Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pvt:Dam!an

FIFA 06

Polecane posty

Ok, zatem Pvt:Damian, zastepuje Sairama, a jak chce może zmienic sobie klub. Jeśli jakoś uda ci się rozegrac te mecze w których były walkowery, to ich nie będzie, jeno punkty, które zdobędziesz ;)

Poza tym, dziś odbył się wielki mecz, na który wszyscy z utęsknieniem wyczekiwali. Dwie drużyny, które od początku były największymi faworytami, a teraz zajmują dwa pierwsze miejsca w tabeli, wreszcie spotkały się. FC Bayern, prowadzony przez JaqbSa, podejmował AS Romę, której szkoleniowcem jest Hawk. Prywatnie JaqbS nie miał styczności z piłką kopaną od dobrych kilku dni i nie czuł się pewnie przed tym meczem. Jednak kibice Bawarczyków od razu zostali miło zaskoczeni, gdy w jednej z pierwszych akcji Claudio Pizarro zdobył pierwszą bramkę. Reszta pierwszej połowy była wyrównana, acz przeważał nieznacznie Bayern. Zaś w drugiej cześci spotkania przewaga gospodarzy była już znacząca, a Roma przeprowadziła tylo kilka akcji pod bramką przeciwników. Wreszcie dopełnieniem była druga bramka Pizarro w 88 minucie. Mecz zakończył się zwycięstwem Bayernu 2-0, a drużyna umocniła się na czele tabeli. Teraz pytanie, czy ktoś będzie w stanie sprostac Bawarczykom? 8)

FC Bayern [JaqbS] - AS Roma [Hawk] 2-0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaj... lagi. JaqbS i Dam!an - przed meczami w Sieci zmniejszajcie detale na minimum (z rozdzielczością włącznie), bo sie nie da normalnie z Wami nie da grać. Poprzez to tracę takie gole, jak w meczu z Dam!anem (ten drugi ;])

FC Barcelona [Dam!an] 2 : 2 AS Roma [Hawk]

Strzelców nie pamiętam. :0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaj... lagi. JaqbS i Dam!an - przed meczami w Sieci zmniejszajcie detale na minimum (z rozdzielczością włącznie), bo sie nie da normalnie z Wami nie da grać. Poprzez to tracę takie gole, jak w meczu z Dam!anem (ten drugi ;])

FC Barcelona [Dam!an] 2 : 2 AS Roma [Hawk]

Strzelców nie pamiętam. :0

Ten mecz zostanie powtórzony.

Tymczasem w poprzednim meczu FC Barcelona, czyli ja podejmowała Bayern Monachium. Pierwsza połowa wyrównana, bramkę na 1:0 dla Barcy przepięknym strzałem zza pola karnego po odbiciu piłki od słupka strzelił Van Bommel. Bayern zdążył przed przerwą wyrównać (nie wiem kto strzelił). Druga połowa: 2 bramki Ronaldinho z karnego i z główki po dośrodkowaniu i koncowy wynik 3:1. Bayern powstrzymany :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gola dla Bayernu zdobył Zé Roberto. Kurde, tak to bywa jak się gra pod wpływem, a i faktycznie lagi też nie pomagały w grze.

A co do zmniejszanai detali, to jak dla mnie niewiel to poprawia sytuację, bo jak grałem z Sairamem na najniższych, to nic, były lagi. Grałem z zaqqim na najniższych, lagi były. Może z Damianem też powininenem był najniższe ustawić, ale po doświadczenia poprzednich meczy nie byłem do tego dobrze nastawiony. A z Hawkiem jak gram, to gra śmiga aż miło, przynajmniej u mnie. No, ale jeśli prosisz to tak uczynię ;)

Ten mecz zostanie powtórzony.

Hej, to ja strajkuję, też chcę powtórzenia meczu z Damianem, bo byłem pod wpływem w jego trakcie i lagi były! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do zmniejszanai detali, to jak dla mnie niewiel to poprawia sytuację, bo...
... nie masz takiego złoma, jak ja.
jak grałem z Sairamem na najniższych, to nic, były lagi.

Grałem z zaqqim na najniższych, lagi były.

