Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vatahar

GTX 580

Polecane posty

Teraz tylko wystarczy przejść na i9 i zacząć mysleć o SLi na dwóch 580 rolleyes.gif

z i9 będzie problem ale coś o SLI z tych zabawek będę Ci mógł podesłać za jakiś czas tylko podeślij mi testy jakie chcesz :)

Jak tak czytam to fajna ta karta ale mając 5870/480/6870 a nawet 5850/470 nie widzę najmniejszego sensu przesiadania się na tę kartę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna rzecz, to o czym pisałem już przy premierze fermi.. no nowa architektura i na wydajność trzeba poczekać na gry które będą z niej w pełni korzystać.

Częściowo przykładem takiej gry jest np. Metro 2033, gdzie AMD dostaje bęcki... Ale czekamy na odpowiedź, w końcu AMD wypuszcza bardziej zmodyfikowany układ niż zrobiła to NV.

Teraz tylko wystarczy przejść na i9 i zacząć mysleć o SLi na dwóch 580 :rolleyes:

Eee... Chodzi Ci chyba o i7 980X? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michi93

Test niepotrzebne - i tak pewnie będą szybkie. Jak już to stabilność pracy i ilość obsługiwanych tytułów. Ale to i tak jeszcze monitor muszę zmieć. Z 4xx czy nowych radków to nie ma sensu (dlatego ich nie kupowałem) Teraz to mnie nawet GTX275 satysfakcjonuje.

@Gi3r3k

Nie i9... cokolwiek to będzie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...