Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koraxis

Maple Story

Polecane posty

Mi sie Maple znudzila zanim doszlam do 10 levela. Namietnie graja w nia moi mlodsi kuzyni - lat 12 i 13 (temu,co mial 7, tez sie znudzila - woli WoWa :D). Gralam nawet troche postacia kuzyna na 40 lvlu (zeby sie przekonac, czy czegos nie trace) i taka sama nuuda...

Slowem: KOMPLETNIE nie rozumiem, jak ktos moze w to grac dobrowolnie ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest ktoś kto gra na Maple Global na świecie Windia to może do mnie napisać jeśli będzie chciał poexpić w party z polakami xD. Nicki to Tirandell - 42 bandit; Tiraneus - 31 Cleric; TiranWarr - 26 Warrior. Pozzdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Nieaktualnie, ze względu na błyskawiczne update'y i masę eventów ilość hakerów spadła niemal do zera. Owszem są jakieś wyjątki, ale zazdrośnie strzegą swoich sekretów :s

Grałem na Ems (86 Ranger) i Gms (46 Bandit i 54 Hutner) ale po 1.5 roku przestałem ze względów ekonomicznych... Tj. braku czasu : /

Sama gra zaskakuje dynamicznością walki ,zwłaszcza jeśli gramy klasami z drzewka Thiefów, np. Assasinem. Do tego dochodzi masa bossów (ale to raczej Gms ;p), party questów, chorobliwie rozbudowany system upgradeów ; x i inne pierdoły. A skile są naprawdę ładne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to was nie rozumiem -.- na GlobalMS idą losowo bany dla polaków itp. Dlatego aby ludzie z Europy grali na EuropeMS. To chyba logiczne.

Global:

kojotek2 - Scania, 40 lvl mag f/p - ban

Europe:

kojotek2 - kradia 70 lvl mag i/l - zapomniałem pinu :) ( i personal info też nie pamientam)

Wazuja - kradia 51 lvl fighter

Wazula - kradia 55 lvl mag i/l - ( trche dzieczęcy nick )

Wazul - kradia 34 lvl NightWalker dexless

WazulPL - kradia 13 lvl :tongue: migician

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, przepraszam , że odkopuję topic , w którym tak dawno nikt nie postował, po prostu nie chce mi się wierzyć, że nikt już nie gra w tą epicką grę. Sam ostatnio do niej wróciłem , załatwiłem sobie konto na gMS i pykam magiem. Na dzień dzisiejszy jego poziom to 29 , zamierzam zrobić F/P bo na I/L nie znalazłem żadnego ciekawszego buildu. Świat WINDIA . Zachęcam wszystkich maplowiczów do wpisywania się w tym temacie i zapraszam do wspólnego robienia pq ;D O nick upominajcie się na PM ;) Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pochwalę. Gram w Maple Story jakieś 2 lata, żadna inna gra nie przyciągnęła mnie na tak długo :D. Teraz mam zamiar przejść na Globca, lecz cos mi sie aol psuje :P

Ems Kradia:

RyukPL 64lvl o i wiele wiele innych, których nie pamiętam, lecz ten ma najlepszy lvl :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Grałem niedawno na eMS (aran 63lvl), ale zakończyłem grę z powodu "dziadowskiego" europejskiego supportu. Od znajomych słyszałem ,że na globalu sytuacja z supportem wygląda znacznie lepiej. Stąd moja prośba czy posiada ktoś na oddanie/odsprzedanie konto (najlepiej puste, choć niekoniecznie) na gMS sprzed blokady ip? Jeżeli tak proszę o kontakt na PW

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...