Skocz do zawartości

Rap z USA


Tony_Starks

Freshmani XXL- dobrzy?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. no dobrzy czy nie

    • Dobrzy
      14
    • Słabi
      5
    • Popkiller Nudne Wilki leprze
      2


Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Jeżeli to by był polski teledysk to propsy, ale jeżeli panowie z takimi możliwościami takie coś wypuszczają to mogę to nazwać kiczem :wink::happy: . Nadal uważam to co parę postów wyżej. Ten teledysk powoduje niesmak po przesłuchaniu samej piosenki, zdania nie zmienię koniec kropka. A mi się może coś nie podobać od "genialnego" Jay'a, prawda Sieah ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Tony znalazłeś literówkę gz dla Ciebie. Już poprawiam.

Co do Watch the Throne ode mnie 4. Płytkę przesłuchałem i bardzo przyjemna dla ucha. West i Jay pokazali klase nie ma co!^^Piękne sample! Liryki całej jeszcze nie ogarnąłem, ale z tego co zrozumiałem jest bardzo dobrze aczkolwiek nie świetnie. Produkcyjnie gorzej niż w MBDTF gdzie 5/5 .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za taki post pod postem, ale w temacie cicho, a ja znalazłem takie coś:

http://rapdose.com/2011/08/16/benzino-caes...kanye-west-diss

Raper o pseudonimie Benzino dissuje Royca , Shady'ego, Jigge i West'a ! Moim zdaniem wystarczy jeden raper z tej 4 by zjadł go jednym wersem, ale gość pewnie robi to dla szerzej nam znanego fejmu( szczerze to gościa nie znałem aż do teraz :wink: ). Ot tak uważam, a Wy ?

Swoją drogą to pewnie żaden z raperów nie odpowie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo, wiem, że to "Rap z USA", ale i tak bardziej pasuje niż ten z polszy, więc pytam tutaj.

Znacie jakieś brytyjskie rapy? Chętnie posłuchałbym sobie rymów z tym ich słodkim akcentem. Możliwie mało tru-uliczny, bo z tego gatunku to podchodzą mi bardziej lajtowe klimaty (Cudi, Fashawn, G&E czy coś). Jedyną piosenkę jaką znam to

, całkiem spoczi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za taki post pod postem, ale w temacie cicho, a ja znalazłem takie coś:

http://rapdose.com/2011/08/16/benzino-caes...kanye-west-diss

Raper o pseudonimie Benzino dissuje Royca , Shady'ego, Jigge i West'a ! Moim zdaniem wystarczy jeden raper z tej 4 by zjadł go jednym wersem, ale gość pewnie robi to dla szerzej nam znanego fejmu( szczerze to gościa nie znałem aż do teraz :wink: ). Ot tak uważam, a Wy ?

Swoją drogą to pewnie żaden z raperów nie odpowie :wink:

Po beefie z Eminemem wiedziałem, że ten gość to debil. Teraz to w pełni udowodnił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo, wiem, że to "Rap z USA", ale i tak bardziej pasuje niż ten z polszy, więc pytam tutaj.

Znacie jakieś brytyjskie rapy? Chętnie posłuchałbym sobie rymów z tym ich słodkim akcentem. Możliwie mało tru-uliczny, bo z tego gatunku to podchodzą mi bardziej lajtowe klimaty (Cudi, Fashawn, G&E czy coś). Jedyną piosenkę jaką znam to

, całkiem spoczi.

Rapsy z wysp:

Roots Manuva

Lewis Parker (wybitna płyta Masquerades & Silhouettes z 98, musisz koniecznie jej posłuchać, reszta też - http://www.youtube.com/watch?v=MIPv2eQR9E8 )

Goldie Lookin Chain

Kano aka definicja flow -

Dizzee Rascal wiadomo

Lady Sovereign (pierwsza płyta bardzo fajna, druga już tak mniej ;|)

możesz też pokopać po dyskografii So Solid Crew

Wiley

Chipmunk

Skepta

Lethal Bizzle

Akala

Sway - obecnie najlepsze flow w Europie a kto wie? Może nawet i na świecie -

JME

Mike Skinner aka The Streets to wiadomo też

A co do The Throne to KW jest dla mnie uosobieniem wszystkiego czego nienawidzę w rapie a Jay'a nie mogę słuchać od Black Albumu. Bez hejtu ale po prostu nie moja parafia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raper o pseudonimie Benzino dissuje Royca , Shady'ego, Jigge i West'a ! Moim zdaniem wystarczy jeden raper z tej 4 by zjadł go jednym wersem, ale gość pewnie robi to dla szerzej nam znanego fejmu( szczerze to gościa nie znałem aż do teraz :wink: ). Ot tak uważam, a Wy ?

