Skocz do zawartości

Rap z USA


Tony_Starks

Freshmani XXL- dobrzy?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. no dobrzy czy nie

    • Dobrzy
      14
    • Słabi
      5
    • Popkiller Nudne Wilki leprze
      2


Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Altair1404

W związku ze zbliżającą się premierą (najpierw) mikstejpu i (potem) albumu Slaughterhouse nasunęło mi się takie pytanie. Kim jest Joe Budden, że ma tak wielkie grono fanów, że robi z siebie twarz całego zespołu, jest takim celebrytą, skoro jest najgorszym zawdonikiem z całego składu? Czym on zaistniał, że gdziekolwiek się nie zajrzy, to w większości komentarzy jest stawiany na pierwszym miejscu z całej czwórki, choć na zdrowy rozum najlepsi są Royce lub Crook (zależy jak dla kogo - ja wolę Ryana)? Nie śledzę jego kariery, nie wiem o nim zbyt wiele poza tym, że jest częścią tego składu i zapytam tu, bo tu najpewniej dostanę wszystko w pigułce, czyli tak jak potrzebuję. Nie to, że go nie lubię, wręcz przeciwnie - przyjemnie się go słucha (ale fanem nie jestem) i tyle. Nie hejtuje, ale zastanawia mnie czym zasłużył sobie na taką pozycję, nawet na fanpage'u SH na fb, gdy dodawane są zdjęcia to jest na nich tylko i wyłącznie Joe. Mógłby ktoś to jakoś wyjaśnić? Czyżby był jakimś freshamnem sprzed lat, czy coś?

EDIT. Crook udostępnił dziś linka do snippetów z albumu i listy prodcentów: http://hiphop-n-more.com/2012/08/slaughterhouse-welcome-to-our-house-album-preview-snippets/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budden to jedyny raper z SH, który miał jakąś solową karierę. Single z jego debiutu miały rotację i znajdowały miejsce w OST do filmów/gier. Sama płyta była oczekiwana i szeroko omawiana. Żaden inny MC ze Slaughterhouse nie może się z tym równać:

Crooked- tak naprawdę to KTO? 2 lata starszy od Joe, zero płyt na koncie, żadnej kariery, zasadniczo anonim bez kolegów z SH.

Joell Ortiz- rok starszy, legale na koncie, ale hajpu praktycznie żadnego, rozpoznawalność poza Nowym Jorkiem wątpliwa.

Royce- dla większości fanów "to ten czarnoskóry, który nie jest z D12?". Rozpoznawalny wśród prawdziwych fanów rapu, a wszyscy wiemy, że nie oni kupują płyt, tylko białe nastolatki. Jakby nie Shady, to pozostałby w swojej niszy do końca życia.

Pewnie dlatego sporo oczu zwróconych jest na Buddena. W 2003/2004 stawiano go w gronie kandydatów na króla NYC (choć wiadomo, że jest z NJ), mianowano go nowym 50 Centem, miał konflikty ze znanymi postaciami i szeroko komentowane problemy z Def Jam, bardzo medialnie oberwał od kolegi Raekwona.

Jakie można wymienić zdarzenia z karier pozostałych kolegów z SH?

Dodać do tego należy fakt, że Budden jest zdecydowanie najambitniejszym tekściarzem z całej czwórki, śmiało odnajdującym się zarówno w przechwałkach, konceptach, rozkminach jak i ciekawych storytellach.

To wszystko, ale najpewniej aspekty medialne przeważają i stawiają Buddena na pierwszym miejscu wśród fanów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

No i właśnie tego potrzebowałem. Wiem, że Rzeźnicy osobno, są mało rozpoznawalni, jednak ja się jaram ich umiejętnościami i jak dla mnie to właśnie Joe jest tym najsłabszym z nich, ale jak widać udało mu się zrobić karierę i zaistnieć. I dlatego w większości jest stawiany ponad resztą. Dzięki. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się tak ostatnio nudziło, to poprzeglądałem sobie serwisy moje ulubione i trafiłem na coś takiego:http://moto.gadu-gadu.pl/5776495320500176564/top10--czym-jezdza-raperzy-z-usa?p=e147992802f44616ccdcb8d20e747f8c_1#gallerye147992802f44616ccdcb8d20e747f8c

Który według was najlepszy? Fajnie tak pooglądać jaki zysk ma się ze składania rymów.biggrin_prosty.gif Nawet jeśli komuś się nie podobają.trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, mój błąd, chyba każdy się może pomylić. Nie wiedziałem, że przez banalny błąd można kogoś pocisnąć, dzięki za info. Swoją drogą, widzę, że tu nieźli znawcy są, skoro głosują na Wiz Khalifę albo GOOD Music. Jeśli IT i LCN to dla Was nieprawdziwy rap, to spadam stąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde GOOD Music też nieprawdziwi są (bo wąty do Wiza mogę zrozumieć)?

To ich skreślam natychmiastowo, a oryginał "MBDTF" rytualnie i komisyjnie połamię, w obecności oficjalnych reprezentantów Ogólnoświatowego Komitetu Na Rzecz Rapu Prawdziwego.

Brakowało nam tu mędrca, który wskaże, czym można się jarać bez siary.

Wypisz proszę, kto jeszcze zasługuje na słuchanie, bo czuję się zagubiony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście są grupy takie jak Immortal Technique i La Coka Nostra, które nie pozwalają Wayne'owi się zbytnio panoszyć.

Swoją drogą, skoro Nas dzisiaj robi wszystko, by być blisko Rick Rossa, pojawia się na płycie i w teledysku Nicki Minaj, to sądzę, że 2Pac robiłby to dokładnie to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, nowy użytkownik dochodzi do naszego tematu, wy go tak płoszycie biggrin_prosty.gif. Chyba coś mnie ominęło confused_prosty.gif (jakiś skasowany post był chyba xd).

@Tony Nas pewnie robi te rzeczy żeby być bardziej rozpoznawalnym w dzisiejszych czasach, gdzie nastolatki (nawet te co słuchają hip hopu) nie kojarzą co to Illmatic. Pewnie głównie narzuciła mu to wytwórnia, miał problemy z wydaniem płyty przecież. A to pokaże się Nicki którą puszczają dziesiątki razy w wiwach czy emtiwi. Rick Ross jest popularny w dzisiejszych czasach ( z resztą jego nowa płyta nieźle się sprzedaje ) to na pewno większe zainteresowanie się zrobi i jest szansa, że więcej osób kupi Nasa nowy album.

A z tym Tupaciem to chyba trollface.gif chciałeś wink_prosty2.gif. Co jak co, ale z gdybania nigdy nic dobrego nie wychodzi. Jedno jest pewne 2pac nie miałby łatwo, nie wiadomo czy w ogóle by się odnalazł na tych dzisiejszych beatach. Może z Ice Cubem by współpracował, może z Mastą Ace'em, ale dobra już nie gdybam...

Baj De Łej ostatnio wpadłem na to :

91eaa33b562c4b3490ba461c495d3c04.jpg

Ładnie mu córka wyrosła trzeba przyznać (jeżeli to nie fejk), a ja pamiętam jeszcze

[media=]http://www.youtube.com/watch?v=R6uyy2DPk6Q

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...