Skocz do zawartości

Rap z USA


Tony_Starks

Freshmani XXL- dobrzy?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. no dobrzy czy nie

    • Dobrzy
      14
    • Słabi
      5
    • Popkiller Nudne Wilki leprze
      2


Polecane posty

Gość Altair1404

Odejdę od tematu BB, żeby zapodać wam panowie nowy klip E-40'go, do tracku Zombie, nagranego w spólce z Brotha Lynch Hungiem i Tech N9ne'em. Sam kawałek jest kozacki, a do tego klip jest bardzo fajny. Oto on:

Co sądzicie? Podoba się?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Altair1404

Mam takie pytanie. Nie tak dawno, DMX często pisał na fb o mikstejpie zawierającym kawałki nagrane między poprzednimi odsiadkami, który miał się nazywać Walk with me now and you'll fly with me later. Tak jak płyty, które miały się wtedy ukazać i miał wyjść 3 maja. Niestety, skończyło się chyba na obietnicach, bo nigdzie nie można tego znaleźć. Wiecie coś na ten temat? Bo sam X, 3 maja nie zamieścił żadnego linku.

Za to 15 maja wypuścił darmowe EP, The Weigh In, gdzie usłyszymy m.in. Snoopa i Weezy'ego, są również bity od Dr. Dre. Link do pobrania: klik.

Także, wiecie coś o tym mikstejpie? Czy to będzie tylko to EP i mikstejpu już nie będzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie pobrałem, a następnie przesłuchałem tą darmową EP-kę od Dark Mana i muszę przyznać, że się pozytywnie zaskoczyłem. Jest to jednak najbardziej zmarnowany talent tej dekady w rapie. Gdyby nie te ciągłe odsiadki, stworzyłby na pewno wiele więcej świetnego shitu. Teraz tylko czekać na "Undisputed", którego raczej nie ujrzymy na polskich półkach sklepowych i zostanie tylko iTunes/sprowadzenie z zagranicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są wasze odczucia co do nowego albumu B.o.Ba?

Zależy czego oczekujesz od rapu. Jak pozytywnych wajbów, zacnego śpiewu, bogatej instrumentalizacji w stylistyce pop-rock oraz rapera ze świetnym flow i głosem- to musisz sprawdzić.

Jak wolisz klasyczne łojenie rapera o ulicy/skillsach pod pętle i basy- możesz mieć problem, lepiej nie sprawdzaj.

Widziałem, że DMX wydał EP, ale opinie które również sprawdziłem niespecjalnie pochlebne.

Co zrobić, ciężkie życie, będę musiał sam ocenić. Niemniej od DMX'a nie oczekuję już raczej niczego powyżej 3,5/5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś polecić trochę raperów/zespołów nawijających o tematach abstrakcyjnych, filozoficznych ewentualnie społecznych. Najlepiej coś podobnego do CunninLynguists. W każdym razie, żeby nie było o laskach, kasie itp. I bez technopodobnych bitów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej (Public Enemy, Killah Priest) lub bardziej (Blue Scholars, Macklemore) podobni do Cunningsów, ale niezmiennie rzadko, albo w ogóle, nawijający o "laskach i kasie"-

K-Rino, Canibus, Killah Priest, Brother Ali, Pharoahe Monch, Common, Last Emperor, Immortal Technique, Talib Kweli, KRS-One, Mos Def, Gift of Gab, Fashawn, Lupe Fiasco, Hopsin, Kendrick Lamar, Sage Francis, Public Enemy, Skyzoo, dead prez, Macklemore, Paris, Atmosphere, Murs, Blue Scholars.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!

Nas od 1994 w niezmiennej, świetnej formie. Teraz tylko czekać do 17 lipca na jego kolejny album o nazwie "Life is Good". Ostatnio kupiłem jego "It Was Written" i mimo tego, że wolę brzmienia z zachodu to ta płyta jest kapitalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salami świetny kawałek od Nasa. Można go słuchać w kółko. Jeśli cała płyta będzie na takim poziomie, to na pewno się nią zainteresuję. Póki co z amerykańskim rapem jestem trochę, a nawet bardzo opóźniony :tongue: Na razie wałkuję lata '90.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się pochwale co zakupiłem :

3851611536.jpg

Ostatnio siedzę w klasykach, ale pomyślałem, że przesłucham z ciekowości ta nową płytkę od Boba, wziąwszy pod uwagę to, że jego ostatnia płyta była świetna. Nie zawiodłem się i dostałem jeszcze lepszą produkcje od poprzedniej(chociaż te słodziutkie refreny, z pedalskim głosem Browna na czele na początku nie wprawiały w entuzjazm :wink: ). Widać jaki progres B.O.B zaliczył od ostatniej płyty

R-826648-1189111986.jpeg

Klasyk. Najlepsza płyta G rap'a z Dj Polo. Genialny storytelling "On The Run", również genialny opis szarej rzeczywistości zycia w getcie w "Home Sweet Home". Trochę naciągany, ale zabawny kawałek "Operation CB". Wybijający się spośród innych "Str8 Jacket' z ciekawą koncepcją. I oczywiście popis skilli G rapa w "Letters". Można by tak wymieniać długo... Tą płytę po prostu trzeba znać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że jeszcze nikt nie napisał o nowym albumie 50 Centa. Premiera już 3 lipca. Fifty chce dotrzymać terminu, nawet kosztem promocji wydawnictwa.

- 6 lipca obchodzę urodziny i chcę też wtedy świętować wydanie płyty. Robię wszystko to, co sobie zaplanowałem, bez względu na to, czy media będą to promowały - zapowiedział 50 Cent w ubiegłym miesiącu.

Zdecydowanie czekam. Mam nadzieje, że bedzie to solidny materiał (w końcu 50 miał sporo czasulol.gif ) i nieukrywam, że także na jakiś feat z Eminemem. Już pierwszy singiel zapowiada się świetnie:

Outlaw:

Tutaj Cover:

598862_10151780831568797_956568337_n.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...