Skocz do zawartości

Wiedźmin/Witcher (seria)


Cardinal

Polecane posty

Może Michał Zebrowski? :wink:

I tu panowie, już widzę jak posypią się komentarze - "przecież film był do [beeep]!", "byle nie on!". Ja na jego obronę powiem tylko, że Żebrowski akurat umiejętności aktorskie ma. I mimo iż filmu uratować nie mógł, przynajmniej nie był gwoździem do trumny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Naprawdę wypaśne wyposażenie pudełka, no ale zobaczymy co będzie w EK (bo zapewne to ją kupię ;)). Liczę na medalion wiedźmina lub jakąś koszulkę :wink:

A wiadomo już na jakich telefonach kom. ruszy wyżej wspomniana gra Wiedźmin? Bo chętnie bym sobie zagrał, apetycznie się zapowiada :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadą, jazda, czyli pierwsze oficjalne szczegóły dot. Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina :) :

-Gra karciana, która powstała we współpracy z Kuźnią gier

-Medalion

Więcej szczegołów i wizualizacje powyższych gadżetów pod adresem: http://www.thewitcher.com/community/pl/news/38.html

A co do gry komórkowej (The Witcher: Mobile version xD) - taka fajna sieczka na całego, hehe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujawniono częśc zawartości EK:

Długo omawialiśmy w REDzie wyniki ostatniej ankiety dotyczącej Edycji Kolekcjonerskiej „Wiedźmina”. Po ich dokładnej analizie od razu postanowiliśmy działać. Już dziś chcemy Wam pokazać wizualizacje kilku niespodzianek, które znajdą się w tejże edycji:

Gra karciana

Wiedźmin Promocyjna Gra Karciana to szybka i ekscytująca rozgrywka dla dwóch graczy. Pozwala znaleźć się w samym środku odwiecznego konfliktu sił porządku z chaosem. Jedna z osób wciela się w wiedźmina Geralta, druga zaś obejmuje kontrolę nad zastępami potworów stających mu na drodze. Zwycięstwo będzie zależeć od podejmowania trafnych decyzji i wyboru odpowiedniej strategii, a także odrobiny szczęścia. W skład gry wchodzi 55 kart. Gra została przygotowana we współpracy z wydawnictwem „Kuźnia Gier”.

http://www.thewitcher.com/resources/upload...arta_zamiec.jpg

Wiedźmiński medalion

Wspaniały, numerowany brelok w formie medalionu wiedźmińskiego znanego z gry. Odlew ze stopu cyny z ołowiem pokrywany starzonym niklem. To właśnie medalion typowaliście najczęściej jako upominek, który chcielibyście zobaczyć w Edycji Kolekcjonerskiej. Chcieliście, to macie!:) Teraz każdy może zostać Wiedźminem!

Wymiary:

- 40mm wysokości

- 12mm grubości

http://www.thewitcher.com/resources/upload...medalion_pl.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadą, jazda, czyli pierwsze oficjalne szczegóły dot. Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina :) :

-Gra karciana, która powstała we współpracy z Kuźnią gier

-Medalion

Więcej szczegołów i wizualizacje powyższych gadżetów pod adresem: http://www.thewitcher.com/community/pl/news/38.html

A co do gry komórkowej (The Witcher: Mobile version xD) - taka fajna sieczka na całego, hehe.

Gra karciana: OK. Liczyłem na tą drugą, bardziej rozbudowaną wersję, ale nie można mieć wszystkiego. ;] kuźnia Gier ma na koncie kilka karcianek, ale MtG Wiedźmin gra Karciana raczej nie pobije ;]

Medalion: nawet nie brałem pod uwagę, że CDP zrezygnuje z tego bajeru. Liczyłem bardziej na "wbity" w okładkę medalion (pamiętacie książkę z Niekończącej się opowieści?). Medalion to dużo powiedziane. To zwykły wisiorek do kluczy(tak samo jak "medalion" z EK NWN2...). Do kluczy OK, ale "na miasto" raczej bym w tym nie wyszedł :) Pewnie i tak po chwili farba zejdzie ;]

Jak na razie jestem troszkę zawiedziony EK. Pewnie dojdzie jeszcze koszulka, OST, mapa i jakieś flakoniki ;] Z dmuchanej Triss Merigold nici ;]

E: Inne ujęcie medalionu:

20070620173257.jpg

W sumie... aż taki zły nie jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho ho ho na zdjęciu medalion wygląda całkiem fajnie. Z gry karcianej też jestem zadowolony. Ciekawe kiedy będzie można składać pre ordery oraz co oprócz tych 2 rzeczy się w EK znajdzie. Trochę martwi mnie to, ze medalion ma być numerowany- może to znacząco utrudnić zakup EK, ponieważ niestety obawiam się, że zbyt wiele to ich na rynku nie będzie...

