Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bardanos

Zestaw do 3000 zł bardziej pod Intel'a

Polecane posty

Co do wykonania obudowy nie narzekam - jakość pierwsza klasa, a funkcjonalność jest wyśmienita - i do tego ma ogrom miejsca w środku. Po prostu od strony wizualnej... znudziła mi się zwyczajnie - i nastąpiło to zdecydowanie wcześniej niż sądziłem. Dość możliwe że dziś bym kupił inną obudowę.

Co do RAIDa... chcesz szybkości to kup jeden dysk HD502HJ (lub HD103SJ jak potrzebujesz miejsca) i ciułaj kasę na dysk SSD pod system. SSD daje takiego kopa że się nie tego da opisać :) Kosmiczna różnica w działaniu - miałem okazję widzieć takie cudo w działaniu i to się naprawdę sprawdza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślisz o propozycji Gierka? P7P55D-E ? Według niego jest lepsza do oc, a różnica w cenie 50 zł, warto?

Jeśli nie musisz się zapożyczać, to warto :wink: . Jak jednak szukasz oszczędności, to można wydać mniej na płytę, różnica nie jest duża, a 50 zł w kieszeni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie cudo, ale nie moje niestety. Mam na nim Windowsa 7 i startuje cały komputer w jakieś 14-16 s. Tylko jak na razie Solidy to spory wydatek - pożyjemy zobaczymy ^ ^ Zaraz złoże kompa w Gralu i w balcie i powiecie mi czy jest ok.

E: Nie no na chleb mi nie zabraknie a jak w cenie 50 zł można mieć coś lepszego to - czemu nie.

To tak:

Gral : http://www.gral.pl/podglofertzest.php?p=1&id=353795

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No OK, nie będę się kłócił z ekspertem ;)

Dyskutować jak najbardziej, ale nie, kłócić nie :wink: .

Z ciekawości - czy były testowane w identycznych warunkach (temperatura otoczenia, użyta pasta, itd.) i czy różnica jest znaczna?

Tak, warunki identyczne. Konkretnych liczb nie podam, bo recka się jeszcze nie ukazała, ale jest to więcej, niż 1-2*C i mniej niż 10*C :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiam we wtorek zestaw z ram.netu - wyszedł prawie 500 zł taniej dzięki czemu będę mógł po nowym roku dołożyć, sprzedać coś z kompa i wziąć lepsze.

Teraz grafika - Zdecydowałem się na gigabyta tylko cały czas męczy mnie kwestia hałasu oraz temperatury. Co o tym myślicie? Jakie jest wasze zdanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...