Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luki1313

Might and Magic IX

Polecane posty

Chłopaki, mam taki problem. Chcę wyszkolić mojego ziomka na gladiatora. W poradniku i grze napisane jest że skurczybyk od tego siedzi w sturmford, w domu burmistrza, ale kiedy tam wchodzę to dówno, nie ma go.... wiecie może czemu ?? I co ewentualnie z tym zrobić ???

Kolejne pytanie to czy wiecie może gdzie można się wyszkolić w rozbrajaniu płapek, bo po prostu [beeep]iście nie chce mi się szukać... ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc , gram już troche w M&M9 ale awansowałem mojego wojownika na najemnika, a drugiego chciałem awansowa na krzyżowca ale jak zrobiłem to zadanie żeby zostac krzyżowcem to nic niewyszło, a teraz juz jestem dalej i muj drugi bochater jest dalej wojownikiem i niemoge nic zrobic bo ten koleś od krzyżowców mi mówi żebym sie odczepił czy cos takiego,, a najemnikiem :roll: :) też juz niemoge zostac,. Proszę o pomoc, jestem za daleko żeby zaczyna od nowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc , gram już troche w M&M9 ale awansowałem mojego wojownika na najemnika, a drugiego chciałem awansowa na krzyżowca ale jak zrobiłem to zadanie żeby zostac krzyżowcem to nic niewyszło, a teraz juz jestem dalej i muj drugi bochater jest dalej wojownikiem i niemoge nic zrobic bo ten koleś od krzyżowców mi mówi żebym sie odczepił czy cos takiego,, a najemnikiem :roll: :) też juz niemoge zostac,. Proszę o pomoc, jestem za daleko żeby zaczyna od nowa.

Hm, a zaznaczyłeś kto ma zostać Krzyżowcem ? Tzn. po rozmowie jest takie ekran kto zostanie np. Krzyżowcem, zresztą jak awansowałeś na Najemnika to już pewnie wiesz o co chodzi. Innej przyczyny nie widzę. A na pewno wykonałeś zadanie ? Jeśli tak, to tylko powyższa przyczyna możliwa jest. Ale jeśli chcesz w takim wypadku dalej grać to musisz jednego bohatera mieć do końca jako Wojownika, jeśli również zadania na Najemnika wykonałeś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narsil IX niejest najgorsza!!! Ale mam pytanko chce awansowac na maga , znalazłem dziennik na wyspie popiołów zaniosłem na uniwersytet w bembrigh, ale kazali mi isc do domu w jakims miescie tylko niewiem w jakim ? moge prosic o pomoc??!!!

Owszem, jest najgorsza. :wink: Ale i tak gierka zła nie jest. A co do problemu to ta księga jest w Drangheim, jak wykonywałeś misje na Krzyżowca (a wykonywałeś :)), było tam takie zadanie z bandą Yobbów i po ich zabiciu musiałeś oddać ludziom ich rzeczy w takiej wiosce. No więc ta księga jest w którymś z domów w tej wiosce. Tak przynajmniej kojarze. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie. Jakie misje mozna dostac w Sturmfordzie? Jak narazie dostalem by oczyscic twierdze, uratowac generala, wydobyc pergamin, znalezc szpiega, zabic smoka. Czy sa jakies jeszcze? I co daja te punkty bieglosci? To cos daje czy tylko pozwala by starac sie zdobyc wyzszy poziom(np. bodajze gladiator,zabojca itp.)?

Mam takie pytanie, w kosciele w 2 miescie(na c bodajze) to na kogo moge awansowac? Bo z rozpedu awansowalem 2 wojownikow, patrze a im ksiegi czarow doszly.... Czyzbym przypadkiem sciezki pomylil i wojownikow zamiast szkolic sciezka mocy to zaczalem magii?

Edit:Czy gdzies mozna zdobyc zlecenie na dom klusa/samego klusa? Bo jak jest tak naszpikowany straznikami to chyba tak:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, w jednej z misji, wątku głównego, dotyczącej nagrody na festynie w Guberlandzie, którą mam oddać córce Yrsy Troll. Zaliczyłem pięć konkurencji, lecz nie mogę znaleźć szóstej-wyścigu łódek. Będę wdzięczny jeśli ktoś mi pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, w jednej z misji, wątku głównego, dotyczącej nagrody na festynie w Guberlandzie, którą mam oddać córce Yrsy Troll. Zaliczyłem pięć konkurencji, lecz nie mogę znaleźć szóstej-wyścigu łódek. Będę wdzięczny jeśli ktoś mi pomoże.

Dawno nie grałem, więc mogę źle kojarzyć, ale tam chyba chodziło o inny festyn. Poszukaj go na mapie głownej w Thjorgardzie albo Thronheim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się po prostu...zabić. Własnoręcznie. Najlepiej znaleźć jakąś pułapkę lub wskoczyć do wody, czekając aż skończy się tlen, a potem życie. Jesteś już po naradzie wojennej i "bitwie" ? Bo chyba tylko wtedy ten chwyt można zastosować 8)

A Loch Tajemnic przeszedłem za którąś tam próbą. Dawno temu, więc nie pamiętam jak, ale na pewno robiłem save'a po każdej pokonanej pułapce. Kiedyś się uda ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to jest jedna z najgłupszych lokacji w grze. Jedyny sensowny pomysł jaki mi przychodzi do głowy to nauczenie się czaru kotwica Loyda. Przechodzisz wtedy labirynt byle jak i przed ostatnimi drzwiami zapisujesz stan za pomocą tego czaru. Potem wchodzisz jeszcze raz do labiryntu, tylk otym razem zaraz po pociągnięciu dzwigni aktywujesz ten sam czar i lądujesz elegancko na koncu. Z tego co pamiętam sam przechodziłem w ten sposób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inny problem: w mrocznym pzrejściu, za tym cholernym mostem, jest pomieszczenie gdzie na na dole jest kamień, co trzeba z nim zrobić, na nic nie reaguje tylko wisi w powietrzu, a ja nie mogę dostac sie na górę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka problemów

1. gladiator zaznaczyłem, że kcę zrobic jednego z moich gladiatorem, przyniosłem skórę bazyliszka facet zeStumford zatwierdził wykonanie, chciał tarczę Kiry przyniosłem zatwierdzil, wreszcie wlazłem na arene wygrałem na poziomie lorda i tu problem. w dzienniku informacja, że mam zajrezć do Stumfordu po awans, zagladam tam a facet się mnie pyta czy ktoś kce awansowac na gladiatora? Grrrr Nagrody za wygraną w kasie też niedostałęm co robic?

2. Jak się wł,óczyłem tu i tam to znalazłem świętą kostę ale nikt jej nie kce. Co z nią zrobić?

3. I wreszcie, gdzie jest to miejsce, w którym można dostać kule więzi? Za chiny Ludowe nie mogę go znaleźć:(((

a z ciekawostek powiem, że miałem z uczonego robić kapłana, ale zrobilem misję z Zielonym Mężem i nagle mimo, że nie zgłaszałem sie do awansu mam druida, dziwne hm....

z góry dziki za pomoc i możecie liczyć na wzajemność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...