Skocz do zawartości

Rap z USA


Tony_Starks

Freshmani XXL- dobrzy?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. no dobrzy czy nie

    • Dobrzy
      14
    • Słabi
      5
    • Popkiller Nudne Wilki leprze
      2


Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Techa kupiłem na Alledrogo za 65 zł z wliczoną przesyłką. W porównaniu z cenami w sklepach internetowych to dość tanio. Na takt24.pl kosztuje 75 zł a na Fan.pl aż 109 zł + wysyłka. Cartera nabyłem za 20 zł z przesyłką. Strange Music bardzo ładnie wydaje swoje płyty. Niby tylko digipack, ale prezentuje się bardzo solidnie. Dla mnie Tecca to czołówka 2011 roku. Teraz tylko muszę zakupić WC i będę miał wszystkie najlepsze (według mnie) pozycje z ubiegłego roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

@up - Na razie, to nie mogę tego otworzyć, więc nie wiem co sądzę. :P

@Ryba2111 - Carter II za 20zł z przesyłką?! Gdzie takie cuda się zdarzają?

A ja mam dla was dwa inne klipy.

Pierwszy to klip do remixu Strange Clouds B.o.B, który to remix moim zdaniem przewyższa oryginał, bowiem stworzony przy udzialem duetu T.I. & Jeezy, który ostatnio dominuje moje playlisty. http://www.youtube.com/watch?v=_cZJLA_z2OU

Pod koniec pojawia sie nawet Trae. Tak, pisze to żeby pokazać, że juz go nie mylę z nikim inym. :D

Drugi, to klip do Ni**as in Paris duetu Jay-Z & Kanye West. Tak jakby panom się trochę nie chciało, bowiem to taki trochę zmontowany i okraszony efektami występ koncertowy. Niezbyt mi się podoba. Oto link: http://www.youtube.com/watch?v=pwgh_7ve59U

Co o nich sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie słucham własnie "Welcome To Strangeland" Tech N9ne, i póki co jeden kawałek mi baardzo wpadł w ucho. A mianowicie:

Tech N9ne - Road Rage (kawałek z wersji Deluxe)

Generalnie myśle, że przy płycie zostane troche dłużej, nie przesłuchałem jeszcze całej, ale to co zdążyłem odsłuchać mi sie spodobało.

EDIT: I chyba nawet ją kupie ;D

PS Czemu zawsze najfajniejsze kawałki są w wersjach deluxe? -.-

All 6s and 7s - Promiseland i Mama Nem

Hell The Sequel - Living Proof i Echo (Ale tu na szczęście mam oryginał już w Deluxe :wub: )

Welcome TO strangeland - Road Rage, Emj

Relapse: Refill - My Darling

Carter IV - Two Shots

I jeszcze pewnie pare by sie znalazło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promiseland i Mama Nem są w standardowej wersji. Wersja Deluxe( jeżeli można to tak nazwać) to preorder, do którego dodawane były 4 utwory : "Face Paint", "Give it Up", "Rock & Roll Nigga", "F.A.N.S.". Dodatkowo była jeszcze wersja z ITunes z kawałkami: "Eenie Meanie Miny Ho", "This Is Hip Hop" , "Ya Killin Me".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za post pod postem, ale uważam, że warto zazancyzć taki post w temacie :)

Także stało się. Nareszcie doczekałem się jakiego nowego materiału od Chamillionaire'a. Piękna informacja wprost ze storny Chama głosi: "Chamillionaire's 8 Song EP will be released for digital download on Tuesday MARCH 20TH 2012 and all physical bundles will be released on Tuesday MARCH 27TH 2012. Real beats. Real dope. Every person that pre-orders will receive an IMMEDIATE song download and will be sent an EP link the exact moment it releases. Any physical item pre-ordered will be shipped by Friday MARCH 23RD. Thank you for your suppor". Także od 20 marca do nabycia nowa EP od Koopy. "Ultimate Victory" i "The Sound of Revenge" to bardzo dobre płyty, do dziś latają codziennie w moim odtwarzaczu. Wielokrotne przekładnie trzeciej solówki ( która ma wyjść niby w tym roku) i rzekome plotki o zakończeniu kariery jednak nie okazały się prawdą i raper z Houston uraczy nas nową EP-ką pod tytułem "Ammunition". A na zachętę leak z płyty: Chamillionaire - Won't Change ft. Tami LaTrell. Czekam niecierpliwie.

