Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 12/2010 zawartość

Polecane posty

Jak na świateczny numer słabo, i o co chodzi z tym, że od wyników ankiety będą zależeć pełniaki w przyszłości?

Jakiej ankiety?

Tej ankiety:

http://forum.cdaction.pl/Czy-kupilbys-CD-A...ay-t109626.html

A pytanie odnosi się do wypowiedzi Ghosta:

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...t&p=1797679

Pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to na święta powinniście nie podawać zawartości i zrobić to jako taki prezent niespodziankę :). Co do plakatów to szkoda że z Fallouta niema "Boy'a" jak rzuca kostką do gry ;). Ale tak czy siak zapowiada się więcej niż dobrze ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuje cd-actiona od kilku lat kazdy numer wedlug mnie najlepsza okladka od jakichs 4 lat (podkreslam ze to tylko wedlug mnie ;) ) w lost juz gralem jakos mnie nie przekonala ta gra ale w tomb raidera chetnie zagram fajnie by bylo jak by w grudniowym numerze byla jakis naprawde wypasiony pelniak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, kolejny numer w dechę i kolejne 15zł z mej kieszeni macie u siebie :P bo numer oczywiście kupię jak najszybciej choć ostatnio długo się ociągałem. Sporo dobrych tekstów, fajna okładka i co tu dodać więcej? Pewien poziom nadal jest IMO zachowany ^^ co mnie bardzo cieszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świąteczny numer zapowiada się naprawdę dobrze! :smile:

Pełniaki może nie są aż tak świąteczne, ale to i tak tylko dodatek. Za to w piśmie naprawdę sporo do poczytania. Najbardziej interesuje mnie recenzja Black Ops, bo liczę na to, że Mikołaj nie zawiedzie i sobie pogram. :laugh: Ale też nowy Assassin's Creed czy Need For Speed. Cieszy mnie obecność konfiguratora, był to jeden z moich ulubionych kącików, gdy jeszcze był na stałe. Plakaty całkiem fajne. Na pewno skorzystam też z możliwości obejrzenia filmu z VOD. :smile:

Okładka też jest całkiem ładna, tylko nie podoba mi się ułożenie napisów. Wolę standardowy układ, ale to już szczegół.

Będzie bardzo ciekawy numer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny numer. Super okładka, ciekawe teksty (szacuneczek za tekst o serii MK - to moje młode lata, oraz recenzje menagerów piłkarskich), piękne plakaty (może w końcu któryś sobie powieszę :).

W żadną gierkę jeszcze nie grałem to może się skuszę ale tak jak pisałem w topicu o pełniakach - nie dla nich kupuję CDA więc ocena według zapowiedzi wypada baaaaardzo pozytywnie.

Good job :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gierek spróbuję Tomb Raider'a. Jakoś worek jak i okładka nie pasują mi do numeru grudniowego. Za to w tym numerze obrodziło godnymi uwagi recenzjami. A dodatkowo jakieś info o Diablo i Battlefield'zie. Numer jak co miesiąc od jakiegoś czasu i tak kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zapowiedź i na ogólną ocenę przyjdzie jeszcze czas ale jak na razie, po zapowiedzi, numer jak to przy końcu roku, zapowiada się rewelacyjnie. I nie chodzi mi wcale o plakaty (owszem, fajnie, że są) ani pełniaki (posiadam już oba choć co nie umniejsza faktu, że dołączenie tych tytułów uważam za jakiś minus). Przedświąteczny wysyp gier sprawił, że "połknę" ten numer na jeden raz - CoDBO, SWtFU 2, NfSHP - czego chcieć więcej? :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer superancki. Pełne wersje na pewno wylądują na moim dysku :gra: . Recenzji nie ominę tak jak "Na luzie" oraz "Action Redaction". Plakaty mnie nigdy nie interesowały więc zostaną w folii. Premiera tego numeru to 23 listopad - akurat wtedy wypada moja osiemnastka :teehee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod względem tekstowym numer wypada naprawdę świetnie. Mnóstwo recenzji i ładne plakaty to coś co lubię. Najbardziej czekam na recenzję managerów. Co do covera to liczyłem na coś lepszego, ale nie jest źle. Film również obejrzę. Ogólnie numer dobry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na moje przemyślenia.

Okładka fenomenalna! Logo 'Mortal Kombat' to dla mnie rzecz wręcz kultowa, nie dziwi zatem moje podniecenie tym ognistym motywem! Wstydźcie się osoby nie znające tego symbolu: nie znać Mortal Kombat? W jakim świecie żyjecie? :D

Teksty na bogato, mowa oczywiście o recenzjach, wszystko co najlepsze z tego roku w tym numerze. Za miesiąc nie będzie tak różowo, niestety. Prym wiodą naturalnie teksty o 'Black Opsie' i 'Hot Pursuicie' - dwóch killerach z tego miesiąca. Namiastkę mieliśmy już w stronie głównej, aczkolwiek dobrych tekstów nigdy za wiele. Bardzo ciekawi mnie opinia o 'Two Worlds 2' - noszę się z zaopatrzeniem się w to coś, ale tak na dobrą sprawę nie wiem czy warto.

'Tomb Raider: Legenda' jako pełniak to dobra wiadomość dla mnie, osoby, która nosiła się z zakupem tej gry w najbliższym czasie. Bankowo zagram, będzie to pierwszy od dawien dawna cover, który wyląduje w moim napędzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

No cóż... O fatalnym coverze już mówiłem, więc nie będę się powtarzał... Z samej zawartości pisma interesuje mnie tylko recka NFS: Hot Pursuit... Tak więc numeru grudniowego nie kupię i poczekam na styczniowy (może będzie ciekawszy). Myślałem, że samo pismo mnie chociaż przekonać, ale się niestety nie udało... Mam nadzieję, że innym się numer podoba i miłego czytania życzę ;)

PS Okładka jest ciekawa, ale mi się nie podoba tak na marginesie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...