Skocz do zawartości

Rap z USA


Tony_Starks

Freshmani XXL- dobrzy?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. no dobrzy czy nie

    • Dobrzy
      14
    • Słabi
      5
    • Popkiller Nudne Wilki leprze
      2


Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Informacja dla fanów Vinniego Paza - nowy mixtape członka Jedi Mind Tricks jest już dostępny i można go dostać za free na TEJ stronie. Ja już swój mam i tylko czekam kiedy będę mógł go przesłuchać po genialnym Death Messiah.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Łapcie pany:

. Singielek DMXa z tego albumu co ma być 27 marca. Z gościnnym udziałem Machine Gun Kelly'ego. Mi się podoba.

Żródłem jest jego fb, więc to nie fake.

Ostatnio znowu jaram się DMXem i takie coś znalazłem na wiki odnośnie nowego albumu, na tracklisćie:

Through the Night (featuring Eminem and Yelawolf) (produced by Dr. Dre)

Tak, wiem pisałem już o tracku z Marshallem, ale okazało się, że będzie też Yela i do tego produkcja Doktorka. Jeśli wyjdzie, tak jak się zanosi, to czuje hitową płytę. Zwłaszcza, że na trackliście jest też Slippin', Pt. 2 (część pierwsza to jeden z moich ulubionych tracków Earla).

Aha, i pytanie dla troszkę bardziej ogarniętych w twórczości tego pana. Gdzie jest track (i czy w ogóle istnieje) Damien II? Bo na It's Dark and Hell Is Hot jest Damien, a na The Great Depression, Damien III, a II w twórczości X'a nie znalazłem. I to mnie zaciekawiło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

@TKPulp - Bez tego nie ma imprezy. ^^ <lol>

@Ryba2111 - Dzięki. Nie pomyślałem o tym tracku w ogóle, a sądziłem że może być jak z 'B*ch Please' Snoopa, którego sequel znalazł się na płycie Eminema.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OStatnio wkręciłem się w Blaq Poeta i Kool G Rapa. Ogólnie gangsterskie klimaty . Live And Let Die Mistrzostwo!!!! Na razie [beeep]ę nowe premiery i słucham kalsyków. Zatem zapodajcie jakieś klasyki gangsterskie (Live and let dia, blaqprint deja screw, comptom most wanted mam w małym palcu). Będę wdzięczny.

[EDIT] Altair EZIO jeszcze to na dokladkę http://www.youtube.com/watch?v=6DcfXVL0mh0...&playnext=2

I To

xD
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą pamięta ktoś koncert Whitney w Warszawie i jaka obora z tego wyszła? Nie pamiętam już, co i jak, ale zimno jej chyba było i koncert był żenkowy trochę. No, ale jak się ciska w siebie podobnie jak Amy Winehouse...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.rapgraforum.com/tech-n9ne-twist...ape-t65004.html

Wiedzieliście? Bo ja się przed chwilą dowiedziałem. Tak, wiem Tony, że ty wiesz.

Mam nadzieję, że wypali, bo może być ciekawie. O Techa się raczej nie martwię, ale ciekawa sprawa z Twistą, bo występy gościnne niszczące, a na swoich solówkach potrafi przymulić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^Czekam, Twista zawsze spoko, Tech jeszcze lepiej.

http://www.youtube.com/watch?v=vxSpese8Kjo

Słyszeliście to?

Jak ktoś z was ma zapędy raperowskie to się dograć może. ;)

Lookaj ziom :

. Ale wątpię abym się dograł :wink:

Ponawiam pytanko czy moglibyście zapodać jakieś albumy w stylu Kool G Rapa ? Bo nie mam czym się jarać.... :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Ja panowie zmienię trochę temat, ale mam pytanie. Zainteresowała mnie postać Ja Rule'a. Znam kilka jego tracków i nawet mi się podobały. Lubię DMXa, a z tego co widzę, to Ja 'trochę' się do neigo upodabnia/ł (no chyba że się mylę). I tu pytanie: warty jest ten osobnik większego zapoznania? Czy szkoda marnować na niego czasu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z faktu, że 50 cent zapuszkował Dżarula <skrecz głową>

Ja Rule to najbardziej chyba ośmieszony i zaszczuty raper w Ameryce, może jeszcze gdzieś tam Ray Benzino się czai z chętką na #1.

Sam sobie trochę jest winien, na wojnę z Aftermath/Shady w ich szczytowym okresie mógł się pokusić tylko człek szalony, po tym wszystkim rozpadło się jego imperium, i z rapera generującego miliony dolarów stał się pośmiewiskiem.

Niepotrzebne było też ogłaszanie się nowym Tupac'iem, nagrywanie idiotycznych cukierkowych singli, mierzenie żenującymi wersami w córkę Eminema.

NIe jest to słaby MC, "Venni Vetti Vecci" można słuchać bez zniecierpliwienia i chyba to od niego polecam. Późniejszą twórczość znam wyrywkowo, ale

od zawsze na propsie.

Jest też bohaterem ciekawych anegdot, jednej np. takiej, że gonił 50 Centa z bejzbolem w ręku. Jego partner biznesowy, Irv Gotti, to w ogóle niezły urwis, jak spotkacie w ciemnej uliczce, to zmawiajcie paciorki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Dobra ta nutka. Chyba poważnie pomyślę nad przesłuchaniem Ja Rule'a, bo jaram się takimi numerami jak:

,
, czy
.

EDIT. Ale mi nieziemsko siadł ten singiel Ja Rule'a. Coś świetnego.

N**a, I'm from New York!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...