I jeszcze okładka:

ammunition500x500.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Tak, ja wiem, że już wszyscy zwątpili i postawili krzyżyk na Dark Manie X, ale ja ciągle w niego wierzę. I, jak wiemy z fejsbuka, pan Earl ma zamiar wydać w tym roku dwie płyty. Wiemy też, że nieraz zawodził, ale już jest na wolności pół roku, więc może jednak. A to co mnie, jako fana Eminema i DMXa, zainteresowało najbardziej:

'Doświadczony producent muzyczny Cavie podczas rozmowy z SOHH ujawnił, że DMX ciężko pracuje nad swoim albumem i już ma zamówioną kolaboracje z najlepszym artystą jego pokolenia, Eminemem, co -jak mówi Cavie - przejdzie do historii rapu.

[...]z tego co wiem to już odbyli rozmowę telefoniczną, już rozmawiali i wszystko jest dobrze. Rozmawiali na poważnym poziomie. Nie chcę zajść zbyt głęboko, ale już rozmawiali a nagranie jest na etapie tworzenia.'

Wiki mówi, że datą premiery Undisputed, bo tak ma się zwać pierwszy album w tym roku, już 27 marca. Czekamy, panie Earl, czekamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli i druga dobra informacja dnia dzisiejszego. Najpierw Cham, teraz DMX. Ciekawe co z tego będzie. Oby tylko nie okazało się to plotką, oby kolaboracja z Emem wypaliła. Wierze, że doczekam się dobrego materiału od DMX-a. Czy tak będzie czas pokaże. Na wolności Earl jest od jakiegoś czasu więc może naprawdę spłodzi coś nowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Tak też właśnie sądzę, na fb się dość konkretnie udziela, często coś publikuje, może nie trafi znów do pudła.

A co do tracka, to jak wiemy po 'Go to Sleep', duet DMX & Eminem potrafi zarapować. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja znów zejde z tematu i powiem wam, że dochodze do wniosku, że nie opłaca sie kupować CD'ków w Polsce.

(Płyty te trudno dostać w PL, oprócz Relapse ofc)

Na amazon.co.uk:

Relapse: Refill - 4,50? = 25 zł

All 6s and 7s -6,60? - 33 zł

Welcome To Strangeland - 8? - 40 zł

Radioactive - 9? - 45 zł

Brakuje tu Death Is Silent Kno, która też chce mieć, ale nówki na amazonie nie mają.

Razem około 28?, czyli 140 zł. Czyli darmowa przesyłka.

A teraz popatrzyłem ceny na polskim allegro, merlinie itp

Wyszło około 230 zł. + koszty przesyłki.

Już w Polsce nie będe zamawiał, ot co.

OO, a jeżeli chodzi o DMX i Ema, to czekam z niecierpliwością. :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro to opcja dla bogatych przecież, choć nie ma co ukrywać, mnóstwo płyt tam kupiłem.

Teraz z polskich sklepów to tylko fan.pl, tam też kupiłem obie płyty Chamillionaire'a zresztą.

Co do samego Chama (czyta się "Kama", tak żeby nikt nie miał wątpliwości, a jak ktoś go nazywa "Czamem" to niech wyjedzie daleko) to pierwszoligowy zawodnik dla mnie. Polecam wszystkim, którzy psioczą na dirty south, że nie ma jazzu i cutów z Grand Puby. Po wysłuchaniu obu albumów zrozumie, dlaczego niektórzy wolą derrty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Wielkimi krokami zbliża się impreza 18stkowa i chciałbym skompletować jakąś w miarę sensowną playlistę i oczywiście przydałoby się troszkę rapu dla podreślenia imprezy. Jasne, że nie może to być raczej Eminem czy Biggie (no może po jakimś jednym-dwa tracki), ale raczej coś z dirty southu. I tu pojawia się pytanie. Co możecie polecić?

