Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vergil

Dungeon Siege II

Polecane posty

Mam problem otoz jestem juz w II akcie bodajrze 6 rozdzial z ta ksiezniczna gdzie ona tak dokladnie jest na poludnie od jakiegos cmetarza a gdzie ten cmetarz bo ja sie troszke pogubilem :P

Można się tam dostać teleportem - uruchamiasz go po zebraniu "Aegis of Death" - część tarczy którą kompletujesz. Po zabiciu tego gościa co się go goni przez te lasy (Vaikesh Prophet) docierasz do jaskini przez którą trafiasz na teren Knotted Shamblera (takiego sporawego dosyć drzewca) po którego pokonaniu zdobywasz cześć tarczy, po czym pokazuje się ten dziadyga co i na koniec I aktu i otwiera portal na tereny z których trafisz do księzniczki.

Pzdr...

k_T...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komandor_Tarkin => ja sie bawilem z zaklinanie i stwierdzam ze najlepiej jest (dla wojownika) jesli w ogole to zaklinac tylko przedmioty z najwieksza iloscia miejsca (legendarne jesli dobrze pamietam), niestety ja znalazlem tylko legendarna palke ale miala calkiem niezlego kopa (2*+7sila i reszta obrazenia). Jednakze zaklinanie jest dosc drogie jesli sie wydaje kase na bierzaco, bo za samo zaklecie tej palki zaplacilem okolo 60tys a na skladniki z jakies 5tys poszlo albo mozna je tez szukac i odkladac :wink: a wszsytko i tak zalezy od tego jaka bron masz w danym momencie pod reka bo jesli zakleta bylaby lepsza to mozna sprobowac a jesli nie to po co?? za sprzedaz po zakleciu i tak tej kasy sie nie odzyska

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znow problem mam :wink:

Jestem juz w tych cmetarzach , katakumbach czy jak im tam :P

No i mam ta ksiezniczke znalesc jestem przed zjazdem w dol i sa takie 4 piramidki ze wzorkami co tu trzeba zrobic?

Musisz tak poobracać te symbole aby ułożyły się w kolejności (od lewej do prawej): fioletowe drzewo, czerwone zamknięte oko, żółte oko, zielone drzewo. Kolejność jest zawsze ta sama.

Pzdr...

k_T

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć Smoka. Po prostu się nie pojawia Dochodze do balisty i moge postrzelać w powietrze czy coś jeszcze trzeba zrobić żeby się pojawił. Może to wina wersji 2.00 Problem w tym że po instalacji patcha nie widzi mi starych saveów i musiałbym zacząć od nowa (chyba że da się je jakoś przerobić ) mogę ew komuś wysłać sava żeby mi ten fragmencik przeszedł :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć Smoka. Po prostu się nie pojawia Dochodze do balisty i moge postrzelać w powietrze czy coś jeszcze trzeba zrobić żeby się pojawił. Może to wina wersji 2.00 Problem w tym że po instalacji patcha nie widzi mi starych saveów i musiałbym zacząć od nowa (chyba że da się je jakoś przerobić ) mogę ew komuś wysłać sava żeby mi ten fragmencik przeszedł :)

Niestety gierka ma kilka bugów, jedynym rozwiązaniem na ten problem jest wczytanie odpowiednio wcześniejszego sejwa. W wersji 2.0 gierka zachowuje pięć ostatnich quick save <nie wiem czy dobrze pamiętam;)> jednak automatycznie wczytuje tylko ostatni - nie robiłem tego nigdy ale zobacz czy można zostawić tylko najstarszy. Najlepiej jest co jakiś czas minimalizować okno gry <Alt + Tab> i robić kopię zapasową sejwów <domyślnie zapisują się w Moje Dokumenty/My Games>.

Co do powyższego być może trafiłeś na buga w którym po rozwaleniu na murach gości miotających kamienie i eksplodujące beczki pod Północną Bramą nie ma dowódcy garnizonu <czy raczej dowódczyni;)> . W takim przypadku jeśli uda się znaleźć jakiegoś wcześniejszego sejwa to może pograsz, jeśli nie będziesz musiał zaczynać od początku.

