Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Wolfenstein (seria)

Polecane posty

Zgadzam sie calkowicie, czasem kiedy na serwerze jest po 2-3 graczy z 2 roznych klanow, znajacych sie jak przyslowiowe "łyse konie" i na dodatek grajacych w 1 teamie gra zaczyna przypominac bieg po polu minowym na czas. Taki np. Railgun, jest rozgrywany w 4-5 min. A kiedy masz slabszego kompa i wolniejsze lacze to nie sosc tych wszystkich niedogodnosci pojawiasz sie w 2-3 minucie meczu. Kiedy pociag jest juz zaladowany i wlasnie wraca z Wesola Gromadka w strone raila przy akompaniamencie nalotow, wystrzalow, oraz bluzg pokonanych zniezrzeszonych graczy. :cry:

Jest jeszcze jedna sprawa ktora mnie troszke irytuje. A mianowicie 6 map campain. Wiem ze pewnie podpadam wiekszosci graczy, ale wydaj mi sie ze gra 6 map, jedna za druga, to nie jest dobry pomysl. Wiem ze mozna sobie nabic EXP. ale... W tym czasie co lepsi gracze maja juz po 1000-2000 i biegaja po mapce siejac zniszczenie jakgdyby mieli "godemod on". Poza tym widzisz sobie serwer chcesz sie przylaczyc a tu wpadasz i co .... wszyscy min. 600-700 EXP i jazda. Medycy na sterydach, szaleni Fieldopsi sprowadzajacy ogien z nieba w 5 sekundowych odstepach, Soldierzy wypluwajacy z siebie pociski mortara jak z karabinu maszynowego :wink: NIe jest to dobre miejsce na rozpoczecie gry. A nie musze chyba dodawac ze zaproponowanie restartu kampanii konczy sie zazwyczaj totalna ignorancja ze strony graczy. Kazdy wie ze rozegranie 6 map przy wyrownanych skladach "pol-bogow" moze trwac i ze 3 godziny... To dlugo jesi masz tylko chwilke by pyknac w ET....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapka która waży 17 mb to Urben Territory i jest to bardzo marna mapka. Cos jakby konwersja jednej z map do sc'a, autorowi chyba pomylily sie konwencje bo ta mapka w zaden sposob nie pasuje mi do et. No ale to juz moje zdanie. Druga mapka rhino2.pk3 to już paranoja mam ta mapke a mimo to ja sciaga, na kazdej stronce co sciagnalem byla ta sama wersja, a na serwerze jest inna. I jak inny serwer bedzie ja mial w swoich zbiorach to co znowu sciaganie bo na jednym serwerze zmieniona ja troche. No bez jaj panowie.

Mam 21 map dodatkowych, grałem na 2 przy czym jedna jest calkowicie nie funkcjonalna. Pytanie do mape makerow, po co robic mapy typu ctf, albo do dm, tdm to nie ta bajka tu, gra sie cooperativ i jak chcecie sie pokazac to zrobcie moze, obrone Westerplatte, Poczty Gdańskiej, działania AK. Są też piękne bitwy w Normandi. Tracicie czas wasz i nasz, bo wy sie meczycie, a pozniej jest to cos niegrywalne, a my musimy to sciagac kilka godzin i nawet na tym nie pogramy.

A z Kilgore musze się zgodzić, jak nie chce ci sie grać to nie zapisuj sie do zadnego klanu znowu strata czasu nie tylko dla ciebie ale tez dla nas. A z wyborem serwera, to juz nie nasza wina ze ktos wpada na genialny pomysl tylko dla nieg...

Kris musisz to wyslac na forum splash damage :lol: ale powaznie to mnie rowniez wkurzaja te wszystkie mapy, nie widzialem jeszcze ani jednej dobrej mapy :cry: jednak 6 mapowa kampania jest najlepsza...

dobra, czyli gramy w czwartek o 16. 6 na 6 czy jest was wiecej? jesli 6 na 6 to sklad nasz jest taki:

MadBrush

Jas

Gem

Allor

Ergo

i ja

:D

mysle, ze walniemy goldrush i oasis, tylko nie wiem jak: stopwatch czy po prostu do wygranej... jeszcze pomyslimy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy masz slabszego kompa i wolniejsze lacze to nie sosc tych wszystkich niedogodnosci pojawiasz sie w 2-3 minucie meczu.

prawda, w domu zawsze zaczynam grac, gdy inni juz sie napier***

Jest jeszcze jedna sprawa ktora mnie troszke irytuje. A mianowicie 6 map campain. Wiem ze pewnie podpadam wiekszosci graczy, ale wydaj mi sie ze gra 6 map, jedna za druga, to nie jest dobry pomysl. Wiem ze mozna sobie nabic EXP. ale...

