Skocz do zawartości

Rap z USA


Tony_Starks

Freshmani XXL- dobrzy?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. no dobrzy czy nie

    • Dobrzy
      14
    • Słabi
      5
    • Popkiller Nudne Wilki leprze
      2


Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Wypłata przyszła, więc pozwoliłem sobie na ten mały wydatek ;)

"Przewidywany termin wysłania zamówienia z magazynu: 2011-08-12" - na empik.com: w sumie polecam wszystkim - za deluxe taniej niż na Allegro (przy odbiorze w salonie to już w ogóle).

http://www.empik.com/watch-the-throne-delu...674093,muzyka-p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam właśnie pytanie co do Empiku.

Gdy złożymy zamówienie i chcemy odebrać w salonie, płacimy od razu przelewem itd., czy możemy zapłacić przy odbiorze?

Nie chciałbym nierozważnie podawać moich danych osobowych i zamieszkania :)

WTT oceniam na 9.5/10 ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w singlowym utworze ?OTIS? sam Otis Reading!

Już mogliby tam na tej stronce empiku nie wciskać takich tekstów...

Jeszcze ten wykrzyknik ;) gimbusy pomyślą, że to jakiś nowy śpiewak i zapytają się, kiedy OSTR go odkryje dla świata, tak jak odkrył Evidence'a i Jeru.

W ogóle ten cd to luksus, nie tylko patrząc przez pryzmat ceny, ale okładka, booklety projektowane przez gościa z Givenchy, twój ulubiony raper może co najwyżej pozować na okładkę na tle bloków z groźną miną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^Chyba tak - przy składaniu zamówienia nawet jest miejsce na kody rabatowe :D

@Sieah: Wiadomo, chociaż i tak fani jakichś Biszów będą twierdzić, że to kicz (mimo że ich ulubieńcy wydają nierzadko w kartonowych kopertach ;)) :(

Królowie rapu, więc wydanie musi być równie królewskie - w końcu tytuł zobowiązuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem swoją drogą bardzo ciekawy tego, jak WTT zadebiutuje na listach sprzedaży.

To będzie intrygujące- sprawdzić, czy same nazwiska wystarczą, promocja nie była oszałamiająca, w końcu nawet jednego klipu nie ma póki co, dopiero kręcą "Otisa".

Shady i Royce wydając płytę pod szyldem "Bad Meets Evil", zamiast Eminem & Royce, zaryzykowali, i opłaciło się, w końcu za 5 minut będzie złoto.

Rywalizacja godna obserwacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Magazyn Forbes opublikował coroczną listę najlepiej zarabiających raperów. I tak oto:

1. Jay-Z ($37 milionów dochodu w poprzednim roku).

2. P. Diddy ($35 mln)

3. Kanye West ($16 mln)

4. Lil Wayne ($15 mln)

Birdman ($15 mln)

6. Eminem ($14 mln)

Dr. Dre ($14 mln)

8. Snoop Dogg ($12 mln)

Ludacris ($12 mln)

10. Wiz Khalifa ($11 mln)

Drake ($11 mln)

12. Nicki Minaj ($6,5 mln)

Swizz Beatz ($6,5 mln)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem swoją drogą bardzo ciekawy tego, jak WTT zadebiutuje na listach sprzedaży.

To będzie intrygujące- sprawdzić, czy same nazwiska wystarczą, promocja nie była oszałamiająca, w końcu nawet jednego klipu nie ma póki co, dopiero kręcą "Otisa".

http://lifeandtimes.com/happy-throne-day ;)

Platyna na Itunes i diament na torrentach pewnie :D

Będzie dobrze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Pięknie, pięknie. Mowa oczywiście o 'Watch the Throne'. 10/10, czy w tym wypadku 5/5 bez wahania. Sporo genialnych kawałków, reszta tylko bardzo dobra. Mam tam parę tracków, które będą katowane jeszcze przez dłuugii czas. Faworytów nie będę wymieniał, bo to niemal pół płyty. :) Ale ulubione chyba jest 'Illest *** Alive', chociaż 'Who Gon Stop Me' też genialne.

Trzeba to powiedzieć panowie, tak właśnie powstają klasyki. :)

EDIT. Łapcie panowie.

Klip do Otisa.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teledysk najwyżej przeciętny, widać, że zjarani nieco byli :wink:. Ogółem to panowie dup* dali do takiego pięknego kawałka taki teledysk zrobić :dry: Przecież Hova hoduje zielone kartofle w kieszeniach, dziwi mnie więc fakt, że tak na ten teledysk poszydził. I co oni zrobili temu Maybachowi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto by narzekał ? Zresztą co mnie obchodzą inni. Nie przesadzaj i nie rób z naszego pięknego nardu nie wiadomo jakich zazdrośników. :dry: Swoją droga Opel Astra to dobry samochód jest :wink: Jay-Z mógłby wyłożyć więcej kasy na to, byłoby z przepychem w końcu z Westem masonem jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Kolejny raz przerwę dysputę o Watch the Throne, bowiem teraz świat ujrzała wreszcie ostateczna tracklista Tha Carter IV. Potwierdzona przez amazon. Łapcie linka: CIV.

Niby fajnie, ale bez wielkiego jarania. Z singli podeszło najbardziej She Will, reszta albo w ogóle (John, How to Love), albo średnio (6 Foot 7Foot).

Wcześniejsze tracklisty były ciekawsze, znalazły się tam m.in. tracki z Eminemem, Game'em, czy jakiś Fast Track z Teccą i Bustą. A tu lipa, panowie od szybkiej nawijki znajdą się w Interlude i Outro. Zobaczymy co z tego wyjdzie, w każdym razie nie mogę się doczekać. W te wakacje jeszcze czekam tylko na dwie płytki. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tony to teledyski też się robi tylko dla kasy ? A może również dlatego żeby sie dobrze bawić (ale chyba to było :dry: ) żeby pokazać jaki to ciekawy klip jest. Może ktoś go zapamięta jako jeden z najlepszych teledysków rapowych, który mogę odtwarzać 100 razy bo z sama muzą to nie to samo. A tak mamy słaby teledysk, poniżej przeciętności w USA do takiej ładnej piosenki...

Żeby nie być gołosłownym, że Jay potrafi mieć fajne klipy KLIK

@Atair John dobry jest co ci nie pasuje ? Weezy ładnie pojechał Rick też. Teledysk koniecznie sprawdź^^

1st zwrotce She Will to chyba nawiązanie do Magika było :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Jakoś ten John mi niezbyt chce podejść. Klip oglądałem, zacny jest, podoba mi się. Ale sama warstwa muzyczna jakoś mi nie podchodzi, może po którymś kolejnym odsłuchaniu będzie inaczej. W każdym razie She Will to najlepszy IMO singielek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tony to teledyski też się robi tylko dla kasy ?

Robi się je, by promować album. A po co się promuje album? By się sprzedawał. A co rośnie na koncie artysty dzięki sprzedaży? Raczej nie dobra zabawa ;)

Tak jak mówiłem, klip mało imponujący rozmachem, ale nad wyraz pozytywny. Ci dwaj panowie chyba nie muszą już zresztą robić czegoś dla forsy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci dwaj panowie chyba nie muszą już zresztą robić czegoś dla forsy.

No, ale mogą zrobić coś dla pokazania klasy. A z twoimi nad wyraz pozytywnymi komentarzami na wyraz "Jay-Z" to chyba klasa sama w sobie. A tak ta piosenka będzie mi się kojarzyła z kiczowatym teledyskiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...