Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jaskier95

Airbourne

Polecane posty

airbourne_logo.jpg

airbourne,0.jpg

http://www.lastfm.pl/music/Airbourne - tutaj jest więcej informacji

Jedna z moich ulubionych kapel rockowych, zresztą nie bezpodstawnie... Pochodzą z Australii i są porównywani do swoich wielkich poprzedników - AC/DC. Ich muzyka bazuje na melodyjnych gitarowych riffach i wpadających w ucho refrenach... Myślę, że wielu spośród uzytkowników będzie kojarzyło zespół z soundtracków gier - to, że ich utwory tam trafiały, jest niewątpliwym osiągnięciem...

Ostatnio na lastfm skoczyło mi 600 odtworzeń Airbourne i zrównali się oni z Metalliką, wcześniejszym liderem zestawienia :P Poznałem ich dzięki Programowi Trzeciemu Polskiego Radia, gdzie w pewnej rokendrolowej audycji była prezentowana ich nowa płyta...

Jak już przy płytach jesteśmy, jak do tej pory wydali jedna EP-kę, koncertówkę i dwa pełne albumy, obfitujące w świetne rockowe utwory...

Jeżeli znacie lub lubicie ten zespół, zapraszam do dyskusji !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Airbourne - dla mnie znakomity zespół rockowy,który, nie ukrywam, podszedł mi ze względu na "power" znany z płyt AC/DC. Mam w domu longplay "No Guts No Glory" i cóż: zmiótł mnie przy pierwszym przesłuchaniu. Ciężko wybrać uubiony kawałek, ale jeśli już, to niech będzie rozpędzony, ze znakomitym refrenem "Raise The Flag".

@Up- kawałek mi się bardzo podoba, czekam z niecierpliwością na nową płytę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...