Skocz do zawartości

Wiedźmin/Witcher (seria)


Cardinal

Polecane posty

A mi to juz lotto :)

Ja wiem, ze gra bedzie niezla i tyle. Calkowicie mnie przekonano, ze warto czekac na ten produkt.

Heh, chociaż poza screenami, wywiadami CDPR nie pokazało za wiele. Oczywiście mnie też przekonali i wieżę w hit, ale wielu ludzi nie jest tak optymistycznie do gry nastawiona :wink: Zresztą mi też data premiery wisi bo czas, by dokładnie zgłębić świat Wiedźmina będę miał dopiero w okolicach przerwy świątecznej :/

BTW: Szkice nowego komiksu:

Comic_1_pl_t.jpgComic_2_pl_t.jpg

Zapowiada się świetny komiks :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam. Tak te słowo idealnie opisuje mój stosunek do tej gry. Czekam, mając nadzieję że to będzie tak dobra gra jak jest zapowiadana. Tak dobra, jak wyrażają się o niej Ci, którzy byli na Wiedźmińskim evencie, tak dobra...

Co ja gadam - na pewno kupię, to musi być świetna gra! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No premiera ma być we wrześniu już ale nie wiadomo jeszcze dokładnej daty. Kurde nie moge się już doczekać. Mam nadzieje, że Wiedźmin rozwali konkurencje.
Kurde, odwiedzalibyście chociaż raz na tydzień stronę główną gry... Ostateczna data premiery Wiedźmina to 26 października. Kapewu?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, odwiedzalibyście chociaż raz na tydzień stronę główną gry... Ostateczna data premiery Wiedźmina to 26 października. Kapewu?

Z tą premierą to różnie było.. xD

W sumie to sami sobie kaszanke troszeczke zrobili ... :]

Mogli ukrywac Wiedźmina w tajemnicy tak długo jak się tylko dało a nie ujawniać że wyjdzie i przekładać tak premiere..

Bo jeżeli im nie wyjdzie to stracą wielu fanów... :P a tak to by im to zostało wybaczone :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to sami sobie kaszanke troszeczke zrobili ... :]

Mogli ukrywac Wiedźmina w tajemnicy tak długo jak się tylko dało a nie ujawniać że wyjdzie i przekładać tak premiere..

Bo jeżeli im nie wyjdzie to stracą wielu fanów... :P a tak to by im to zostało wybaczone :)

Z tym, że takie ukrywanie produkcji gry się nie kalkuluje. Zobacz ile osób zamówiło pre-ordery, jakie były wtedy kolejki na gram. A teraz pomyśl, że dzień wcześniej CDP wydałoby oświadczenie, że robi Wiedźmaka. Kto by go tak od razu kupił? Takie coś raczej nie jest opłacalne....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że o Wiedźminie mówicie tu w większości w superlatywach, więc nie chcę jakoś niszczyć tego nastroju. Powiem tylko że nie przepadam za eRPeeG'ami ogólnie ( Diablo 2 wyjątek ), ale z trailera jakiego zobaczyłem jedno mnie zaciekawiło. Mianowicie czy w tej grze przełącza się między rodzajami ataku ( tak jak w Star Was Jedi Knight Jedi Outcast 2 ) ? Tzn, szybki=słaby, średnia szybkość=średnia moc, wolny=mocny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że o Wiedźminie mówicie tu w większości w superlatywach, więc nie chcę jakoś niszczyć tego nastroju. Powiem tylko że nie przepadam za eRPeeG'ami ogólnie ( Diablo 2 wyjątek ), ale z trailera jakiego zobaczyłem jedno mnie zaciekawiło. Mianowicie czy w tej grze przełącza się między rodzajami ataku ( tak jak w Star Was Jedi Knight Jedi Outcast 2 ) ? Tzn, szybki=słaby, średnia szybkość=średnia moc, wolny=mocny.

nie wiem o tej grze dużo ale z tego co pamiętam z filmików to rozwijasz umiejętności podchodzące pod 3 różne style mocny, szybki i do walki grupowej. pod kazdym z tych 3 styli masz drzewko umiejetnosci i ich jakoś używasz. (nie jestem tego dokładnie pewny)

PS: Diablo 2 to nie RPG...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanko. Czy karty ktore beda do wersji kolekcjonerskiej bedzie mozna kupic oddzielni?

