Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

Być może, ale ogólnej jego koncepcji pewnie już nie zmienią... A szkoda.

Z takim pudełeczkiem to nie ma za bardzo co zrobić - za duze, zeby postawić przy monitorze czy gdziekolwiek, wiec pewnie i tak wylądowałoby w szafie (w przeciwieństwie do EK Gothica 3 i STALKERa...). A pewno trochę się też zniszczy podczas transportu - cudnie :/

Ale EK i tak jest fajne ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudełko wygląda jak z EK C&C3 :D

W sumie pudełko i tak zbyt dużego znaczenia dla mnie nie ma. Modele pudełek, które sobie wyobrażałem nie miałyby by szansy powstać. Fantów jest po prostu za dużo by opakować je w skórzaną torbę (jak w MTW2), czy też w kuferek.

Ogólnie taka EK, przy zachowaniu dobrej jakości produktów (a nie jak w przypadku NWN2...) warta jest tych 200zł. CDP dobrze wybrało elementy dla praktycznie każdego użytkownika. Nikt nie będzie zawiedziony :D

Do tych wszystkich bajerów dochodzi jeszcze fant "specjalny"- jeżeli zamawiasz grę w pre-orderze na gram.pl :]

Teraz czekam tylko na start pre-orderów ;] (i ujawnienie wymagań, które nastąpi w tym samym czasie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czekam tylko na start pre-orderów ;] (i ujawnienie wymagań, które nastąpi w tym samym czasie)

Mogliby podać wymagania trochę wcześniej. Miejmy nadzieje że stary silnik z Neverwintera nie będzie tak sprzętożerny, nawet po ulepszeniu go przez Red.

>>> co do pudełka. Myślę że gdyby opakowanie byłoby bardziej wypasione, musieliby poświęcić jakiś gadżet (medalion jest świetny). Zresztą można je sobie zrobić same :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja liczyłem zupełnie na coś innego. Mianowicie na siekaninę w stylu Gothic ale podrasowaną trochę RPG. Autorzy zaś zrobili coś w stylu Normalnego cRPG a elementami action. Szkoda.

Tak właśnie moze być ciekawiej - zobacz, ile ostatnio wychodzi takich "siekanin" podlanych sosikiem RPG, a nazywanych "cRPG" ... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EK Wiedźmina rządzi i tu myślę, że nikt nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Tylko to pudełko... cóż liczyłem na coś fajniejszego. Jak napisał już Ballack z obliczeń gramowiczów wynika, że będzie ok. 3000 egzemplarzy EK. I obawiam się, że będzie bardzo trudno ją kupić. Mam nadzieję, że uda mi się załapać...

Tak właśnie moze być ciekawiej - zobacz, ile ostatnio wychodzi takich "siekanin" podlanych sosikiem RPG, a nazywanych "cRPG" ...

Z tego co się orientuję to cRPG= computer RPG...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja liczyłem zupełnie na coś innego. Mianowicie na siekaninę w stylu Gothic ale podrasowaną trochę RPG. Autorzy zaś zrobili coś w stylu Normalnego cRPG a elementami action. Szkoda.

Tak właśnie moze być ciekawiej - zobacz, ile ostatnio wychodzi takich "siekanin" podlanych sosikiem RPG, a nazywanych "cRPG" ... :/

Ej, chwileczkę. Czy wy w ogóle wiecie o istnieniu książki? A jeśli tak, to wiecie co w niej było? Sorry, że tak ostro - ale chyba bluźnierstwem by było robienie action RPG-a na podstawie czegoś takiego. Ja grę głównie kupuję, bo chcę spróbować tej genialnej fabuły, tego iż każda decyzja ma swoje konsekwencje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy doskonałą informację dla wszystkich niecierpliwie wyczekujących zbliżającej się premiery Wiedźmina! Już w najbliższą środę, 27 czerwca, sklep gram.pl rozpocznie przyjmowanie zamówień przedpremierowych na obie wersje gry - standardową i kolekcjonerską.

Jak zostało ujawnione w minionym tygodniu, w skład podstawowego wydania Wiedźmina wejdą:

1. DVD z grą Wiedźmin

2. Dysk bonusowy z materiałami Video, oraz innymi materiałami kolekcjonerskimi (tapety, arty itp.)

3. Soundtrack z gry Wiedźmin

4. Instrukcja do gry

5. Poradnik Gracza

6. Opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego

7. Mapa świata gry oraz mapa Wyzimy

8. Tylko na gram.pl - dodatkowe etui oraz podwyższonej jakości instrukcja i poradnik!

Wiedźmin - wydanie podstawowe (edycja gram.pl)

Ponadto, wyłącznie w limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej, znajdą się:

