Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Matison

Samsung Wave 533

Polecane posty

Witam.

Akurat myślę nad zmianą mojego wysłużonego już 4 lata SE W610i i myślę by kupić coś z klawiaturą QWERTY, Wi-Fi i wziąć to w MixPlusie. Myślałem na początku pomiędzy Samsung Wave 533 i SE X10 Mini Pro ale po poczytaniu o X10 zrezygnowałem i zostaje mi Wave 533 ale chciałbym popytać użytkowników co sądzą o tym fonie i o OS który ten fon posiada (BadaOS).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że samsung wave to dobry wybór choć ze zwykłym wave nie ma się co równać pod względem wyświetlacza, ramu, czy procesora (wave ma 1ghz a wave 533 312mhz). Ale nie licząc tych rzeczy które wypisałem to ten powinieneś być zadowolony z tego telefonu, mój kolega go ma i jest całkiem fajny tylko szkoda że nie obsługuje takich aplikacji co zwykły wave/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wave 533 to niewypal. Brak 3g, stara technologia Edge, śmieszny procesor i bada, na która nie ma wiele darmowych rzeczy na zwyklym Wave,a co dopiero na tej "avilli z qwerty", bo tak jest, to tylko podrasowana avilla z pojemnosciowym ekranem, bada i qwerty. Mimo, że x10mini pro ma mniejszy wyswietlacz, to wziąłbym jednak jego..Android w tym momencie nad Badą góruje. Szkoda, że nie ma innych andków w mixie, jeszcze oprócz Swifta, ale pewnie go nie chcesz, i i5800. Milestone byłaby idealna, ale juz widze ceny - 48 zasileń po 30 zł za jakieś..700 zł? A cena detaliczna wg plusa to pewnie coś ponad 2000-2200 zł (skoro x10mini pro ma 1800...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam standardowega wave'a (S8500 jesli dobrze kojarze te nazwy) i jest bardzo BARDZO fajny.

Bada nawet mi sie podoba, pomimo ze Samsung apps nie ma az tylu aplikacji (chociaz sporo to, co tu duzo nie gadac, smieci).

Polcem S8500, 553 odradzam w przeczyn wymienonych wyzej (glownie 3g)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bardziej liczę by fajnie działał i żebym mógł wykorzystać jak najwięcej możliwości tego telefonu.

Przeglądałem MixPlusa i znalazłem też Nokię C6 która też mnie zainteresowała fakt droższa od Samsunga ale tańsza od badziewniejszego SE X10 Mini Pro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość zdjęć jest bardzo dobra a nawet wyśmienita jak na matrycę 5 mpx. Bateria trzyma około 3 do 4 dni przy normalnym użytkowaniu. Muzyki słucha się przyzwoicie, co prawda nie mam słuchawek od samej Nokii no ale gra całkiem dobrze. Wyświetlacz dobrze reaguje na dotyk. Na plus oczywiście fizyczna QWERTY.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co napisał kolega wyżej. C6 bardzo dobry telefon mam go od miesiąca zero luzów, klawiatura bardzo fajnie się wysuwa z przyjemnym lekkim oporem, bateria wytrzymuje 4-5 dni jak u mnie i to jest dobry rezultat słucham na nim ok 2 godzin muzyki i ok 1 godziny chodzi na gps gdy biegam (fajny programik sport tracker - polecam). Co do trwałości - kilka dni temu wypadł mi z dłoni i wylądował na betonowej posadzce - wyleciała bateria. Wsadziłem ją na miejsce i żadnych uszkodzeń zero, nic nawet ryski!!

Widziałem że przewinął się wątek mitoroli milestone - ten telefon odradzam mimo że na androidzie ale chyba na 1,6 o ile się nie mylę. Pomijając fakt że działa z oporem to niestety z servisem jest problem (znam tylko jeden autoryzowany ale zero kompetencji o czym mogłem się przekonać gdy po miesiącu odesłali nienaprawiony) Zdecydowanie wolałbym Wildfire niż Milestone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Milestone. Działa na Adroidzie w wersji Eclair więc 2.1. Dostępny już jest nieoficjalne Froyo czyli 2.2 a Motorola na Facebooku potwierdziła już końcową fazę oficjalnych testów. Jest nie dość, że szybszy od Wildfire to ma dużo lepszy ekran. Oficjalnych serwisów w Polsce jest kilka i nie robiło problemów żadnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...