Swoją drogą to pewnie żaden z raperów nie odpowie :wink:

gdzie byłeś przez ostatnie 15 lat :wink:

Beef z Benzino to już prehistoria, zamieszany był w to także magazyn "The Source" i parę innych organów.

Ray Benzino od czasów swoich podłych zagrań otoczony jest zasłużonym ostracyzmem.

Ale swoją drogą dobrze kombinuje, atak na dwa zdecydowanie najpotężniejsze aktualnie duety w rapgrze to dobra droga do lansu.

Szkoda tylko, że nikt tego nie sprawdzi. Ja w każdym razie nawet sekundy nie wysłucham.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qrowski Widzę, że dab wymienił większość, więc mogę się powtórzyć:

Tine Tempah - dobrze nawija, pare ma zacnych piosenek(bardziej bangerów :icon_rolleyes: ), które warto znać np.

lub

Lady Sovereign - coś w stylu Shady'ego tylko po przeciwnej płci.

No i.. Skepta i np. ten piękny kawałek :

Wracając Do naszego kochanego USA to odebrałem parę klasycznych pozycji:

0069699862652_500X500.jpg

Klasyk. Zaraz po Illmatic i It was Written

Muddywaters.jpg

canibusripthejacker.jpg

Za dyche na Allegro , naprawde warto.

I na koniec ten joint :

618Lhg4yVfL._SS500_.jpg

Za wszystko niecałe 7 dych, hehe :icon_biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lil Wayne dissuje Hove w kawałku "It's Good", w którym gościnnie wystąpił Jadakiss i Drake>>http://www.hiphopdx.com/index/news/id.1658...-jadakiss-drake<<. Na płycie pojawiły się również wersy na Tylera The Creator`a. Dopiero wspólny występ na "RED Album". Widać, że Weezy nie zawiera na dłużej znajomości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na stówę jest diss na Jay'a? Ja tam po jednym przesłuchaniu zauważyłem dosłownie dwa momenty które pod Jiggę można by podciągnąć, zaraz sprawdzę jeszcze raz, ale hmm. Nie wiem co miałby zyskać Weezy na beefie z Hovą, hajsu mu nie brakuje, fejmu też nie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocję płyty przez beef to przecież już Sokrates krytykował, więc nie udawaj zdziwienia.

Hajsu może i nie brak, fejmu też, ale hajpu na album przez pewien czas nie było, czas to poprawić.

Myślę, że niedługo zaprzeczą plotkom o beefie i jedyne co z tego zostanie to megabajty rozkmin na forach internetowych.

Obaj wiedzą, że będąc na takich pozycjach w świecie muzycznym beef się nie opłaca. Nic nie można zyskać, a stracić bardzo dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie. Mam do was prośbe. Otóż już nie mam czego słuchać :blink: . Cała dyskografia Eminema poznana, przesłuchana setki tysięcy razy, najlepsze jest to, że nie podoba mi sie może 10% jego wszystkich kawałków xD. Większość 2paca znam, Ice Cube też, Snoop Dogg to samo, B.I.G i całe N.W.A RÓWNIEŻ.

A teraz przejdźmy do sedna sprawy. Który według was album NaS'a jest best? I to samo z Cypress Hill? Bo jakoś tak, nie moge sie do nich przekonać ;p

I oprócz teg, polećcie mi coś nowszego z USA Rapu. Znam tam tylko tych wszystkich wymienionych wyżej (razem z wszystkimi z N.W.A), a z nowszych praktycznie nic ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

To ja Ci coś polecę, najpierw DMX. Świetny, charakterystyczny raper. Dyskografia pełna hitów. Szczekanie w kawałkach, odpowiedni dobór bitów, mocne agresywne teksty.

Później Game. Ostatnio wydał The R.E.D. Album. Mocna pozycja. Wszystkie jego cztery wydawnictwa studyjne warte uwagi. Do tego daje dużo darmowej muzy w postaci niezłych mikstejpów.

Posłuchaj też nowej płyty Tech N9ne'a- All 6's & 7's. Pokaz techniki rapu by Tecca. :)

To ode mnie. :)

No i oczywiście Hell: The Sequel by Bad Meets Evil (Eminem & Royce da 5'9'') i Watch the Throne by Jay-Z & Kanye jeśli nie słyszałeś (w co wątpię).

Aha, płytka Travisa Barkera - Give the Drummer Some też zacna. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...