Skocz do zawartości

Rap z USA


Tony_Starks

Freshmani XXL- dobrzy?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. no dobrzy czy nie

    • Dobrzy
      14
    • Słabi
      5
    • Popkiller Nudne Wilki leprze
      2


Polecane posty

Newsy z kwietnia mówią, że Napalm ma wyjść w okresie wakacji, czyli jakoś w przeciągu półtora miesiąca.

Pod koniec roku 2011 mówił, że 75% albumu jest ukończone (z wikipedii).

Life Is Good przesłuchane, ale tylko raz, więc nie potrafię "liczbowo" ocenić.

Największy kozak jak dla mnie "World's An Addiction". Tutaj Nasir najlepiej pojechał, plus refren Anthony'ego Hamiltona i świetny, klimatyczny bicior.

Miło, że produkcja nie zawiodła.

Raczej betonowy kandydat do mojego top 5 roku.

No i będzie kupione, wiadomo, tylko jeszcze nie wiem kiedy, za dużo wydatków się skumulowało, akurat na dzień premiery krążka. sad_prosty.gif

No i jeszcze będzie teledysk do Summer On Smash, Swizz tak mówił.

P.S

Patrzcie na "Years active"

Większego obrazka nie dało się wpakować? - Black Shadow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

@Wizardius - Jak spodobał Ci się ten kawałek to radzę zabaczyć jeszcze "The Recipe" z Dr. Dre, do którego 11 dni temu ukazał się teledysk. I oczywiście tak jak kolega nade mną polecam Section.80. Przypominam również, że 2 października premiera jego albumu smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem szanowni koledzy (bo koleżanek nam tu brak), czy widzieliście może credisty do nowej płyty Nasa, ale jest tam miły dla nas akcent:

"A Queens Story" contains a sample of "Étude Op. 10, No. 12" by Frédéric Chopin, (...)

Amerykańscy raperzy, którzy, jak dobrze wiemy, śpiewają tylko o laskach i kasie, ciskają teraz rymy na klasykach polskiej muzyki.

Szkoda oczywiście, że Fryderyk wchodzi dopiero w końcówce, no ale ile osób z USA, Jamajki czy innego Hondurasu sprawdzi teraz, kim był Szopen?

To jak by ktoś szukał pozytywnych aspektów wycinania loopów zamiast wygrywania ich na gitarce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

http://soundcloud.co...kings-ft-dr-dre

Proszę, oto nowy singiel Ricky'ego Rozaya, o którym juz mówiłem. 3 Kings z Dr. Dre i Jayem-Z. I o ile Jaya uznajemy za króla bez wątpliwości, Dre można też tak nazwać, to Rozay? biggrin_prosty.gif Lekko przesadził. Ale to jego album, a nutka jak najbardziej w porządku. I Rozay (Snowman też), nie ulega zeszłorocznemu trendowi dissowania Hovy przed premierą swojego albumu (co było mówione kiedyś w tym temacie) tylko nagrywa z nim nutki na chyba każdy swój album.

A dawny konflikt na lini Nas-Hov, zamienił się w braterstwo. Nas pisze:

"My brotha Hov & I talking about how #LifeisGood"

No i zdjęcie z (genialnym! :PP) uśmiechem Cartera:

http://instagram.com/p/NR4yU4pEu7

A tak w ogóle wiedział ktoś, że 20 czerwca Trae został postrzelony przed strip clubem w Houston? Jego stan jest stabilny, z tego co mówi wiki - postrzelono go w ramię, ale dwóc jego ziomków zginęło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedługiej przyszłości powinien wyjść "Napalm" Xzibita (jesień?) . Oto tracklista:

1. State Of Hip-Hop Vs. Xzibit (Prod. By Beat Butcher)

2. Everything (Prod. By Rick Rock)

3. Dos Equise Ft. RBX

4. Something More Ft. Prodigy

5. Gangsta Gangsta (Prod. By DJ Chill)

6. Forever A G Ft. Wiz Khalifa (Prod. By E. Dan)

7. 1983 Ft. Trena Joiner (Xzibit?s Mom) (Prod. By Insane Wayne)

8. Stand Tall Ft. Slim Da Mobster (Prod. By S1)

9. Spread It Out (Prod. By 21)

10. Up Out The Way Ft. E-40 (Prod. By Rick Rock)

11. Napalm (Prod. By 1500 Or Nothin?) (Drums By Travis Barker; Scratches By Sid (Of Slipknot))

12. Meaning Of Life Ft. Ret. Staff Sargent Shilo Harris (U.S. Army)

13. Louis XIII Ft. King T & Tha Alkaholiks (Prod. By Dr. Dre)

14. Enjoy The Night Ft. David Banner, Wiz Khalifa & Brevi (Prod. By David Banner)

15. Movie Ft. Crooked I, Slim Da Mobster & Game (Prod. By Akon)

16. I Came To Kill (Prod. By !llmind)

17. Killer?s Remorse Ft. Bishop Lamont, B-Real & Demrick (Prod. By Focus)

18. 1983 StringAcapella

Źródło: http://www.hiphopdx.com/index/news/id.20506/title.xzibit-napalm-tracklist-features-dr-dre-game-crooked-i

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było słuchane?

[media=]

Muszę przyznać, że wcześniej nie słyszałem nic od tego kolesia, ale po tym kawałku stwierdzam, że jest [beeep]istym kotem, ma wszystko: flow, tekst i charyzmę, czego chcieć więcej? Nieźle rozkminkowy tekst, daje do myślenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wizarius Tak, było w Ill Mind 4

Hopsina znam od dawna. Chociaż większości freshmanów nie słucham to Hopsin zawsze na propsie. Sag My Pants czy Ill Mind 3, 4 - najlepsze utwory.

