Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klusek89

PC do grania

Polecane posty

Witam, kupuję nowego PC głównie do grania, po przeglądnięciu większości tematów na forum złożyłem coś takiego:

Procesor INTEL CORE i5 760 - 2.80 GHz BOX, s-1156

Płyta główna GIGABYTE GA-P55-USB3 - P55, DDR3, 2x PCI-E 16x, RAID, S-1156

Pamięć RAM DDR3 OCZ - 4 GB / 2000 (2x 2 GB), Gold Edition LV, CL10

Dysk Twardy SAMSUNG 500 GB, 16 MB, 7200 obr., 3.5", SATA - HD502HJ

Karta Graficzna PCIex GIGABYTE GF GTX 460 1024 MB DDR5, 256 bit - GV-N460OC-1GI

Napęd optyczny SAMSUNG SH-S223L - 22x DVDRW DL, SATA, OEM, LightScribe, czarna

Obudowa COOLER MASTER ELITE RC-310 - ATX, bez zasilacza, czarno-niebieska

Zasilacz OCZ StealthXStream 2 - 600 W, SLI, PFC

do tego Windows 7 Home Premium,

bez systemu wychodzi 2789 zł, w sumie do 3tys może coś się uda dołożyć lepszego, systemu nie zaliczam do tych 3 tys

co o tym sądzicie? Nada się do grania w BFBC2, AC2 i nowsze tytuły, jak cos to proszę o sugestie co zmienić, zestaw składałem na arest.pl, i tam zamierzam zamówić go zamówić, dziękuję i pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz jeszcze troszkę grosza do wydania, to kup kartę. Grzechem jest do tego procka nie wsadzić czegoś mocniejszego od 460. Reszta kompa jest OK. No może jeszcze jedno. Zmień pamięci na te. Mają niższe opóźnienia. Jeśli chcesz, to możesz kupić te o szybkości 1600 MHz. W wydajności różnicy nie będzie, ale przy OC procka mogą się przydać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w podkręcanie nie zamierzam sie bawić:), zależy mi na jak najlepszej wydajności i szybkości od razu, bez OC, czyli te pamięci mogą być czy wymienić na coś szybszego? , a co do karty, to co to ona ma za złączę mini HDMI? Bo widziałem tam, że jest jakaś przejsciówka z mini HDMI do HDMI, czy nie straci nic na jakości obraz przez tą przejściówkę? nie w tym dziale założyłem ten temat:D przepraszam i w miarę możliwości proszę o przeniesienie:), dziekuję i pozdrawiam,

PS. a tak przy okazji mógłbyś rzucić okiem ile jest warty ten laptop, bo muszę go sprzedać, żeby mieć kasę na PC:D, dzięki i pozdrawiam:)

link to tematu: http://forum.cdaction.pl/Wycena-laptopa-Le...oc-t111518.html

PS2: jeszcze jedno pytanie, windows 7 wziąść 32 bit czy 64 bit? który lepszy pod kątem gier?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej x64. Choćby dlatego, że x86 nie wykorzysta w pełni 4GB RAMu.

Rozważ jeszcze dopłatę do procesora Xeon X3440. Posiada on Hyper Threading, dzięki czemu jest widziany jako procesor ośmiordzeniowy. Czyni go to bardziej przyszłościowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie zamierzasz bawić się w podkręcanie? Tu to nie przejdzie, to forum FA :D Pamięci mogą zostać. Przez przejściówkę nie stracisz nic z jakości obrazu :) Co do lapka to się nie wypowiem.

Odnośnie Windowsa, to lepiej wziąć 64 bit, bo obsługuje ponad 4 GB RAMu, a 32 bit tylko 4 GB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...