Pzdr...

k_T...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem. Kupiłem oryginalną wersję PL i gram na 800x 600x 16 i ścina ale lekko, na wyższych było gorzej, musiałem tezpowyłączać różne bajery. Powinno chodzićniemalże na full i bez większych zwiech. Oto mój komp:

Celeron 1.7 GhZ

512 MB RAM

Radeon 9550 (128MB)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i jeszcze jedno. Mam sterowniki Catalyst 5.5 Czy zmiana na nowsze cokolwiek da? Jak już mówiłem, Radeon 9550

Trudno na to pytanie odpowiedzieć... polecam spojrzeć naposty dotyczące "katalystów", jednakże z tego co wiem to i tak najczęściej najlepiej mieć najnowsze... Co do polskiej wersji DSII to cholernie chętnie wymieniłem ją na eng i nie żałuję, na podobnej konfiguracji jak Twoja mam dużo lepsze osiągi...

Pzdr...

k_T...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FixxxerDoomed

Witam. Mam problem ze swoim DS2. Robię drugi akt, ale coś marnie mi to idzie, bo po ok. godzinie grania robi się coś takiego:

http://img459.imageshack.us/my.php?image=clipboard014og.jpg

Próbowałem chyba pięciu ostatnich edycji forcewareów - bez skutku. Wiecie dlaczego tak się dzieje?

Gram na najwyższych ustawieniach w rozdzielczości 1024x768 (32) na gf 6600gt 256mb/128bit, 512 ram, athlon 2600+, sterowniki 81.95 (ale jak pisałem próbowałem wszystkich od bodajże 81.85 do ostatnich beta 82.12).

Poza tym co widać na obrazku nie mam żadnych problemów z tą grą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FixxxerDoomed=> A jaki masz sprzet?? Procek, grafa (sterowniki najnowsze?), ram?? System?? Bez takich danych ani rusz!

A ja mam taka sprawe. Pewnego pieknego dnia ukonczylem gre Wojownikiem na 46lvl i odinstalowalem DSII save zostawilem aby wrocic do gryw pozniejszym czasie. A problem polega na tym ze ni cholery nie moge starych saveow uruchomic!!! Wie ktos moze co z tym zrobic??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wycialem je z folderu moje dokumenty i wkleilem zamieniajac je. To znaczy najpierw uruchom gre i zacznij grac.Gra stworzy automatycznie docelowy folder potem wyjdz i podniem ze swoim starym folderem powinno dzialac. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FixxxerDoomed=> A jaki masz sprzet?? Procek, grafa (sterowniki najnowsze?), ram?? System?? Bez takich danych ani rusz!

A ja mam taka sprawe. Pewnego pieknego dnia ukonczylem gre Wojownikiem na 46lvl i odinstalowalem DSII save zostawilem aby wrocic do gryw pozniejszym czasie. A problem polega na tym ze ni cholery nie moge starych saveow uruchomic!!! Wie ktos moze co z tym zrobic??

zauważ że ten pan podał informacje o które prosisz, ale z tego co wiem to pomoc już niepotrzebna :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam oryginała DSII i od czasu do czasu mam zwiechy małe i chwasty zamiast liter w postaci

: :...::.:;:;;:,,.:;.,/

:;.;;:..;;.;;.;;;;;,.

co to moze byc ??l

A więc może to być wina sterowników do karty graficznej lub też nieodpowiednie ustawienie graficzne w grze (np. zbyt duża częstotliwość odświeżania ) To naprawdę całkiem możliwe!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem dzis ta gierke i mam problem... Sad

zainstalowalem wszystko sii zainstalowalem najnowszego directxa i chce odpalac klikam graj i nic nic sie nie dzieje.Kompletna cisza.Probowalem z dzialajacymi innymi plikami w tle oraz bez ale w obu przypadkach bez efektow:/ Poczytalem fora ale nigdzie nikt nie ma takiego problemu jak ja : /

moze wy macie jakis pomysl pls HLP HLP!!!

Komp

PIV 2,6

512DDRAM

R9200

Wiec powinien smigac jak zloto Sad

Sciagam jeszcze wersjie najnowsza moze to cos pomoze Neutral Nic nie pomoglo Ekhm...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos gral ...

Wiec chcialem sie spytac jak przejsc Valdisa (koncowego bossa) mam z nim problemy juz od ponad 2 dni i w zaden sposob zabic go niemoge ... <_<

http://www.right-under-your-nose.com/gregs...dis-300x218.png

Po 1: nim stworzysz nowy temat upewnij się czy takowy nie istnieje.

Po 2: zamiast dużych(wagowo) obrazków wrzucaj same linki

Po 3: zapoznaj się z zasadami forum. -mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...