Skocz do zawartości

Wiedźmin/Witcher (seria)


Cardinal

Polecane posty

Wlasnie bylem na sklep.gram.pl i wszedlem z ciekawosci w wiedzmina a tu: Dostępność: towar dostępny, duża ilość (ponad 10 szt.)

Jest dostepny... Kiedy wysylaja niemam pojecia:/

No właśnie też to zauważyłem :P

Ale, gdy wchodzę na stronę masterlinka to nie może zlokalizować paczki (tak samo jak u Żniwka :)).

Już kompletnie NIC z tego nie rozumiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, gdy wchodzę na stronę masterlinka to nie może zlokalizować paczki (tak samo jak u Żniwka :)).

Już kompletnie NIC z tego nie rozumiem...

Tak jest zawsze na gram.pl i Masterlink. Jeżeli rzeczywiście dziś wysłali to na stronie zlokalizujesz dopiero jutro w godzinach porannych. Najpewniej jest zadzwonić jutro do Masterlinku i zapytać kiedy można spodziewać się kuriera. Ale mam nadzieję, że jutro zawita do mnie... :>
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marek,

Dziękujemy za zainteresowanie ofert± internetowego sklepu gram.pl.

Twoje zamówienie zostało dzi¶ do Ciebie wysłane, przesyłk± kuriersk± (Masterlink).

Numer listu przewozowego dla Twojej przesyłki: MGxxxxxxxxx

No dzis została paczka wysłana. Czyżby dopiero dziś ją przekazali Masterlinkowi, jutro ją rozdysponują i dostane w środę czy może jednak już dziś jest w rękach kuriera i jutro dostanę ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy POLSKI gameplay z wiedźmina

Martwi mnie niestety jakość dialogów... Z resztą, sami obejrzyjcie :]

Aha, dostałem maila z potwierdzaniem wysyłki. Teraz wypada czekać, może będzie jutro, a może nie :]

Jest dobrze. Jaskier brzmi tak jak sobie wyobrażałem. Triss wygląda naprawdę genialnie (te gacie 102dc230ac98861d.gif ) brawa dla grafików. Geralt brzmi też idealnie. Jedynie to driada ekhm...

Geralt: "Nawet sex bez prokreacji może być korzystny"

Moren : "W jaki sposób? Wytłumacz." ^^ ^^ ^^

Ale mimika wciąż niestety leży.

Już jutro gramy panowie! Teraz tylko obyśmy nie czekali na patche tak długo, jak kazali sobie czekać na grę :)

btw: karta 'zaliczeniowa' Moren 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile wlasciwie czekalismy na premiere tej gry? Zawsze pamietam czytalem newsy w CDA i sie zastanawialem ile oni juz robia ta gre?

Swoja droga widze, ze na forum jestescie tak zafascynowani ( ja rowniez), ze bede musial sobie pokupowac ksiazki Andrzeja Sapkowskiego by sie czegos wiecej dowiedziec o Wiedzminie ( z samej gry malo wywnioskuje pewnie o co to chodzi) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dialogów: W pewnym momencie gry Geralta zaczepia nieznajomy starzec, prosząc go by ten zaprowadził go do świątyni, i jedną z dostępnych odpowiedzi jest pewien mało kulturalny tekst rozpropagowany przez byłego juz premiera :P

W środe chyba pojade po nowy monitor, miałem poczekać jeszcze 2 tyg. ale cholera, Wiedźmin musi się godnie prezentować! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga widze, ze na forum jestescie tak zafascynowani ( ja rowniez), ze bede musial sobie pokupowac ksiazki Andrzeja Sapkowskiego by sie czegos wiecej dowiedziec o Wiedzminie ( z samej gry malo wywnioskuje pewnie o co to chodzi) :D

Podejrzewam, że możesz nie do końca odnaleźć się w fabule i nie zrozumieć tzw. "smaczków".

Bardzo dobrze, że nie ma postaci z serialu. Niech już przestaną kojarzyć Wiedźmina z tym crapem. Poza tym, czy Rozenek gorszy od Żebrowskiego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze do tej pory za bardzo nie interesowałem się wiedźminem, ale naprawdę szkoda że głosów [a najbardziej Geralta] nie podkładają aktorzy z serialu :/

Moim zdaniem gra na tym sporo traci.

Wlasnie ze zyskala jak by podkladala bardzo znana osoba to bys ja kojarzyl z twarzy i rol. A tu mamy pana Rozenka (szacun Geralt...) ktorego jakos nie kojarzymy z twarzy (moze ktos kto oglada seriale). Jak pierwszy raz uslyszalem to pomyslalem "kto to do cholery jest. jakis wycieruch czy co??" ale gdy dowiedzialem sie dokladnie to zmienilem zdanie. Glos pasuje i to jest najwazniejsze. Teraz gracze nie beda kojarzyc pana Rozenka z tego serialu ale z tego ze podkladal glos w Wiedzminie prawda??? Chodz prywatnie wolalbym zeby glos podkladal Peter z Vadera o ma genialny glos. Ale nic tam to moje prywatne zdanie pan Rozenek pasuje i gra gitara...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...