Co do Wiedźmińskiego medalionu, to cieszę się, że CDPR da nam go w formie breloczka. gdyby był to 'wisiorek' to bym go i tak nie nosił, natomiast takim brelokiem z chęcią przyozdobię klucze do mojego zamczyska KM bądź do Płotki :wink:

BTW wiadomo kiedy przedstawione zostaną pozostałe elementy wchodzące w skład EK??

Ech mogliby to zapakować w wiedźmiński kuferek :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E: Inne ujęcie medalionu

No i z tego ujęcia mi się podoba. Teraz widać, że nie jest taki jak ten z NWN 2. Tj. sam metal, bez farby. I dobrze, bo na tamten brelok się bałem wkładać klucze.

I tu panowie, już widzę jak posypią się komentarze - "przecież film był do pupci!", "byle nie on!". Ja na jego obronę powiem tylko, że Żebrowski akurat umiejętności aktorskie ma. I mimo iż filmu uratować nie mógł, przynajmniej nie był gwoździem do trumny.

Gwoździem do trumny tego filmu było IMO wszystko. A jego podałem, bo nikogo innego nie mogłem skojarzyć z tą rolą. Ot co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejne elementy EK ujawnione:

Artbook - ekskluzywna książka, wydana w twardej oprawie i na kredowym papierze

Artbook zawiera m.in. takie elementy jak:

1. Przedmowa Adama Badowskiego, szefa grafików "Wiedźmina".

2. Shootingboard z komentarzami Tomka Bagińskiego do intro gry wraz z mnóstwem innych materiałów zebranych przez Platige Image.

3. Mapa świata gry.

4. Lokacje i budynki w grze: szkice, concept arty, work in progress i technika wykorzystana do wizualizacji, wraz z komentarzami autorskimi.

5. Ewolucja bohatera, postaci niezależnych i ras przedstawionych w grze.

6. Broń i ekwipunek.

7. Opis symboliki "Wiedźmina".

8. Cut-sceny.

9. Opis studia CD Projekt RED.

Bestiariusz (nieuwzględniony w ankiecie dot. zawartości edycji kolekcjonerskiej) - został dodany po gorących namowach ze strony fanów na forach dyskusyjnych. To ekskluzywna książka, wydana w twardej oprawie i na kredowym papierze.

Bestiariusz zawiera m.in. takie elementy jak:

1. Przedmowa Adama Badowskiego, szefa grafików "Wiedźmina"

2. Opis inspiracji.

3. Szkice koncepcyjne.

4. Lista potworów występujących w grze ze szczegółowym opisem.

Wizualizacja:

Artbook

Bestariusz

WOW. Teraz to już jestem zachwycony ;] Świetne. A już jutro poznamy kolejne fanty EK + datę pre-orderów + wymagania ;]

Zapowiada się chyba najbardziej obfita EK jaka powstała w CDP ;] I dobrze, byleby cena nie była mordercza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak- jest super już teraz. W EK będzie Art Book, element na który głosowałem w ankiecie. Z Bestiariusza też jestem zadowolony. Medalion, który jest breloczkiem również mnie satysfakcjonuje- no cóż, EK full opcja, a to jeszcze nie koniec. Boję się co będzie jutro. Mam nadzieję, że zapakują to w Wiedźmiński kuferek- wtedy byłoby to ziszczenie marzeń. :wink: Teraz czekam tylko na pre-ordera i mam nadzieję, że ukaże się do 28,06 ponieważ wtedy wyjeżdżam, a na EK mi baardzo zależy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psioczenie polakow na jakies nasz narodowe przedsiwziecie majace okazja stac sie czyms wielkim i znanym nie tylko w naszej imo malej wiosce bierze sie z checi usprawiedliwienia sie zawczasu z niepowodzenia. Ktos mowiac, ze wiedzial od samego poczatku, ze projekt bedzie klapa gdy zobaczy ten twor (lub gdy krytycy i nie tylko okrzykna go niewypalem) stoi jakby z boku tego niepowodzenia, jednoczesnie smiejac sie z przegranych. Jezeli bedzie sukcesem szybko zmieni zdanie ;)

Przynajmniej ja tak to widze.

