Skocz do zawartości

Rap z USA


Tony_Starks

Freshmani XXL- dobrzy?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. no dobrzy czy nie

    • Dobrzy
      14
    • Słabi
      5
    • Popkiller Nudne Wilki leprze
      2


Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Oj, czekałem na ten singiel, oj czekałem. I jestem zadowolony. Fifty bardzo dobrze pojechał, Dre już gorzej. Kawałek jest typowo lekki dla każdego ucha i chyba oto chodziło. Keys nam ładnie zaśpiewała, czuć optymizm, beat jest melodyjny, a klawisze nam miło przygrywają. Chcę więcej takich singli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie ten singiel bez rewelacji. Nadal liczę na to, że 50 Cent jakoś się odnajdzie w tym 2012 roku i pokaże coś nowego i świeżego. Dre poleciał tu o wiele lepiej od Fiftiego, bo gospodarz jakoś zamula na mój gust. Jeżeli 50 Cent nie weźmie się za zmianę swojego wizerunku i nie znajdzie nowego pomysłu na siebie to nadchodzący album może okazać się nagrywką na poziomie dwóch ostatnich mixtape'ów. Osobiście życzę mu powodzenia i liczę, że nowy longplay pozytywnie mnie zaskoczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TKPulp

Mi się właśnie wydaje, że staruszek lepiej pojechał, jakoś tak z zacięciem, energią. Fifty trochę przymulony jakby zjadł jakiegoś nieświeżego hamburgera. wink_prosty.gif

Chociaż nie mówię, że źle, wierzę, że pół dolara stać na wypuszczenie dobrego albumu.

No i w sumie ten kawałek lepszy od oryginału Alicji, podkład brzmi wyraźnie lepiej.

~przeoczyłem post Ryby i napisałem prawie to samo. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moim zdaniem Fifty lirycznie pojechał lepiej na pewno. Dodatkowo jestem ciekaw kto pisał doktorkowi tekst. Co do samej nawijki 50 centa to fakt, bez fajerwerków, ale takiego Centa nadal lubię słuchać.

Z tego co się orientuję to Dre teksty na większość kawałków ma od Eminema, The D.O.C (już ponad 20 lat współpracują) lub Knock Turn'al-a.

13 listopada "Street King Imortal" od pół rubla, a we wrześniu "Napalm" od Xzibita.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że serwis CDA jest tak naprawdę o grach to jak przyjmujecie wieść o soundtracku do NBA 2k13, który układał sam Jay-Z? Osobiście nie jestem zdziwiony wyborem prawie samych kolegów, ale sądzę że te piosenki się sprawdzą.

A tutaj link do newsa na stronie głównej gdzie jest tracklista

http://www.cdaction.pl/news-27957/nba-2k13-co-robi-jay-z-wybral-utwory-do-soundtracku-jakie.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ,tak widziałem. Tracklista fajna, bodoba mi się. Jest trochę zróżnicowana, jest i "Ain't No Joke" i całkiem inny "On To The Next One". Znalazło się też miejsce ten świetny kawałek [media=]http://www.youtube.com/watch?v=s9MszVE7aR4 .

Zespół nie dawno poznałem, spodobał mi się tak jak i Hovie jezyk1.gif .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzał już ktoś nową płytę La Coki Nostry? Ostatni singiel z Sean'em Price'm na feacie (nie wiem czy dobrze odmieniłem), który w niektórych kręgach może być znany przez fanów radia "Game Radio" z GTA III smile_prosty2.gif KLASYG

And we gon' give this all that we got

Blow the spot, keep rising to the top

All my niggaz, keep rising to the top

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=D_9PUdw7Yfw

#edit. btw. tego sampla wyżej nie było w jakieś reklamie? tak w ogóle to się wkręca ten kawałek, takie [beeep], a jednak cheesy.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba to, że Eminem jest w kilku kawałkach (w sumie wiadomo, jego wytwórnia, ziomkom by się nie dograł?). Za to Skylar Grey może jakiś dobry refren zapodać, co do Busty jestem neutralny, zobaczymy co rzeczywiście pokaże na płycie, B.o.B. nie słucham więc nie wiem czego się spodziewać biggrin_prosty.gif Są już może jakieś single?

#edit. dobra spoko, pytanie nie ważne - nie zauważyłem w trackliście hiperlinków do dostępnych singli cool_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem dosyć ostro zajarany Slaughterhouse. Parę kawałków co prawda średnio mi podeszło - np. Throw It Away, ale patrząc np. na Hammer Dance to po prostu nie można sie doczekać tego albumu. Do tego Eminem na featuringach :) Będzie dobrze.

A tutaj macie nowy kawałek:

Został on wczoraj zaprezentowany w Shady45 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"We The Best Forever" było bardzo dobrą płytą. Teraz DJ Khaled wypuszcza kozacki singiel, który sprawił, że czekam na tę płytę. Scarface + Nas- to połączenie nie może zawieść i nie zawodzi. Piękny track, na bardzo dobrym bicie JUSTICE League, ze świetnymi skreczami DJ Premier ( i w tej materii w 2012 jest najbardziej znośny). Pewnie jeden z najlepszych kawałków z nadchodzącej produkcji Khaldeda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...