Ostatnio słucham tej pani:

[media=]

Właśnie sprawdzam "Habit That You Blame"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy album pana X To Tha Z "Napalm" pojawi się jak twierdzi sam zainteresowany 25 września. Dzisiaj pojawiła się też tracklista.

01. State Of Hip Hop vs Xzibit (Produced by Butcher)

02. Everything (Produced by Rick Rock)

03. Dos Equis (feat. RBX)

04. Something More (feat. Prodigy)

05. Gangsta Gangsta (Produced by DJ Chill)

06. Forever A G (feat. Wiz Khalifa) (Produced by E Dan)

07. 1983 (Produced by Insane Wayne)

08. Stand Tall ft. Slim The Mobster (Produced by S1)

09. Spread It Out (Produced by 21 The Producer)

10. Up Out The Way (feat. E-40) (Produced by Rick Rock)

11. Napalm (Produced by 1500 Or Nothin')

12. Meaning Of Life (feat. Ret. Staff Sargent Shilo Harris)

13. Louis XIII (feat. King T & The Alkaholiks) (Produced by Dr. Dre)

14. Enjoy The Night (feat. David Banner, Wiz Khalifa & Brevi) (Produced by David Banner)

15. Movie (feat. Crooked I, Slim The Mobster & Game) (Produced by Akon)

16. I Came To Kill (Produced by Illmind)

17. Killers Remorse (feat. Bishop Lamont, Young De & B-Real) (Produced by Focus)

@edit. No cóż niekiedy moje wrodzone roztargnienie przypomina o sobie smile_prosty2.gif Tak to jest jak bierze się "newsy" z pewnego serwisu, który często ma kilkudniowe opóźnienie w informacjach umieszczanych na swojej stronie. btw. niech tracklista zostanie, bo być może ktoś nie widział na poprzedniej stronie, a myślę, że o takim albumie warto przypominać jezyk1.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak bierze się "newsy" z pewnego serwisu, który często ma kilkudniowe opóźnienie w informacjach umieszczanych na swojej stronie.

Niech zgadnę- popkiller?

Nie ma co tam się zapuszczać, jeśli jesteś fanem zagranicznych rapsów. Tam kompetentnie może i poczytasz o Małpie albo Pyskatym, ale recenzje i artykuły na temat chłopaków zza oceanu są amatorskie. I nie porównuje ich do własnych, równie amatorskich zapędów, ale tych zagranicznych, których czytam sporo.

Polecam ci sprawdzony http://www.hiphopdx.com/ - wystarczy znajomość angielskiego, którą chyba każdy świadomie zaglądający w ten temat posiada.

Nie ma polskiego odpowiednika, na bieżąco jest też zawsze http://www.slizg.eu/forum/index.php

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Sprawdził już ktoś nowego Rossa może? Jak się tego słucha? Coś w stylu Self Made vol.2?

EDIT. Sam sobie już sprawdziłem. I jak dla mnie - nic wielkiego. Rich Forever duuuużo lepsze, Self Made, vol. 2 też. No, zawiodłem się trochę. Dość powiedzieć, że najlepsze dla mnie kawałki to bonus tracki z wspomnianego wcześniej Rich Forever (Triple Bean Dreams z Nasem i tytułowe dla mikstejpu Rich Forever z Johnem Legendą). No i jeszcze dobre 3 Kings z Jayem i Dre oraz kawałek z Meek Millem. Reszt wypada średnio. Przesłucham jeszcze z 2 razy dla czystego sumienia, może zmienię zdanie. Ale jak na teraz to się wynudziłem trochę. Nie tego oczekiwałem. Nie po świetnym mikstejpie i kolaboracji całego MMG.

Słabe pierwsze wrażenie.

I Nasa jeszcze nie sprawdziłem, a widzę że dość pozytywnie został odebrany, także trzeba nadrobić braki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Year Of The Dragon" Busty będzie za darmo i nie będzie to jego debiut w CM.

Jest w nim wszystko co potrzebne w teledysku rapowym, tzn. cycki w parze ze stackami zielonych i limuzyny na początku. Mistrzowska nawijka Busty, dobre gościnne wersy i niestety dość drętwy beat.

Odnośnie "God Forgives, I Don't"

Nie rozumiem hejtów, mi się fajnie słuchało, po pierwszym przesłuchu 4/5 z małym minusikiem. Na moje ucho jest progres w nawijce porównując do "Teflon Don"

P.S

Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że Ross jakoś bardziej się stara jeśli chodzi o składanie rymów we wspólnych trackach z Nasem?

Przesłuchajcie kolejno na przykład

-->
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Nie to, że hejtuję nowego Rossa, ale spodziewałem się czegoś bardziej w stylu Self Made, vol. 2. I trochę się znudziłem słuchając GFID. Ale sprawdziłem już trzy razy i słucham teraz pojedyncze tracki. Do fajnych, wymienionych wcześniej dodam Sixteen z Andre Tritałzent.

I jeszcze info o Nasie. Otóż Naisr chciał zrobić remix tracku Daughters, na który chciał zaprosić Eminema. Niestety, Marshall, stwierdził że w przeciągu swojej kariery mówił już tyle razy o córce, że wyczerpał temat i odmówił udziału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...