Osobiscie mam wielka nadzieje, ze gra choc w 60% przeniesie nas w swiat stworzony przez ASa ;) bo niema sie co oszukiwac ksiazce napewno nie dorowna, ale w sumie to jest chyba celem.

Sam ten fakt jest jeszcze jednym powodem dla ktorego cos co dla nas bedzie wygladalo na cos przecietnego lub gorzej, wynika z dobrej znajomosci tematu i wielkich nadziei jakie to niesie. Typowy Amerykanin etc. nie bedzie patrzyl, czy glowny bohater czasami nie jest podobny do Zebrowskiego albo czy fabula gry ladnie zgrala sie z wydarzeniami przedstawionymi w ksiazce. Swoja droga sprzedaz tej gry za granica niewatpliwie zjedna Sapkowskiemu nowych fanow, a to juz jest duma dla wszystkich z nas, ze cos od naszych idzie w swiat ;)

Osobiscie mam nadzieje, ze to opowiadanie bedzie takze w wersji zagranicznej, profesjonalnie przetlumaczone ;D

Tylko Wither ma szanse odciagnac mnie choc na pare dni od Dofusa:P (poza odlaczeniem neta hehe)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dziś CDP ujawni całą zawartość Edycji Kolekcjonerskiej, "CD Projekt zapewnia, że ujawnione dziś dwa nowe elementy to jeszcze nie koniec atrakcji, jakie czekają na fanów Wiedźmina w Edycji Kolekcjonerskiej gry! Kolejne informacje i cały skład Edycji Kolekcjonerskiej - już jutro!"

Artbook i Bestiariusz prezentują się bardzo okazale i klimatycznie, uważam, że są one świetnymi dodatkami do EK. Zresztą, chyba EK Wiedźmina będzie najbardziej wypasioną edycją kolekcjonerską na rynku. ^^ Choć nie wiem, czy się na nią skuszę. Ale wersja podstawowa też prezentuje się bardzo okazale. :D Wiedźmin nadchodzi, jupie jea! xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zespoły CD Projekt i CD Projekt Red ujawniają pełen skład Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin! Niezwykle bogate wydanie z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających fanów.

W ostatnich dniach twórcy Wiedźmina prezentowali poszczególne elementy unikatowej Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina. Dziś przyszedł czas na podsumowanie tych informacji i wzbogacenie ich o kolejne nowości. Ostateczny, pełny skład tego wyjątkowego wydania został ustalony w dużej mierze dzięki pomocy graczy. Uwzględnia finalnie nie tylko te elementy, o które pytano graczy w ankiecie, ale również niewspominane wcześniej dodatki.

W Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin znajdą się:

1. Artbook - kolorowy na kredowym papierze, w twardej okładce, powyżej 150 stron

2. Bestiariusz - kolorowy na kredowym papierze, w twardej okładce, ok. 120 stron

3. Unikalny medalion wiedźmiński

4. Koszulka z logo gry Wiedźmin

5. Bitewna gra karciana Wiedźmin

6. Mapa dwustronna drukowana na specjalnym papierze.

Oprócz tego w Edycji Kolekcjonerskiej znajdą się również wszystkie elementy standardowego wydania polskiej edycji Wiedźmin:

1. Pełna polska wersja językowa gry Wiedźmin,

2. Ścieżka dźwiękowa z gry na dysku CD

3. Dysk bonusowy z materiałami Video

4. Instrukcja do gry

5. Poradnik Gracza

6. Opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego

Edycja Kolekcjonerska będzie dostępna w ograniczonym nakładzie. Już wkrótce pierwsze informacje o pre-orderze, czyli zamówieniach przedpremierowych wersji standardowej gry Wiedźmin oraz jej unikatowej Edycji Kolekcjonerskiej!

