Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

Bo ja osobiście nie lubię mordowania gryzonia ciągłym klikaniem.

Przeciez pisalo w CDA że to nie jest Hack'n'Slash. Nie bedzie trzeba ciągle klikać a bedzie też można sterować klawiaturą :) Po Łiczera bede dopiero jechal w sobote(po premierze)! Mam nadzieje ze nie wykupia do tego czasu! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie były już takie pytania, jak tak to sorry, ale temat ma ponad 40 stron i to z waszej winy więc jestem usprawiedliwiony :P

Myślicie, że zagram komfortowo w tę gierkę? Mój komp to GF 7600 GT, Athlon 3500+, 2x512 DDR2 667mHz, zamierzam w najbliższej przyszłości zakupić 2GB RAM-u. Wymagania niby spełnia, ale nie wiem czy wierzyć tabeleczkom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie były już takie pytania, jak tak to sorry, ale temat ma ponad 40 stron i to z waszej winy więc jestem usprawiedliwiony :P

Myślicie, że zagram komfortowo w tę gierkę? Mój komp to GF 7600 GT, Athlon 3500+, 2x512 DDR2 667mHz, zamierzam w najbliższej przyszłości zakupić 2GB RAM-u. Wymagania niby spełnia, ale nie wiem czy wierzyć tabeleczkom.

Gra nie miała jeszcze premiery, więc nikt jej nie ma... ale Twój komp spełnia wymagania, więc dlaczego miałoby nie zahulać?? Jejku, gram.pl nie gryzie.... :x
Sajdziok mógłbyś podać adres jakiegoś zagranicznego pisma/portalu w którym wiedźmin już został oceniony? Chciałbym osobiście poczytać recenzje
To były 2 francuskie pisma... post bodajże jaszczura10 na poprzedniej stronie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sajdziok mógłbyś podać adres jakiegoś zagranicznego pisma/portalu w którym wiedźmin już został oceniony? Chciałbym osobiście poczytać recenzje
To były 2 francuskie pisma... post bodajże jaszczura10 na poprzedniej stronie

A poza tym ludzie no... troszkę umiejętności :P, tak trudno wpisać w :google: "Witcher+review"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos rozterek niektórych na temat czy gra pójdzie czy nie. Odsyłam tych pod link:

http://www.gamebanshee.com/previews/thewitcher2-1.php (ostatni akapit)

Recenzent pisze, że na jego 3 letnim blaszaku z GeForce 7800GTX i "FX-57 processor" (nie wiem co to za procesor :) ), gra chodziła w 1920x1200 "resolution", więc jednak z PC spełniającym minimalne wymagania, można grę spokojnie kupować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh! Czyli (najprawdopodobniej) jak Łiczer wyjdzie to premiery wszystkich innych planowanych gier RPG zostaną przesunięte żeby chociaż w 20% upodobnic sie do "Wiedźmiarza" bo tylko to będzie gwarancją że ktoś kupi te "inne" gry! :D Oby tylko te wymagania (proc 1,7GHz i RAM 512MB ) były prawdziwe! :jupi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh! Czyli (najprawdopodobniej) jak Łiczer wyjdzie to premiery wszystkich innych planowanych gier RPG zostaną przesunięte żeby chociaż w 20% upodobnic sie do "Wiedźmiarza" bo tylko to będzie gwarancją że ktoś kupi te "inne" gry!

No cóż to wydaje mi się troszkę przesadzoną wizją przyszłości :lol:, jednakowoż było by to piękne ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe *udaje zdziwionego*

Premiera gry Wiedźmin to dla nas ogromne wydarzenie, ale równocześnie bardzo duże wyzwanie. Chcielibyśmy, aby wszystkie działania przebiegały zgodnie z wytyczonym planem, tak by Wasze zadowolenie i satysfakcja były jak największe.

W planie tym pojawiła się jednak z naszej winy niedoskonałość. Ze względu na drastycznie długi proces produkcji kilku elementów wchodzących w skład Edycji Kolekcjonerskiej - w tym pudełka i albumu, jak również bardzo żmudny proces kompletacji związany z indywidualną numeracją każdego egzemplarza, zdecydowaliśmy się na wysyłkę w specjalnym trybie.

