• Ogłoszenia

• mateusz(stefan)

Regulamin działu Gramy w Sieci   22.03.2016

Dział Gramy w Sieci powstał w celu umawiania się przez forum na wspólne granie. Obowiązuje w nim przede wszystkim regulamin forum oraz specjalny regulamin działu, znajdujący się tutaj (KLIK) oraz na szczycie każdego z poddziałów. Zapoznanie się z nimi jest jak najbardziej wskazane wszystkim użytkownikom. Miłej zabawy
Altair666

Need For Speed Hot Pursuit

39 postów w tym temacie

Chętnie pobawię się na Autologu czy coś. Poszły invy do osób, które wpisały się wcześniej.

Nick PC: Ebanz.

0

Jeśli ktoś w to jeszcze gra: mój nick to l1onPL - zapraszam do wspólnej zabawy :)

0

Gra, gra ;] Od dwóch dni co prawda, ale myślę, że aż tak słaby nie jestem. Nick: rockniko

0

Heh... a ja gram od premiery... :icon_twisted: Dobre gry szybko mi się nie nudzą. Mimo, iż mam jakieś problemy z normalną grą w necie, to cały czas chętnie rywalizuję na wyniki zamieszczane na Ścianach... ;]

Na czasy znaczy. Mój nick to (jakżeby inaczej): Veldrash

@down: Nie ukrywajmy, że system Autologu zaimplementowany w grze jest... no cóż... fajny pomysł bardzo, ale powinien być dopracowany.

Edytowane przez Veldrash
0

Niko, ja też od paru dni dopiero :) Już wysyłam do Was zaproszenia.

edit: gra nawet nie pokazała, że Wy mnie zaprosiliście. Dziwne.

Edytowane przez l1on
0

Ostatnio pogrywam trochę po multi, najczęściej w hot pursuit, choć nie umiem grać jako policjant, to nawet czasami kogoś zatrzymam :tongue:

Jakby ktoś chciał się ze mną spotkać mój nick: spontan90

0

Również chętnie pogram, w godzinach popołudniowo-wieczornych. Nick: KucharKM. Gram już od jakiegoś czasu, więc najgorzej nie jest ;)

0

czy jeszcze w to gra jak tak prosze tu odpowiedziec bo chce z kims zagrac przez neta muj nick stach111

0

Skusiła mnie promocja na steamie i nabyłem wczoraj to cudko. Jeśli pozwolicie dodam wasze nicki do znajomych w autologu jeśli ktoś jeszcze był by zainteresowany rywalizacją i porównywaniem dłu... znaczy czasów to mój nick leci tak: laskoski6 :)

pozdrawiam

0

Panowie, zaprosiłem was do znajomych, więc akceptować zaproszenia jak ktoś chce pograć. Mój nick to: spontan90. Jak kogoś pominąłem to zapraszać mnie.

0

mam nadzieję, że ktoś jeszcze gra w HP, mimo, że The Run coraz bliżej ;)

mój nick: ASNF1990

0

Po ostatniej świąteczno-noworocznej wyprzedaży na Stam'ie w końcu nabyłem tę grę. Jakby ktoś chciał od czasu do czasu poprawić niektóre wyniki to zapraszam :happy:

Moj nick: Vagrant_pl

0

Dołaczam sie do tematu, aby nie robic balaganu na forum.

Czy jakis szlachetny maz mnie poratuje nieszczesnika i wyjasni czemuz to, ale czemuz w NFS Hot Pursuit na PS3 z PS Store:

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/super-pakiet-nfs-hot-pursuit/cid=EP0006-NPEB00587_00-PNEEDFORSP000001

nie dziala glowny ficzer, slynny autolog?
W PSN normalnie zalogowany, trofea leca az milo, no ale z tym autologiem mam error 8000b0000 czy jakos tak.
Help me, please.
:-(

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.