Wizualizacja

gram.pl

_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_

No i jednak nie ma dmuchanej Triss i Kuferka. Szkoda... Szczegolnie opakowanie mnie rozczarowalo. Ale i tak biore, nie ma co, to po prostu kazdy, prawdziwy fan gier musi miec ;) Tylko zeby nie oglosili pre-ordera jak mnie nie bedzie w domu... bo mi wszystko wykupia :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet się zdziwiłem, ze ta koszulka wygląda TAK dobrze... ale to tylko zdjęcie :D

Sam skład edycji całkiem ciekawy, nieoptymistycznie nastawiony jestem tylko do pudełeczka - boję sie, ze to bedzie zwykły gówniany kartonik :/

Boję się o cenę - przy takiej ilosci dodatków raczej będzie sporawa ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, Ballack mnie uprzedził z tą informacją o pełnej zawartości Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina. :P No to co - EK The Witchera prezentuje się bardzo dobrze. Oprócz wcześniej wspomnianego Medalionu, Artbooka i Bestiariusza będzie czyhać Koszulka z logo gry, Bitewna gra karciana Wiedźmin i Mapa dwustronna drukowana na specjalnym papierze plus wszystkie bajery pochodzące ze standardowej wersji (np. opowiadanie Sapkowskiego). EK pojawi sie na rynku w ograniczonej ilosci, ponoc mniejszej anizeli EK Heroes V. :] Ja raczej nie kupię, bardziej nastawiam się na standardową edycję Witchera.

<<No właśnie Ballack, mi również się wydaje, że wszyscy rzucą się na preordery. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy rzucą się na preordery. xD

A ja mam nadzieję, ze zamówienia można będzie składać juz dzisiaj/jutro, bo w niedzielę wybywam na dwa tygodnie, a jakoś nie wyobrażam dobie mojej mamy zamawiające coś przez internet :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, Ballack mnie uprzedził z tą informacją o pełnej zawartości Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina. :P

Ma sie ten refleks :faja:

Nawet się zdziwiłem, ze ta koszulka wygląda TAK dobrze... ale to tylko zdjęcie

Taaaa. Wyjde na wieś i mnie za metala jakiegoś wezmą xD

nieoptymistycznie nastawiony jestem tylko do pudełeczka - boję sie, ze to bedzie zwykły cenzura kartonik :/

No właśnie... Kuferek by dali, a nie. Triss im wybacze, ale tego nie.

Boję się o cenę - przy takiej ilosci dodatków raczej będzie sporawa ...

Chodzą słuchy, że cena będzie taka jak w innych EK od CDP. Czyli w przedziale 179.90-199.90. Nie jest znowu tak źle ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieoptymistycznie nastawiony jestem tylko do pudełeczka - boję sie, ze to bedzie zwykły cenzura kartonik :/

No właśnie... Kuferek by dali, a nie. Triss im wybacze, ale tego nie.

Choć zawsze moze się okazać, ze to pudełeczko będzie zrobione z takiego materiału jak pucha od STALKERa... wtedy to by była tragedia :/

Boję się o cenę - przy takiej ilosci dodatków raczej będzie sporawa ...

Chodzą słuchy, że cena będzie taka jak w innych EK od CDP. Czyli w przedziale 179.90-199.90. Nie jest znowu tak źle ;)

Akurat taką kase będe miał. Słyszałem (no dobra - czytałem...) też plotki, że preordery będą w poniedziałek... ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalnie zawiodło mnie pudełko... Nawet jeśli będzie z jakiegoś efektownego materiału, to nie ulegnie zmianie fakt, że jest zwykłym, sześciennym klockiem. Znając rozmach CD Projektu (H V, M II: TW) liczyłem na coś w rodzaju żelaznej skrzyni okutej jakimiś łańcuchami. :)

Skład tej EK nie jara mnie tym bardziej... breloczek? koszulka? Dajcie spokój. :) Art book i bestiariusz obejrzałbym z chęcią, ale nie będę tylko dla nich wydawał z 2 stów na EK. Kupię sobie zwykłe wydanie przed następnymi wakacjami na Allegro za pół ceny, a art book za wPLNy. Jak zwykle zresztą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć zawsze moze się okazać, ze to pudełeczko będzie zrobione z takiego materiału jak pucha od STALKERa... wtedy to by była tragedia

To nie jest ostateczna wersja pudełka. Miała być ostateczna, ale po szerokim odzewie na forum gram.pl postanowiono je zmienić. Nie wiem o jakie zmiany chodzi, ale mają jakieś być - pewnie czystokosmetyczne :/

Tak jak mówił SzaacH w pon dalsze informacje. Preorder wystartuje najszybciej jak uda nam się całość

przygotować pod względem technicznym.

Informacje, czyli: a.) kiedy ruszają pre-ordery, b.) jakie będą wymagania, c.) być może cena EK, d.) <małoprawdopodobne> nowy design pudełka. A egzemplarzy będzie mniej niż HoMM V i więcej niż Gothica 3. Czyli - wg wyliczeń gramowiczów - coś w granicach 3000 sztuk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...