1. Artbook - kolorowy na kredowym papierze, w twardej okładce, powyżej 150 stron

2. Bestiariusz - kolorowy na kredowym papierze, w twardej okładce, ok. 120 stron

3. Unikalny medalion wiedźmiński

4. Koszulka z logo gry Wiedźmin

5. Bitewna gra karciana Wiedźmin

6. Mapa dwustronna drukowana na specjalnym papierze

Żebym się załapał na EK.... coś czuję, że w sr serwery gram.pl będą wyjątkowo obciążone...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena i wymagania sprzętowe:

1. Wydanie standardowe, już od 79,90 PLN (z wykorzystaniem Wirtualnych Pieniędzy)

2. Edycja Kolekcjonerska, w cenie 199,90 PLN (z możliwością opłacenia kosztów wysyłki Wirtualnymi Pieniędzmi)

Wstępne wymagania pozwalające na rozgrywkę przy średnich detalach:

1. Pentium 4 2,8 GHz lub odpowiednik AMD

2. 1 GB RAM

3. nVidia GeForce 6600 128MB RAM lub jej odpowiednik ATI

Wczoraj jeszcze głowiłem się czy warto brać EK, dziś się zdecydowałem. Rozumiem, że EK jest strasznie wypasiona i porządna, ale 200zł!?!?! I do tego nie można obniżyć wPLNami...

Nie, dzięki CDP tym razem ze mnie kasy nie wyciągniecie. Przynajmniej EP jest też całkiem wypasiona.

A szkoda, bo bardzo chciałem kupić Kolekcjonerską, ale albo EK, albo RAMy...

Wymagania są niskie i myślę, że na wysokich ustawianiach spokojnie pogram :D Tylko jeszcze w jakiś 1 GB RAMu się przez wakacje zaopatrzę ;]

ps. CD Projekt zdecydował się również przychylić do próśb graczy i zmienić pudełko na płyty z digipacka na pojedyncze opakowania we wspólnym etui, takie same jak w podstawowej edycji gry.

Eeeeee digipack IMO lepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znamy wymagania. Cieszę się, ponieważ mi zahula. A tu jeszcze na dodatek w średnich detalach.... no, no. Cena EK jest imo wyważona, pomiędzy wypaśnością, a wydatkiem. Oczywiście o ile koszulka i medalion będą w miarę wysokiej jakości.

Eeeeee digipack IMO lepszy.

Ja tam wolę opakowanie standardowe. EK wyląduje pewnie w moim pokoju, a grę bd trzymał koło kompa. Przynajmniej dopóki jej nie ukończę. A takie opakowanie jest wygodniejsze od digipacka. No i jeszcze to fajne etui only gram.pl

ech.... obym się na EK załapał....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena i wymagania gry z gram.pl

W odpowiedzi na liczne prośby graczy, firma CD Projekt zdecydowała się już dzisiaj, na dzień przed startem zamówień przedpremierowych, podać wymagania sprzętowe gry Wiedźmin i ceny obu jej edycji. Sugerowana cena detaliczna edycji podstawowej to 99,90 PLN, zaś Edycji Kolekcjonerskiej - 199,90 PLN.

Jutro ok. godziny 15 rozpocznie się przyjmowanie zamówień przedpremierowych na grę Wiedźmin w sklepie gram.pl. Dostępna ona będzie w dwóch wydaniach:

1. Wydanie standardowe, już od 79,90 PLN (z wykorzystaniem Wirtualnych Pieniędzy)

2. Edycja Kolekcjonerska, w cenie 199,90 PLN (z możliwością opłacenia kosztów wysyłki Wirtualnymi Pieniędzmi)

Wymagania

Twórcy Wiedźmina podali również wstępne wymagania sprzętowe gry, pozwalające na uruchomienie rozgrywki na średnich detalach. Przedstawiają się one następująco:

1. Pentium 4 2,8 GHz lub odpowiednik AMD

2. 1 GB RAM

3. nVidia GeForce 6600 128MB RAM lub jej odpowiednik ATI

Zespół pracujący nad grą zwraca jednak uwagę, że ze względu na trwającą optymalizację kodu gry powyższych wymagań nie należy traktować jako ostatecznych. O wszelkich zmianach CD Projekt będzie informował na bieżąco.

CD Projekt zdecydował się również przychylić do próśb graczy i zmienić pudełko na płyty z digipacka na pojedyncze opakowania we wspólnym etui, takie same jak w podstawowej edycji gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się takich cen. Z edycji kolekcjonerskiej interesuje mnie najbardziej ta gra karciana, ale mimo to jak coś to zakupie pewnie edycje standardową ze względów pojemności mojego portfela :wink: .

Nie wiem tylko czy na moim kompie myśleć o pre-orderze: Athlon 64 2800+, 512 mb RAM (do końca wakacji może zwiększę do 1 Gb), nVidia GeForce 6600 :?:

PS. Premiera będzie jakoś wrzesień/październik :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Premiera będzie jakoś wrzesień/październik

Z tego co mi wiadomo, to 13 września będzie premiera światowa. A Polskiej chyba jeszcze nie podano.

