Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wolanik

Laptop do 4000

Polecane posty

Witam poszukuję laptopa do 4000 zł. zastanawiam się nad tym MSI GX640 ale na laptopach zbytnio się nie znam więc więc proszę o pomoc w doborze najlepszego w tej cenie takie który będzie mieć nie najgorszą grafikę i procesor oraz chłodzenie mam również pytanie o podstawki chłodzące czy to spełnia swoje zadanie czy to tylko dodatkowe koszty ?

Laptopa mam zamiar kupić na początku grudnia więc mam trochę czasu na zastanowienie się nad zakupem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSI GX640 jest bardzo dobry, ale w podobnej cenie dostaniesz MSI GX740 z lepszą kartą graficzną.

Toshiba podlinkowana powyżej ma za słabą kartę graficzną do gier jak na tą cenę.

Co do podstawek chłodzących... No chłodzić zawsze coś chłodzą, ale nie będzie to więcej jak 3-5*C. I nie mówię tu o najtańszych podstawkach za 10zł z Allegro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam pewne wątpliwości czy wybierając laptopa MSI GX740 wybrać tego co ma 4gb ram czy dopłacić stówkę i wziąć zestaw z 6gb ram

MateuszG te dwa modele dość znacznie się różnią dla mnie 400 zł to trochę sporo ;D

To pytanie?

Jeśli tak to różnią się. GX740 będzie osiągał w grach nawet do 15fpsów więcej od GX640.

Co do pamięci RAM to mam takie same zdanie jak kolega powyżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...