Bo może oni też mają złomy, jak ja i nie zmniejszyli detali.
A z Hawkiem jak gram, to gra śmiga aż miło, przynajmniej u mnie.
U Ciebie. U mnie gracze za późno reagowali na moje polecenia.
No, ale jeśli prosisz to tak uczynię ;)
Dziękuję.
Ten mecz zostanie powtórzony.
Dziękuję.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żądam zadośćuczynienia za zniesławienie mego Nicka i narażenie F.C Barcelony na miano najgorszej drużyny w „Forumowej lidze”. Nigdy jednoznacznie nie wyraziłem zgody na branie udziały w tych rozgrywkach, toteż uważam, że ostatnie miejsce w tabeli to jakaś pomyłka…Spotkamy się w sądzie!

P.S

Życzę emocjonujących spotkań i niskich pingów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sai, nie tragizuj, bo twój team przejął Damian i niezłą zadymę w lidze robi ;) Dobra, czas uporząkować co nieco to wszystko i spróbujemy rozegrać rewanże. Zatem oto tabela:

tabella0hi.jpg

Jako, ze nie wplynął nowy wynik meczy Hawk - Damian, to w tabeli został wykorzystany ów 2-2. W pozostałych nierosztrzygnietych meczach były albo walkowery, albo remisy 0-0 (w przypadku gdy obie strony mogły, a nie zagrały). A fakt, że forum dziął jak dizała nikogo nie usprawiedliwia, bo ja jakoś wszystko rozegrałem co mogłem i wszelkie sowje wyniki tu zamieszczałem. Ta więc ostatecznie wyszło na to, że więcej meczów zostały nierozegranych niż rozegrabnych, co dobrze nie świadczy na pewno. Cóż, szkoda ale pozostaje mieć nadzieję, że będize lepiej w rundzie rewanżowej. Acha, z tabeli strzelców rezygnuję, bo sam już się we wszystkim pogubiłem.

Oto terminarz na rewanżową rundę i tym razem rezygnuję z konkretnych dat, żeby to usprawnić, po prostu grajcie jak wam pasuje, byleby jak najszybciej. Zatem np. na upartego mozna całą rundę w jeden dzień rozegrać, ale co i jak to każdy wedle własnego rozeznania. Mecze z zaqqim i wikim traktowane są jako walkowery, ale na miejsce tych dwóch panów zawsze ktoś może się włączyć, tylko że nie ma możliwości zagrania przegranych meczów z 1 rundy. Prawo nie działa wstecz. Sorry, no bonus.

1. kolejka

JaqbS – Podkościelny

Damian – zaqqi

Hawk – Pablo

Pauzuje: wiki-yu

2. kolejka

Podkościelny – Damian

zaqqi – JaqbS

Pablo – wiki-yu

Pauzuje: Hawk

3. kolejka

Damian – Pablo

Hawk – zaqqi

wiki-yu – Podkościelny

Pauzuje: JaqbS

4. kolejka (28.11.05)

Pablo – JaqbS

Podkościelny – Hawk

zaqqi – wiki-yu

Pauzuje: Damian

5. kolejka (30.11.05)

JaqbS –Damian

Hawk – wiki-yu

Podkościelny – zaqqi

Pauzuje: Pablo

6. kolejka (01.12.05)

Hawk – JaqbS

Damian – wiki-yu

Pablo – Podi

Pauzuje: zaqqi

7. kolejka (03.12.05)

wiki-yu – JaqbS

Damian – Hawk

zaqqi - Pablo

Pauzuje: Podkościelny

I na deser puchar, czyli półfinały:

Hawk - Podkościelny

JaqbS - Pablo

Również do rozegrania w dowolnym, ale jak najbliższym terminie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze z zaqqim i wikim traktowane są jako walkowery, ale na miejsce tych dwóch panów zawsze ktoś może się włączyć, tylko że nie ma możliwości zagrania przegranych meczów z 1 rundy. Prawo nie działa wstecz.
Max1, jak widzisz będziesz miał nieco prze... rąbane, bo JaqbS tak chciał. :) Narazie trwa przerwa, więc pobory chyba wolne. Ja się zgadzam na Twoje przyjęcie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów. Jestem bardzo chętny do gry w fiFA ekstraklasa, choć widzę, że czeka mnie sporo meczy. Z wyborem klubu jeszcze się wstrzymam i poczekam na Waszą decyzję.

