Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bodder

Zamiana lub sprzedaż gier (PC, planszówki i karcianki)

Polecane posty

No to proponuję ci Mirror's Edge(warta ok.20zł na Allegro) i Street Fighter IV(jakieś 15 zł) no i do tego dokładam 10 zł. W zamian za Borderlandsa (50 zł)

Gdybyś próbował taką transakcję nawiązać np. na allegro to wyszło by cię drożej bo musiał byś zapłacić za przesyłkę każde gry z osobna po 7 złoty a tu masz w cenie jednej a więc jesteś na plusie .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytka ma drobne ryski, ale nie ma żadnego problemu z odczytem. Pudełko, jeżeli dobrze pamietam, ma małe pęknięcie, ale nie jestem w 100% pewien. Sprawdzę jak wrócę do domu. Prześlę Ci kilka fotek na pw, lecz dopiero w sobotę wieczorem, bo teraz siedzę w internacie :happy:

Stalker jest w edycji premierowej, czyli wszystko w nim jest, tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że tak długo nie odpisywałem, lecz wyjechałem w góry. (: Patryk13, interesuje mnie zapewne wiele gier, wymień jakie posiadasz to może się na jakąś skuszę. Na pewno ME2 lub jakiś WH40k (dodatki lub dwójka). Bielik42, większość tych gier posiadam, ponieważ są one z czasopism. Jedynie GoW by mnie interesował, ale jeśli nie posiadasz pudełka to odpada..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Warhammer 40k Dawn of War(Soulstorm,Winter Assault,Dark Crusade i podstawka w jednej edycjii-platynowa-płytka posiada rysy,ale jest w pełni sprawna),Guild Wars:Factions + Nightfall(internetowa)mam konto z postaciami,ale moge skasować i klucze będą w pełni sprawne.Posiadam także Loki.

za ile sprzedałbyś Dragon Age:Początek? Istnieje też opcja kasa + warhammer/ew. guild wars

PS.konto niestety nowe,mało postów.Ale zawsze trzeba zacząć,nie :wink: ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bielik42

No nie bardzo.. :\

Mieczkos, co to znaczy że możesz skasować i klucze będą w pełni sprawne? Nigdy nie grałem w gw, więc możesz mnie odrobinę w temat wprowadzić. Interesuje mnie ta propozycja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...