Mając do wyboru opóźnienie wysyłki o kilka dni i niedotrzymanie ustalonych terminów (dostawa po premierze) lub wysłanie samych gier bez dodatków, zdecydowaliśmy się na to drugie rozwiązanie. Gra będzie zgodnie z zapewnieniami, na 2 dni przed premierą, zaś wszystkie elementy dodatkowe doślemy na nasz koszt tuż po premierze razem z obiecaną gratyfikacją przy starcie pre-ordera.

Czego innego należało się spodziewać po CDP? :D Mają u mnie dużego minusa.

btw: ING opublikowało 5 nowych gameplay'ów z gry... Są o tyle fajne, że pokazują grę bez żadnych montaży, czy cieć jak to w zwyczaju ma CDP :)

http://media.pc.ign.com/media/682/682220/vids_1.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dwojga złego wolę to, niż opóźnienie wysyłki. Już i tak się naczekałem. Dobrze, że gram.pl wysyła wiadomość ma maila, bo serwius gram.pl zbyt często nie odwiedzam, tak więc miałbym rebus w dniu dotarcia przesyłki.
No dokładnie. Ja z kolei bym się nic nie dowiedział, jakbym tu nie zajrzał - bo moją pocztę odwiedzam tak raz na 3 dni...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sobie uswiadomilem ze juz w tym tygodniu bede gral w Wiedzmina. Tyle czekania tyle straconych godzin spedzonych na ogladaniu w kolko tych samych filmikow i czytaniu newsow. I juz w tym tygodniu w srode bede mial i bede GRAL... Wlasnie zaczynam chorowac. 38 goraczki i ogole oslabienie hehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sobie uswiadomilem ze juz w tym tygodniu bede gral w Wiedzmina.

A ja właśnie sobie uświadomiłem, że CDP ssie i jak mówi, że wszystko będzie zgodnie z terminem, to oznacza, że coś po drodze jeszcze zje... i wszystko się opóźni. A tak swoją droga - skoro wiedzieli, że ten proces trwa tak "drastycznie długo", to czego się nie zabezpieczyli i nie zaczęli składać EK wcześniej?...

Z dwojga złego wolę to, niż opóźnienie wysyłki. Już i tak się naczekałem. Dobrze, że gram.pl wysyła wiadomość ma maila, bo serwisu gram.pl zbyt często nie odwiedzam, tak więc miałbym rebus w dniu dotarcia przesyłki.

Nawet jakbyś odwiedzał, to byś miał mały rebus do odgadnięcia. CDP nie zrobiło oficjalnego newsa, tylko tak po cichu upchnęła go w innym. Co by wszystko przyciszyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ile w sumie czekalismy na Wiedzmina?? Dla mnie to niezla gratka w taka gre pocinac... W grudniu jak wroce do Polski na swieta to sie kupi gierke ( oczywiscie Edycje Kolekcjonerska) ja kazdy fan swiata fantasy :)

Myslicie, ze gierka skoro tak dlugo powstawala nie bedzie miala cienkiej grafiki (silnik graficzny)??

Osobiscie widzialem screeny i mi sie bardzo podobaja!!!!!

Ale fakt faktem, ze gierka ma byc czyms wielkim... Wiecie moze w jakich krajach bedzie sprzedawana?

No nic, mnie osobiscie pozostalo jeszcze czekac juz niecale dwa miesiace az przylece do Polski i wtedy kupuje na Allegro :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edycja kolekcjonerska juz zostala zamowiona przeze mnie... Juz nie moge sie doczekac kiedy odpakuje piekne pudlo i zaczne pocinac w jedna (jak nie najlepsza) polska gierke. Filmiki/screeny juz widzialem i powiem, ze gieka iscie epicko wyglada :D... Nie wspominajac o klimacie... (miasta, karczmy etc.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin wysłany! Tak przynajmniej twierdzi moje konto na Gram.pl . Zobaczymy... zamówiłem kurierem więc może jutro !BĘDZIE! :>

Dokładnie tak samo sprawa wygląda u mnie. Miejmy nadzieje, że już jutro dotrze...

Tyle lat czekania... i wreszcie, jest na wyciągnięcie ręki. Powiem wam, że jeszcze żadna gra nie dostarczyła mi tyle emocji przed zagraniem w nią :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...