Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekn

Zestaw do 2000 złociszy

Polecane posty

Obudowę zignorować, ona ma być dla bycia, najważniejsze są porty USB na froncie. To po raz.

Po dwa, na to ma być faktura, a granica 2000 jest nieprzekraczalna. Najlepiej żeby to był jeden, konkretny sklep, np. ProLine, albo cokolwiek osiągalnego w Katowicach (choćby i droższy Komputronik). Oznacza to, że jestem ograniczony dostępnością komponentów w sklepach, bo sprzętowi takiej kategorii zamawianemu przez internet po prostu nie ufam. Komputer raczej do rozbudowy przeznaczony nie będzie, a GFy serii 400 to chyba przerost formy nad treścią w tym przypadku, choć z odpowiednim zapasem cenowym jeszcze to rozważę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zmienić procka na Athlona X4 635 i wyjdzie taniej. Odnośnie budy, to lepiej by była przewiewna, bo dzięki temu jest pewność, że nie będzie przegrzań. Przecież techplanet jest w Katowicach! :P GTX 460, jest najlepiej udanym Fermi. Nie grzeje się bardzo i nie ciągnie dużo prądu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No offence, ale skąd ja mam wiedzieć co ty mi za sklep rzucasz podając tylko grafikę na Imageshack? :)

Jeśli chodzi o chłodzenie obudowy, zdaję sobie sprawę co to ma być. Komputer mam w dość głębokiej zabudowie, ale dwa-trzy wentylatory na obudowie wystarczą mi w zupełności do chłodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moja propozycja:

Procesor AMD Phenom II X4 955 Quad Core (AM3,125W) 474,85zł

Płyta główna Asrock M3A770DE AMD 770 Socket AM3 187,99zł

Pamięć DDR3 Goodram 4GB PC1333 CL9 Dual 2x2GB 197,33zł

Gainward GeForce GTX460 1GB DDR5/256b D/H PCI-E GS 607,99zł

Dysk twardy Samsung 500GB HD502HJ SATA II 16MB 133,79zł

Nagrywarka DVD Asus DRW-22B2S czarna bulk 77,77zł

Obudowa ATX Midi CoolerMaster Elite 310 bez zas. 121,99zł

Zasilacz do obudowy OCZ Stealthxstream 2 500W 199,99zł

W sumie: 2001,70 zł [ram.net.pl]

Phenom który bez OC jest niemal jak Core i5, dobra płyta główna, 4GB ramu, GTX 460 w wersji 1GB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jeszcze jedna, ostatnia pretensja. O Samsungach słyszałem wiele mocno średnich opinii. Znalazłoby się też coś z dyskiem 1TB?

EDIT: Przyjrzałem się obudowie. Wentylacja na ścianie zbędna (tj. niemożliwa przy tej zabudowie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...