Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koziok

GrubSon

Polecane posty

Nie chodziło mi o to, że hip-hop jest do bani, bo rock i metal rządzą. Nie lubię rapu, bo po prostu nie trafia do mnie ten typ muzyki. A jeśli chodzi o polski rap to dochodzi jeszcze masa wulgaryzmów (nie u wszystkich, ale jednak). Nie mam nic do tego,że ktoś słucha innej muzyki niż ja. Jeśli kogoś uraziłem, to przepraszam. Mam w sygnaturce "hip-hop sucks", bo w mojej szkole trzy czwarte ludu słucha tego gatunku i jednocześnie tępią innych. Po prostu się wkurzyłem. Ale chyba rzeczywiście troszkę przesadziłem, więc jeszcze raz przepraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię rapu, bo po prostu nie trafia do mnie ten typ muzyki. A jeśli chodzi o polski rap to dochodzi jeszcze masa wulgaryzmów (nie u wszystkich, ale jednak).

Czemu akurat tylko polski? :( Amerykańscy raperzy nie przeklinają? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słucham metalu (niby Ozzy jest uważany jako metal, ale to jest trochę za słabe jak na ten gatunek). Dla mnie liczą się tylko spokojniejsze piosenki. Owszem, zdarzają się wulgaryzmy, ale zachowany jest pewien umiar. Czyli: jeśli jest wszechobecne klnięcie, to dana piosenka/wokalista/zespół automatycznie odpada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...