Jak na razie wygląda to tak:

Lil Wayne - Right Above It, Mirror, How to Love (na pewno się przyjmie), She Will

Game - Purp & Yellow (mogłoby być Black & Yellow Khalify, ale wole wersje Game'a i Snoopa), Hate It or Love It, Red Nation

Jeezy - My President, I Luv It

T.I. - 24's, Whatever You Like, Castle Walls, Poppin Bottles, Popped Off, Yeah Ya Know, może Live Your Life

Chamillionaire - Industry Groupie, Grown and Sexy

Z Eminema to może jakieś Lose Yourself, bo wszyscy to znają i lubią, z wspomnianego Biggiego Nasty Girl. A po resztę chciałem zasięgnąć waszej opinii. przydałoby się jeszcze z 10 jakichś dobrych bangerów. Twórczość wymienionych panów znam dość dobrze (za wyjątkiem T.I., którego planuję dopiero osłuchać), do tego sądzę że oficer Ricky mógłby mieć coś ciekawego do zaoferowania na tą okoliczność.

Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiz Khalifa- Roll Up

WC- You Know Me

Jay-Z- Off That

Jay-Z- D.O.A

Jay-Z- On To The Next One

Jay-Z- Lift Off

Jay-Z- Dirt Off Your Shoulder

Jay-Z- Bonnie and Clyde

Nate Dogg - I Got Love

Tinie Tempah? Till I'm Gone

Chamillionaire? Fly as the Sky

Tinnie Tempah? Written In The Stars

Tinnie Tempah- Pass Out

Tinie Tempah- Simply Unstoppable

Tyle od mnie. Może coś Ci przypasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o jakieś BANGIERY (a nie jakieś pioseneczki... ;) ) to ze swojej strony polecam przede wszystkim Lil Jona i ogólnie crunk, a poza tym np. DMX "Where the hood at", The Game "How we do", WC "You know me", Xzibit "X" i "Get your walk on".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snoop Dogg - My Fuckin' House (feat. Young Jeezy & E-40)

Dr. Dre - Ring Ding Dong

Snoop Dogg - Boom (feat. T-Pain)

Ice Cube - Why We Thugs

Ice Cube - Child Support

Ice Cube - Your Money Or Your Life

Daz Dillinger - My Homegirl (feat. Kurupt)

Travis Barker - Let's Go (feat. Lil Jon & Busta Rhymes & Twista & Yelawolf)

T.T. - Midwest Meltdown (feat. Twista & Tech N9ne)

Yelawolf - Hard White (Up In The Club) (feat. Lil Jon)

50 Cent - Shootin' Guns (feat. Kidd Kidd)

Waka Flocka Flame - [beeep] The Club Up (feat. Pastor Troy & Slim Dunkin)

Twista - Hands Up, Lay Down (feat. Waka Flocka Flame)

Twista - Make A Movie (feat. Chris Brown)

Maino - Make A Movie

Twista - Arabian Dance (feat. Lomaticc & Sunny Brown)

Snowgoons - This Is Where The Fun Stops (feat. Reef The Lost Cauze)

Reef The Lost Cauze - I'm A G

AraabMUZIK - Let's Talk About It

AraabMUZIK - Rubber Band Stacks

B.o.B - Strange Clouds (feat. Lil' Wayne)

Bad Meets Evil - Fast Lane

Cognito - Violated (feat. Tech N9ne & Krizz Kalliko)

DJ Khaled - We Takin' Over (feat. Akon & T.I. & Rick Ross & Fat Joe & Birdman & Lil' Wayne)

DJ Khaled - Sleep When I'm Gone (feat. Cee Lo Green & The Game & Busta Rhymes)

T-Pain - Bang Bang Pow Pow (feat. Lil' Wayne)

King Fantastic - Why? Where? What?

Lloyd - Be The One (feat. Young Jeezy & Trey Songz)

DJ Drama - Oh My (feat. Trey Songz & 2 Chainz & Big Sean) (Remix)

Mobb Deep - Real Niggaz

Rick Ross - Free Mason (feat. Jay-Z)

Snoop Dogg - Dirty Dancer (feat. Trey Songz)

Snoop Dogg & Wiz Khalifa - Smokin' On (feat. Juicy J)

Swizz Beatz - It's Me Bitches

T.I. - Strip (feat. Young Dro & Trey Songz)

To tak pierwsze z brzegu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...