Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wloch95

Nowe GPU - Radeon HD 5770 vs GTX 460

Polecane posty

Siema.

Kilka dni temu spalił mi się mój Radeon HD 4770 przez za wysokie podkręcenie :D No i zamierzam zamówić nową kartę graficzną którą będę używał do gier oraz do robienia różnego typu projektów w 3D Maxie i Photoshopie. Kartę tą zamierzam podkręcać. Maksymalnie mogę wydać na nią 130 euro i zamierzam ją kupić w sklepie internetowym e-key.it . Myślałem o zakupie Gainward GeForce GTX 460 oraz o Sapphire Radeon HD 5770, z jednej strony zależy mi na Geforce ponieważ widziałem efekty Nvidia PhysyX i bardzo mi się to spodobało lecz z drugiej strony HD 5770 jest już podkręcona i ma dobre chłodzenie oraz więcej pamięci (która może się przydać bo gram na 32 calowoym telewizorze w Full HD) .

Wy którą z tych kart mi polecacie? A może znacie jakąś lepszą kartę w podobnej cenie?

Mój obecny zestaw PC:

GPU: Radeon HD 4770 OC @ 930 / 1060 512 MB

CPU: Intel Core 2 Quad Q8300 OC @ 3,2 Ghz

MOBO: Asus P5KPL-AM EPU

Zasilacz: Gigabyte Superb 720W

Nagrywarka 1 : Asus QuieTrack

Nagrywarka 2 : LG

RAM: 3 GB DRR2 1066 Mhz

HDD: Samsung 500 GB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radka bierz jak nie będziesz miał zamiaru podkręcać :) Po za tym to jest nowość, która za sobą niesie niepewność. Polecam GTX'a 460 od Gigabyte (sam go posiadam :)) ew. najszybszego 460 od MSI w wersji HAWK. GTX460 jest minimalnie głośniejszy, minimalnie pobiera więcej prądu ale za to szybszy i bardzo podatny na OC :) Więc podsumowując : Jeśli nie chcesz bawić się w podkręcanie i korzystać z Eyefinity to bierz Radka 6850. Jak chcesz podkręcać i dorównać GTX470=zaoszczędzić kasy na kupnie lepszej karty to bierz GTX460 :) Teraz sam zdecyduj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...