Dobra, przyjętyś. Wchodzisz za zaqqiego, który grał Realem Madryt. Przed rozpoczęciem gier masz prawo sobie zmienić klub, jeśli się na to zdecydujesz to napsiz w tym topiku który byś wybrał (oczywiście spośród tych jeszcze nie zajętych).

Max1, jak widzisz będziesz miał nieco prze... rąbane, bo JaqbS tak chciał. Narazie trwa przerwa, więc pobory chyba wolne. Ja się zgadzam na Twoje przyjęcie.

Nie JaqbS tak chciał, tylko 1 runda już skończona i nie wracamy do niej. Po cóż robić bajzel i rozgrywać tyle meczy na nowo. Żywię nadzieję, że runda rewanżowa będzie bardziej udana, a prawdopodobny drugi sezon fiFA Ekstraklasy również. Znaczy, że będzie o wszystkim decydowała gra, a nie układ walkowerów i punktów za nierozegrane mecze. Tyle ode mnie. Acha, jeśli chcecie, już można grać mecze drugiej rundy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie JaqbS tak chciał, tylko 1 runda już skończona i nie wracamy do niej.
Ok, ale pozwól, że zmienimy z Dam!anem wynik naszego meczu, ponieważ dziś został rozegrany. JaqbS, dla Ciebie nie powinie być to żaden problem, boś chopok śprytny. :)

AS Roma [Hawk] 6 : 1 FC Barcelona [Dam!an]

Nie chciało mi się bawić w relację, zostawiam pole do popisu dla Dam!ana. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AS Roma [Hawk] 6 : 1 FC Barcelona [Dam!an]

Nie chciało mi się bawić w relację, zostawiam pole do popisu dla Dam!ana. ;]

No comments...

Kurde, ale stats. :P

Dam!anie, pytam ponownie: czy JaqbS ma uznać ten mecz za nasz rewanż w lidze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam!anie, pytam ponownie: czy JaqbS ma uznać ten mecz za nasz rewanż w lidze?

Widzę, że Hawk zawzięcie walczy o swoje :D Ale tak już Ci mówiłem, wynik tego mecuz zostanie potraktowany już jako ten z rundy rewanżowej., no chyba, że faktycznie Dam!an wypowie się na tn temat inaczej.

BTW Hihi, post na liczniku nr 1200, choc w rzeczywistości, jak sprawdziłem w profilu mam ich 1243. Nie ma to jak rozbieżności ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam!anie, pytam ponownie: czy JaqbS ma uznać ten mecz za nasz rewanż w lidze?

Widzę, że Hawk zawzięcie walczy o swoje :D Ale tak już Ci mówiłem, wynik tego mecuz zostanie potraktowany już jako ten z rundy rewanżowej., no chyba, że faktycznie Dam!an wypowie się na tn temat inaczej.

A coś Ty myśał. Tylko nie spiesz się tak jak przedtem z tym wynikiem, bo Dam!an jakiś taki pogrążony w sobie jest i jego (nie)zgody wydobyć od niego nie mogę.

Aha - Ty nie mówiłeś nic, że ten mecz tak zostanie potraktowany, ale tak MOŻE być potraktowany. ;)

BTW Hihi, post na liczniku nr 1200, choc w rzeczywistości, jak sprawdziłem w profilu mam ich 1243. Nie ma to jak rozbieżności ;)
gz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Panowie :). Az dziwne, ze wczesniej tego tematu nie zauwazylem. Mozna dolaczyc do ligii? Bo chetnie pogram.

Nie ma sprawy, wchodzisz za wikajusa, który grał Juventusem. Klub mozesz zmienic, ale niestety jak już wyżej pisałem zostaje Ci jego dorobek (lub raczej jego brak) z pierwszej rundy. A tak w ogle to możeby zacząc już grac, co chłopaki? Sam w dniach najbliższych dla przykłądu kilka meczy rozegram ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie. Hm, wiki ma faktycznie spory dorobek :). Ale coz, odrobimy to jakos :). Jesli mozna, to chce grac Liverpoolem. Juz nie moge sie doczekac meczu :).

Przyjęte. Jak sie nie mozesz doczekac, to przecież zaraz ja mogę z Tobą zagrac ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...