Skocz do zawartości

Live for Speed


Paweł_J

Polecane posty

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ja jestem za tym zeby zrobic taka probe jakos za niedlugo, w piatek jade do krakowa na zlot Garbusow, wiec przez weekend mnie nie bedzie. Do piatku jestem do dyspozycji... Przystosuje sie do waszych terminow, podawac przykladowe godziny i IP szczesliwca(w razie jakby nikt nie mogl ja moge posluzyc serwerem) i cheja zrobimy probe a pozniej jakos turniej... Juz sie doczekac nie moge... Lecem cwiczyc bo klape dam i co :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje codziennie po 16:00, ale czasem wcześniej, a czasem później (ba, nawet czasem wcale ;] ). W weekendy praktycznie nie ma ograniczeń. ;]

Trening i klapa >>> Ktoś musi byc ostatni, by ktoś ostatni nie był. :P Trening - na pewno dzisiaj trochę pojeżdżę, żeby pozna grę, ale żadnych specjalnych treningów nie przewiduję. Co najwyżej mała rozgrzewka przed. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ProChaoS, tu masz całą masę miejsc, z których możesz ściągnąc demko LFS S2:

http://www.liveforspeed.net/?page=downloads

Osobiście ściągałem z serwera brytyjskiego. ;]

Czas >>> Pod wieczór na pewno mi pasuje. ;] Najlepiej jutro. Dzisiaj moglibyśmy zrobic taką małą próbę sił, ale nie wiem czy będę miał czas... Za to jutro jestem wolny.

EDIT:

Auta i trasy >>> Raczej XR GT Turbo (ew. słabszą wersją, ale na pewno tylnonapędówką). Trasa - tu zbytniego wyboru nie ma. ;] Ja bym optował za wersją GP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa -> najpierw możemy sobie na asfalciku pojeździć a pozniej ewentualnie na rally :)

Samochód - ja bym obstawiał za przednionapędowym :P łatwiejszy w prowadzeniu i w ogole :P ale mi tam pasuje - na kierce łatwo sie kontroluje niekontrolowane poślizgi ;]

To dzisiaj pykamy o 19:30 na próbe? czy pozniej moze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym zeby dzis wieczor pyknac i sprobowac swoich sil ze soba... Kazdy zobaczy kto jaki poziom reprezentuje. Good News - nie jade na zlot, zostaje w domu z powodu "pci" przeciwnej:] Wiec jakby nie bylo jesli turniej rozegra sie w weekend bede uczestniczyl.

Co do dzisiejszej partyjki, ja proponuje czas po dobranodzce :P, czyli 19:30. Kto sie pisze na to? Nie musza byc wszyscy, chodzi o to zeby sprawdzic sie z innymi i zobaczyc na kogo serwerze jets najlepiej, zeby nie bylo klapy podczas turnieju. Dalej, ja osobiscie jetsem za trasa GP na reversie plus XR GT non-turbo (wersje turbo musze opanowac w manualu, ale automat jest spoko).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to ze tylko mi, Pawlowi i Pandrodorowi dzis pasuje... Jakby nie bylo we trzech tez sie da jezdzic wiec mam rozumiec ze dzis jezdzimy, tak? Jesli tak to o 19:15 sie zgadamy zeby ustalic szczegoly (trasa, wozki, czy wsio pokolei:P). No i taki maly szczegolik jakim jest serwer. Czekam na chetnych, a tymczasem LFS...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą GTI i GT są podobne dość ;P ja jade GTI :]

E, dzisiaj to tylko demonstracja sił, więc jeździj sobie czym chcesz. Ja pojadę pewnie zwykłym XR GT.

wole "normalne" trasy

Dobrze gada! Reversom mówimy nie!

Termin >>> Jak najbardziej pasi. 8) Znaczy - powinienem już być, najpóźniej będę o 19:30, więc nie panikujcie jakby co. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko spoko, tez cie na to pisze. Samochod do GT Turbo czy jak on sie tam nazywa. Wersja S2 oczywiscie. Tu macie moje GG 4153610 zgloscie sie do mnie ja postawie server i sprawdzimy czy dziala. A najlepiej to jesli macie Team Speak'a RC2 i mikrofon. Wejdziecie do mnie i sie dogadamy. :twisted: Dzisiaj maly trening. A jutro juz jazda :D

Po treningu :P

No wiec tak server dziala 5 osob bylo z czego 3 nie z naszego forum, ale chociaz wiemy ze nie bedzie lagow. Kazdy niech zciagnie wersje alfa 0,5L jak sie myle to prosze mnie poprawic. I jesli ktos ma mikrofon niech sie zaopatrzy w ten program www.teamspeak.org to tyle do jutra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikrofon to wydatek 10 zlotych. Wiec jak macie jakis stare to kupujcie :P Bo wtedy 100 razy lepiej sie dogadac. Nie bedzie problemu ciagle wylanczac gry lub jej minimalizowac i wlanczac gg. Team Speak odpalimy i gadamy :) Co do gry dzisiaj mi pasuje o 19 : 30 lub 20. IP team speaka to dolinka.net.pl Kanal bedzie sie nazywal CDA L4S a server CDA wiec nie bedzie problemu zeby go znalesc. Jesli ktos nie wie jak skonfigurowac TeamSpeak'a lub skad go zassac to piszcie do mnie gg 4153610. No to do 20 dzisiaj :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ProChaosa idealnie slyszalem, nie wiem jak on mnie ale co tam. Pawel, Ciebie nic a nic slychac nie bylo:P Szczerze serio TS2 jest o wiele lepszy od GG, nie trzeba minimalizowac gierki ani nic, po prostu gadamy:]

Jesli ktos ma mozliwosc niech podlacza mikrofon i TS2 i lecimy. Do 19:15.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...