Skocz do zawartości

Rap z USA


Tony_Starks

Freshmani XXL- dobrzy?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. no dobrzy czy nie

    • Dobrzy
      14
    • Słabi
      5
    • Popkiller Nudne Wilki leprze
      2


Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

^Też taką wersje mam. Pamiętam, że kiedyś sporo za nią wybuliłem.

Teraz takie pytanko do Was. Przesłuchał ktoś nowego Kaliko "Kickin' and Screamin'" ? Bo ja się właśnie zabieram.

@Tony jak jeszcze wbijasz czasami na te forum to weź ogarnij tą ankietę. Najlepiej zrób jakąś inną bo ta już dawno przestała być aktualna. Każdy kto chciał oddać głos już to zrobił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta zmodyfikowana i dostosowana do rozpędzających się promocji nadchodzących płyt.

Opcje wyboru będą widoczne, także lepiej pomyślcie.

I należy zaznaczyć, że niektóre single, które już znacie, mogą nie wejść w ostateczności na retail, albo znaleźć się w jakimś deluksie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w ankiecie brak najważniejszego gracza Birdmana, którego Bigger Than Life również ma wyjść w 2012. Nie tak dawno wyszedł nawet nowy klip do tego albumu

który nawet dla mnie, słuchacza Birdmana jest tragicznie słaby i obawiam się, że całą płyta nawet nie będzie miała podjazdu do 5* Stunna. Nawet zwrotka Rozaya jest przesłaba, co nie wróży dobrze God forgives....

No ale z drugiej strony kolejny singiel reprezentantów Good Music z Cruel Summer. http://www.xclusiveszone.net/2012/07/pusha-t-kanye-west-new-god-flow/ Ja generalnie jestem zachwycony zarówno Westem jak i Pushą, na którego LP czekam z ręką w spodniach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry singiel. Premiera coraz bliżej a z każdym nowym kawałkiem utwierdzam się w przekonaniu, że szykuje się TOP5 tego roku. Klimat w tym utworze jak na " It Was Written". Co do G.O.O.D. Music to nowy utwór jest naprawdę dobry. Kanye i Pusha cisną konkretnie. Teraz to już się chyba Pusha tych podjazdów to YMCMB nie wyprze bo drugie wejście to ewidentny "ukłon" w stronę Birdmana i spółki. Do tego naprawdę fajny podkład ( Produced by Kanye West, Boogz & Tapez). Nie sprawdzałem wcześniej, teraz czekam również na ten album. Szykuje się dobry rok. Przed nami Nas, Wiz, Ross, Good Music. Oby nic nie zawiodło a najlepiej jakby bardzo pozytywnie zaskoczyło.

Na koniec jeszcze mój nowy zakup:

1267747306_front.jpg

Przede mną reszta dyskografii Brand Nubian.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

No, mixtape 50 Centa słaby jak na moje ucho. The BIG 10 był bardzo dobry, The Lost Tape też mi się dość podobało, a 5 (Murder By Numers) jest już po prostu nudne. Nie ma nic ciekawego do zaoferowania, tyle że 50 cały czas ma formę z The BIG 10, ale robi się już to jego nawijanie nudne, bity też jakoś nie świecą. Zobaczymy co wymyśli na LP, bo jeśli to miał być ten jego album, to dobrze że stał się mikstejpem.

Game robi zdecydowanie ciekawsze mikstejpy.

EDIT. Przesłuchałem mixtape 50 Centa 2 razy i oceniam na 2,5/5. Mixtape Yelawolfa zdecydowanie ciekawszy, pod wpływem słabego 5 (Murder By Numers), Heart of Dixie (bo tak się zwie mixtape Yeli) oceniam na 3,5/5, dużo ciekawiej się słucha. Te 10 utworów brzmią chyba nawet lepiej niż Radioactive. Link do pobrania owego mixtape'u:

