Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

24adi05

Pasta termoprzewodząca

Polecane posty

Mam starego procka Athlona 64 2800+ 1800 Ghz. Pasta nie była wymieniana 5 lat (o zgrozo :D) i chciałbym ją zmienić. Na jaką się zdecydować ? ceramiczną, srebrną, nie wiem bo się na tym kompletnie nie znam. Jeżeli możecie poda mi przykłady w 2 kategoriach cenowych : 12 zł i 25 zł. Proszę także o opisanie czym się kierować, bo prawdopodobnie pastę kupię w jakimś małym sklepie komputerowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego procka nie potrzeba jakiejś superpasty. Gorąco polecam OCZ Freeze. Może troszkę można się nią upaprać, ale bardzo ładnie spełnia swoją rolę. W Komputroniku kupiłem ją za 19 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do nakładania, to bu usunąć starą pastę mogę użyć zwykłego spirolu ? bo nie wiem czy kupić ten izopropylowy. i czy do mojego proca opłaca się kupić pastę z pędzelkiem ? te w tubkach są lepsze ale takie nakładanie jest chyba trudniejsze ? (to z tubki)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że masz pastę od BOX'owego chłodzenia? Jeśli tak, to wystarczy nawet sucha szmatka i spokojnie zejdzie to co trzeba. Co do nakładania, to osobiście preferuję tradycyjną strzykawkę i kartę kredytową. Pędzelek też fajna rzecz, ale mi osobiście pewniej nakłada się ze strzykawki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem, - polecam OCZ Freeze. Ładnie spełnia swoją rolę i w miarę dobrze się nakłada. Tylko jest troszkę gumowata i lubi paprać procka z każdej strony. Ale jeśli nie będziesz się śpieszyć, to będzie dobrze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak to nałożę. Komp pochodzi jeszcze 4-6 miesięcy, a potem go pewnie gdzieś opchnę. Zresztą nie opłaca mi się kupowac czegoś droższego, bo kupuje w sklepie a tam cena jest 2x większa...

PS : Zwykły spirol starczy do czyszczenia ? i jakaś szmatka ? chusteczka jednorazówka czy coś ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...