Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pawlik93KRK

Rozwiązany: Opcja kompa do grania

Polecane posty

Jeśli w drugim zestawie jest gtx razy dwa to w 100% bez najmniejszego zająknięcia na dzień dzisiejszy wygrywa drugi. W pierwszym zestawie jest słabszy procek, a sześć rdzeni w grach absolutnie nie jest aktualnie potrzebne(może za dwa, trzy lata). W grach najlepiej si sprawdzą 3-4 rdzenie mocnego procka. A ty masz możliwość dostania od kogoś jednego kompa czy chcesz kupić. Bo jak kupić to powiedz ile masz kasy to się złoży coś bardziej optymalnego.

Czyli chyba oba zestawy są po dwie grafy? Tak? Powiedz ile masz kasy to się coś lepszego złoży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie allegro co ty...:) po prostu chciałem sie dowiedzieć co będzie lepsze ponieważ miałem zamiar kupić kompa we wrześniu ale sie wstrzymałem i dozbierałem fundusze. Teraz mam ok 6000zł w rabatem 15% na wszystkie części. Komp będzie kupowany w pcprojekt.pl wiec mam wszystko na miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być akurat tam? Próbowałem tam złożyć coś sensownego, ale średnio to wyszło. Brak na w ofercie GTX 480, mały wybór dysków SSD, zasilaczy... Mając tyle kasy można złożyć super kompa gdzieś indziej. Jeszcze zostanie kasy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLIK - bardzo mocny procek + chłodzenie do niego. Wszystko wsparte świetną kartą graficzną. Na system masz dysk SSD. Wszystko na bazie płyty, która potrafi na obsłużenie SLI x16 z trzema kartami, więc to już nie w kij dmuchał :) Zasilacz spokojnie wystarczy do mocnego OC.

[edit]

W sumie zmień mobasa na tego. Wersja Premium jest średnio opłacalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie jedną 480. SLI ma kilka sporych wad. Niektóre gry nie umieją jeszcze z tego korzystać, niewielkie przycięcia, które psują wrażenia z gry itp. Jeśli chcesz, to mozesz dokupić jeszcze jeden dysk od Samsunga i spiąć je w RAID. Jest jeszcze wersja dla ekstremistów: zmiana SSD na Vertexa 2, ale jest tylko wersja 100GB za ponad 1k złociszy. Jest lepszy od tego, który podałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz może mieć problemy przy SLi z GTX480. 850W to rozsądne minimum.

Ta jak mój TX750 jest w stanie dostarczyć mocy koło 900W to ax nie pociągnie sli z 480? no bez przesady zresztą po co się pchać w SLI? I tak nie ma siły tego wykorzystać.

SLI mówię NIE :) nie ma sensu i szkoda 1,5k

No nie do końca prawda, bo P6X58D-E (Premium też) obsługuje SLi 16x/8x/8x.

SLI na dwie karty ma x16 x16

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca prawda, bo P6X58D-E (Premium też) obsługuje SLi 16x/8x/8x.

Fakt, moje niedopatrzenie :) Ale przy dwóch kartach nie będzie problemu z SLI na x16.

Co do zasilacza, to podałem taki pod konfig z jedną kartą do mocnego OC. Jeśli kolega planuje SLI, to oczywiście mocniejszy zasilacz się przyda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...