Jump to content
Sign in to follow this  
Hut

Assassin's Creed: Brotherhood - konkurs AsasynPL

Recommended Posts

Tu wstawiamy prace konkursowe w konkursie AsasynPL. Powodzenia!

Eee... A co to za konkurs? Jakoś nic nie widzę ani na stronie głównej, ani nigdzie indziej ;)

Rozumiem, że głosowanie nie będzie się dobywało za pośrednictwem youtuba? I czy nie można by zmniejszyć tej ilości scen z gry? Bo to tak sztucznie będzie wyglądać, przynajmniej dla mnie. I myślę, że było by zabawniej gdyby ograniczyć te sceny z gry.

Rozumiem, że głosowanie nie będzie się dobywało za pośrednictwem youtuba? I czy nie można by zmniejszyć tej ilości scen z gry? Bo to tak sztucznie będzie wyglądać, przynajmniej dla mnie. I myślę, że było by zabawniej gdyby ograniczyć te sceny z gry.

Naucz się czytać ze zrozumieniem, bo moja interpretacja tego tekstu jest taka: filmy z gry (z komputera) nie mogą przekraczać 50% długości filmu (reszta musi być z reala). Ale nic nie pisze o minimum, więc podejrzewam, że scen z gry nie musi być ani grama. ;)

Z tego co zrozumiałem wydaje mi się, że nie wolno korzystać z gotowych elementów typu trailery z gry. Jednak wolno nakręcić filmik w grze jeśli sam wszystko przygotujesz.

Źle zrozumiałeś. Co do konkursu, to czekam na pierwsze filmiki. Może nasuną mi jakiś fajny pomysł i sam wezmę w nim udział.

Edited by matstu

Wybaczcie, ale muszę się o to zapytać.

Drodzy redaktorzy, moglibyscie nagrac jakis film pokazujący Hidden Blade'a? Na pewno większosć userów chciałoby się bardziej zapoznać z nagrodą. :)

A ja mam pytanko czy może my tą pracę zrobić razem z kumplem?

A druga sprawa czy filmik może być o dwóch asasynach?

Oto moja wersja filmiku pt:"Jak zostałem Assassinem"

Z uwagi na usuniecie dźwięku z youtube zmuszony Jestem wyslac to na:

http://patrz.pl/filmy/jak-zostalem-assassinem

i w o niebo lepszej jakości dźwieku i obrazu na:

http://www.vimeo.com/15298450

Nie liczę na wygraną, nagrywanie tego było dla mnie samo w sobie przyjemnością ;)

Z góry przepraszam za czerwony pasek na środku ekranu - chciałem zmontować to jakoś a po 4 godzinach pracy przy montażu efekt czerwonego napisu mnie załamał. Nie jest to w żadnym wypadku reklama programu.

Pozdrawiam całe CD-ACTION i widzów, Szymon

Edited by BLooDYFoX

hura! udalo mi się mimo braku dobrego scenariusza - zapraszam do oglądania:

na szczęście dziś była ładna pogoda - ale mimo wszystko... zimno :D

A więc i moja praca jako trailer następnej gry Assasin's Creed: Polska.

Trochę mi nie wyszło, bo ani razu się tam asasyn nie pojawia. Nie wiedziałem gdzie go wsadzić, ani jak nakręcić więc pozostaje jedynie to.

A więc nadszedł dzień kiedy to już 13 filmik zagościł na moim profilu You Tube... A oto wynik mojej pracy... OGLĄDAĆ W HD! Troszkę czasu zajmuje, aż filmik się doczyta jednak ogląda go się wtedy jeszcze ciekawiej!

@yetem

"ważne jest to, by sceny przygotowane nie przez was (np. wycięte z trailerów gry) zajmowały nie więcej, niż 50% czasu filmu." czytaj regulamin, bo męczysz się z robotą filmiku a i tak nie będzie on brany pod uwagę podczas wyboru pracy konkursowej

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...