzo podobne, równie zaawansowane. Bardzo ciekaw jestem jak ten rok się zakończy, który z Wielkich I Oczekiwanych (znak opatentowany i zastrzeżony) eFPePeków okaże się lepszy. Mimo wszystko po cichu bardziej liczę na Half-Life 2.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przekresliłem wcale S.T.A.L.K.E.R.A, napisałem tylko, że moim zdaniem nie będzie się mógł równać z HL2. Niewątpliwie będzie grą nadzwyczajną, grywalną dopracowaną itd, ale poprostu myśle, że HL2 będzie duużo lepszy.

Nie wiem czemu, ale mam wrazenie ze STALKER bedzie takim "Morrowindem w Czarnobylu" :)

Ja nie tyle sadze, ze HL2 bedzie lepszy od STALKERA, bo w obecnym stadium obu gier jest niemozliwe do ustalenia, jednak bardziej czekam na HL2. Nie wiem jakos sie tak napalilem na niego, jednak to wszystko powoli we mnie wygasa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Może chodzi o to, że Half Life 2 stał się pewno rodzaju legendą...

A co do Stalkera - myślę, że gierka ma w sobie ogromny potencjał, a dodatkowo na jej korzyść wpływają jeszcze wymagania sprzętowe... To sprawia, że jeżeli HL2 będzie miał jakieś problemy to świetną "alternatywą" będzie stalker.. Może "alternatywa" to za mocne słowo, bo STALKER niewątpliwie będzie wyyypasiony i z chęcią sobie w niego zagram :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ale my głupi jesteśmy...Nie kłućmy się co jest lepsze..Czy DooM 3 czy HL2 czy Stalker czy co tam jeszcze..Przecież to w naszym interesie leży to, żeby były jak najlepsze, jak najdłuższe itd. Więc życzmy sobie jak najlepszego Stalkera, DooMa 3, Half Life'a 2 Painkillera itd :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...