Nie.

Dlatego CDP wydaje dwie wersje karcianki:

- wersie promocyjną- nie do kupienia w sklepach, pewnie będzie dołączana do EP w Empikach, etc :wink: no i to chyba właśnie ona dołączona jest do EK ;]

- wersja komercyjna- zwykła karcianka, normalnie dostępna w sklepach poświęconym fantastyce/empikach etc.

Obie wersje będą się znacząco od siebie różnić (chyba głównie mechaniką i rozmiarami talii).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie natury handlowo-biznesowej, może mi jakiś magister ekonomii udzieli rady. :) Szczęście mi dopisało i udało mi się zarezerwować dwa egzemplarze Edycji Kolekcjonerskiej - jeden z przeznaczeniem na "handelek". :) Rzecz w tym, kiedy według Was korzystniej sprzedam grę? Teraz, robiąc pre-order, czy może jak już gra będzie po premierze i realna stanie się możliwość porobienia na przykład dobrych fotek zestawu? Pytam, bo widzę, że ludzie sprzedają EK już teraz, zgarniając nawet 320 złotych... I sam się zastanawiam. :) Hę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie natury handlowo-biznesowej, może mi jakiś magister ekonomii udzieli rady. :) Szczęście mi dopisało i udało mi się zarezerwować dwa egzemplarze Edycji Kolekcjonerskiej - jeden z przeznaczeniem na "handelek". :) Rzecz w tym, kiedy według Was korzystniej sprzedam grę? Teraz, robiąc pre-order, czy może jak już gra będzie po premierze i realna stanie się możliwość porobienia na przykład dobrych fotek zestawu? Pytam, bo widzę, że ludzie sprzedają EK już teraz, zgarniając nawet 320 złotych... I sam się zastanawiam. :) Hę?

Heh, ja postąpiłem identycznie. Jednak dzięki polityce CDP nie ma szans czegokolwiek zarobić :wink: Dlaczego? Wszystko przez te listy rezerwowe :/

W dniu zamówień EK wszyscy się na nie rzucili. Pewnie następnego dnia dużo osób oprzytomniało i wykasowało zamówienia. Przez co były aż 3 listy rezerwowe. Ja sam drugie EK zamówiłem właśnie z tej trzeciej....

Co z tego wynika? Otóż Ci, którzy mieli zamiar kupić EK na allegro, zamówili grę z list rezerwowych.

Popatrz na EK wystawione teraz na allegro. Ile ich naliczyłeś? Dwie? Sprzedaż EK była opłacalna do dnia wystartowania pierwszej listy rezerwowej (o ile pamiętam, schodziły wtedy nawet po 350zł :D ).

A jeżeli już koniecznie chcesz ją odsprzedać, to ja bym celował w tydzień-dwa przed premierą gry, gdy w internecie wystartuje wielkie odliczanie do premiery i ogólna ekstaza związana z grą :wink:

Ja sam tak chyba zrobię ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atari jest "opiekunem" CDPRed na zachodzie i ich logo będzie na pewno w wielu ważnych miejscach... jest chociażby na oficjalnym trailerze (nota bene bardzo ładnie wkomponowane, zresztą tak jak i logo Redów). :)

A jeśli chodzi o te listy rezerwowe, to nie jestem aż takim pesymistą. Można się na nie było zapisywać tylko do 31 lipca. Ja na przykład załapałem się na drugi egzemplarz już po tej dacie (na listę zapisywałem się chyba 20 lipca) i nie mogę wybrać rozmiaru koszulki. Jeśli chodzi o zarobek przy sprzedaży, to w sumie na rękę by nam było, jeśli CDP przełożyłoby premierę do okresu przedświątecznego. :D Wszyscy wiemy, jaki jest wtedy zakupowy szał. Inna sprawa, że pewnie CDP by w takim wypadku zlinczowali. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że w odpowiednim momencie to na pewno!

Ale czy w momencie trafienia?

Raczej było by to bez sensu (Nie zagłębiam się dla czego).

Jeśli już to tym momentem najprawdopodobniej był by moment wyprowadzanie kolejnego ciosu. Nie jest to trudne do załapania więc zapowiada się dobrze.

PS: Gdyby ktoś już nie wiedział to jest tak we wszystkich grach z tym układem walki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...