Eeeeee digipack IMO lepszy.

Ale pudełko standardowe IMO poręczniejsze. BTW Ale to pudełko do EK będzie się jakoś róźnić od standardowego chyba?...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to pudełko do EK będzie się jakoś róźnić od standardowego chyba?...

EK będzie zapakowana jako całość do innego pudła. A to na płyty, będzie takie jak w edycji zwykłej gram.pl czyli zwykłe pudełko, takie w jakich gra będzie w sklepach+ etui. To etui bd mieli ci którzy zamówią na gram.pl

ot, takie pudło

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy ponoć już prawie zamówili, a ja z moim łączem 512 nie mogę się cholera dopchać!

Jestem na gram i nie widać pre-orderów. Chyba, że są tylko w sklepie, tam mnie jeszcze nie było. Na gł nie ma pre-ord...

Bo w ogóle jeszcze ich nie ma. Teraz gram jest niedostępne. "Zaraz wracamy" - hmmm, pewnie piszą newsa i uruchamiają pre-ordery. Teraz tylko czekać aż skończą. Ale naprawde walka taka, że o ja pierdziule :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jeszcze głowiłem się czy warto brać EK, dziś się zdecydowałem. Rozumiem, że EK jest strasznie wypasiona i porządna, ale 200zł!?!?! I do tego nie można obniżyć wPLNami...

No ja tez sie nieco zdziwile, ze az 200 PLN, bo obstawialem ze maximum bedzie 180zł, i jeszcze wPLN-ami stanieje do 160zł... :] IMO EK nie zamawiam, a i w ogole nie zamawiam pre-orderow... Wymagania - mam dosc starego pc-ta (2,4Ghz, Radeon 9550, 768 ram) i moze bym na minimalnych pogral, ale wole troche poczekac, az sobie sprzet udoskonale i wtedy kupic Wiedzmina i pograc na pelnych detalach. :D

Ale naprawde walka taka, że o ja pierdziule

No, to było do przewidzenia. Marketing i reklama CDP działa. :twisted: Oby sama gra byla tego warta, hihi, wiem, zlosliwy jestem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh mimo, że 200 zł to dla mnie dużo, to jednak kupuję to EK. Najwyżej się anuluje zamówienie :D Zresztą, o przeliczeniu poszczególnych elementów EK wychodzi mi, że cena powinna być jeszcze wyższa ;]

W końcu nie po to czekałem tyle lat by brać zwykłą Edycję Podstawową ;] Jak szaleć, to szaleć. W końcu ta EK to nie lada gratka dla fanów Wiedźmina.

Tu macie link:

http://www.gram.pl/sk1_8QnqHe2_Wiedzmin_Ed...kcjonerska.html :>

@Kolec - a grafa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak w sklepie gramu już pre-order jest (widziałem! Na własne oczy!), ale jak nacisnąłem żeby dodało do mojego koszyka, to... "Drodzy Klienci, jesteśmy w trakcie aktualizacji naszego sklepu. Przepraszamy za chwilową niedogodność i dziękujemy za Waszą cierpliwość."

I ku... pa. :roll:

Link do pre-ordera na EK Wiedźmina

Ehh mimo, że 200 zł to dla mnie dużo, to jednak kupuję to EK. Najwyżej się anuluje zamówienie Very Happy Zresztą, o przeliczeniu poszczególnych elementów EK wychodzi mi, że cena powinna być jeszcze wyższa ;]

W końcu nie po to czekałem tyle lat by brać zwykłą Edycję Podstawową ;] Jak szaleć, to szaleć. W końcu ta EK to nie lada gratka dla fanów Wiedźmina.

Już zamówiłeś?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zamówiłeś?!

Tak :] Właśnie przed chwilą dostałem e-mail podsumowujący ;] W Moich Zamówieniach mam możliwość wyboru rozmiaru koszulki. Spod Moich Zmówień można również od razu anulować zamówienie ;] Mail potwierdzający zostanie wysłany dopiero 5 dni przed wysyłką (czyli 7 dni przed Polską premierą), więc jest czas by ewentualnie dobierać kasę i na EK i na dodatkową kostkę RAMu ;]

Edit: xD Heh, dopiero teraz wrzucili newsa informującego o pre-orderach :P Ciekawe ile sztuk EK im dziś zejdzie.

Edit2:

Wszystkim zamawiającym Wiedźmina w pre-orderach, zarówno w wersji podstawowej jak i kolekcjonerskiej, gwarantujemy dostawę na 2 dni przed oficjalną premierą gry.

Pewnie tak samo jak w przypadku NWN2 xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...