http://www.livemixtapes.com/mixtapes/17810/yelawolf_m16_heart_of_dixie.html

A tak w ogóle widział ktoś klip (właściwie to minifilm) Yeli do utworu "Growin' Up in the Gutter'? Trwa to ponad 12 minut i było tak dużo przesuwane ze względu na cenzurę, a i tak dużo tam mocnych scen. Dośc hardkorowe. Nie podam linka, bo nie wiem czy bym nie przekroczył wymagań regulaminu co do 'nieodpowiednich treści'. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten teledysk i dla mnie jest on za ostry. Ja rozumiem, że można pokazać przemoc i w ogóle, ale jakiś nieadekwatny ten obraz to treści utworu ( Yela powinien stworzyć coś klimatycznego a nie tak dosłownego). Multum komentarzy, że to nic specjalnego, że gorsze rzeczy ludzie widzieli i takie tam. Jak dla mnie przesada i musiałbym być lekko skrzywiony żeby jarać się takim teledyskiem. A argumenty w stylu "zobacz co się na ulicy dzieje" do mnie nie przemawiają i bezsensowną przemoc będę zawsze piętnował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, kawałek Growin' Up in The Gutter wspominam dobrze, więc info wasze o klipie mnie zainteresowało, a jak jeszcze napisaliście, że krwawo itp itd to już wgl ciekawośc wzrosła. A obejrzałem i śmiem twierdzić, że to jest "GUPIE".

Przez cały kawałek pokazują mamuśke z synkiem jak sobie oglądają film* - NUUUDAAAA. Później fragment tego (co prawda CHOREGO filmu) oraz jak zgaduje "przygotowania" i retrospekcje z któregoś tam mordu. Nuda, nuda nuda.

* co prawda efekt "światła" zsynchronizowanego z muzyką mi sie bardzo spodobał, ciarki przeszłyok.gif

Tak więc kompletnie nie czaje co w tym klipie jest "za ostre".

3 a.m Eminema było "ostrzejsze" i 100x ciekawsze. Już nawet Martians vs. Goblins (Gejma) dużo lepsze.

A jeśli chodzi o mixtejp Yeli, to póki co jaram sie tylko "Be The One" ;p

* Nie wiem jak to sie stało, ale dopiero teraz zapoznałem sie z cackiem pt. "A Long Hot Summer".

Kawałek:

http://www.youtube.com/watch?v=RIlgbfC6L60

Po prostu ROZWALA ;ooo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Game to geniusz. biggrin_prosty.gif haha:D Chwali się na fb filmikiem, na którym spuszcza łomot 40 Glocc'owi, któy wzywa potem policję. tongue_prosty.gif I jeszcze narzeka, że mu buty krwią uwalił. Idealny materiał do artykułu z bloga Tonego "Raper raperowi wilkiem". biggrin_prosty.gif Haha.biggrin_prosty.gif Link: http://40gloccgotktfo.com/

I do tego teledysk GOOD Music:

EDIT. Widzę, że Tony wspomniał o tej bójce na blogu, ale pisałem tego posta, zanim przycztałem. :PP

EDIT2. Kolejne newsy.

Nowy klip DMX'a! Nareszcie!

[media=]http://www.youtube.com/watch?v=yd1qTrho9HE&feature=player_embedded

W tracku gościnnie Machine Gun Kelly, a na klipie ujrzeć możemy drugiego X'a - Xzibita (co swoją drogą wiedziałem od czasu Behind the Scenes...

...z lutego.

)

No i tracklista albumu Oficera Ricky'ego:

http://www.loudmusic...-dont-tracklist

Ciekawie mi wygląda track z Dre i Jayem. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^Beka z ich obojga lol.gif

No i właśnie wysciekł cały Life Is Good, już sie biorę za słuchanie, a zaraz po nim Fifty ;] Dołączam się do pytania co Xzibitem bo coś ostatnio o nim cicho.

@Altair "Mercy" już od dawna na yt był. To nie zmienia faktu, że podkład mi się cholernie podoba i chyba spróbuje coś pod niego zarapować lol.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

@up - Oj, sorry. tongue_prosty.gif Oglądałem na yt i mi się pokazało polecane, to myślałem że nówka, a nawet daty nie sprawdziłem. tongue_prosty.gif No, ale kawałek jest na tyle spoko, że można się nim podzielić nawet po premierze. tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...