nie ma zadnego "ale". na tym wlasnie polega urok ET. kiedy gram w ET to glownie po to, by dorobic sie generala :) szczerze mowiac to gram prawie zawsze aliantami i zdarza mi sie czesto opozniac gre, aby nie zakonczylo sie wszystko zbyt szybko ;) XP w tej grze jesli nie jest to rozgrywka klanowa jest najwazniejszy :P

W tym czasie co lepsi gracze maja juz po 1000-2000 i biegaja po mapce siejac zniszczenie jakgdyby mieli "godemod on". Poza tym widzisz sobie serwer chcesz sie przylaczyc a tu wpadasz i co .... wszyscy min. 600-700 EXP i jazda.

od tego jest all-seeing. ja zawsze czekiam na fueldump, wlaze aby troche postrzelac (to jest najlepsza zabawa, gdy w kilka minut nabijasz sporo punktow), a potem rozegrac cala kampanie.

Medycy na sterydach

adrenalina to akurat najmniej przydatna rzecz w grze. nie uzywam tego, Gem tez, wiec pewnie malo kto tego uzywa

szaleni Fieldopsi sprowadzajacy ogien z nieba w 5 sekundowych odstepach, Soldierzy wypluwajacy z siebie pociski mortara jak z karabinu maszynowego :wink:

przeciez pracowali na to od kilkudziesieciu minut!

A nie musze chyba dodawac ze zaproponowanie restartu kampanii konczy sie zazwyczaj totalna ignorancja ze strony graczy.

jak wyzej. dla jednej osoby nie robi sie restartu kampanii. nie gra sie po to, by potem zaczynac wszystko od nowa, bo ktos doszedl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Eldzie i tu sie roznimy. Dla mnie nie jest najwazniejsze EXP. I chyba nie bedze jedyna osoba ktora twierdzi ze urok ET na tym nie polega. NAjwazniejsza jest wygrana i dobra zabawa. Sam doskonale wiesz ze raczej w normalnej sytuacji, kiedy grasz dajmy na to z [CDF] lub innym klanem, nie bedziesz mial swego wymarzonego generala (kiedy gra to stopwatch.) Najtrudniej jest na poczatku. Jak zdobyc wiecej EXP w malej potyczce, jak wykombinowac aby nasz medyk byl pierwszy na 3 levelu gdzie czeka dodatkowe ammo, jak ma zachowac sie fieldops (czy brac ammmo od niego tym samym promujac jego expa czy tez ze stojacych skrzyn), niby male sprawy ale TO jest wlasnie urok ET. Kto zrobi to lepiej na jednej planszy. Na 6 map czy bedziesz generalem w 5 czy 6 mapie to nie jest wazne. Poslizg 1 potyczki nie stanowi roznicy. A tu jedna potyczka to wszystko na co mozna sobie pozwolic.

Co z tego ze pracowali na to KILKASET minut. Super ciesze sie. Graja na jedynym serwerze bez "orientalnych" Map. A czekanie az taka nawalanka sie skonczy rzeczywiscie bywa baaaardzo denerwujace.

Co do medyka i sterydow to nie chodzilo mi dokladnie o czerwona strzykawe. Te stwierdzenia mialy tylko na celu podkreslenie expa graczy.

Do zobaczenia w czwartek. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Eldzie i tu sie roznimy. Dla mnie nie jest najwazniejsze EXP. I chyba nie bedze jedyna osoba ktora twierdzi ze urok ET na tym nie polega. NAjwazniejsza jest wygrana i dobra zabawa. Sam doskonale wiesz ze raczej w normalnej sytuacji, kiedy grasz dajmy na to z [CDF] lub innym klanem, nie bedziesz mial swego wymarzonego generala (kiedy gra to stopwatch.)

nie zrozumiales. jesli gram powiedzmy na jakimkolwiek serwerze sam, to gram dla zabawy, a wlasnie jako zabawe traktuje zdobywanie punktow. co to za zabawa wygrac w 2 minuty mape? zadna jak dla mnie. natomiast kiedy gram z kims znajomym, to i owszem staram sie wygrac, choc przy okazji nabijam XP, by byc po prostu lepszym, miec wiecej szans w starciach 1 na 1.

Najtrudniej jest na poczatku. Jak zdobyc wiecej EXP w malej potyczce, jak wykombinowac aby nasz medyk byl pierwszy na 3 levelu gdzie czeka dodatkowe ammo, jak ma zachowac sie fieldops (czy brac ammmo od niego tym samym promujac jego expa czy tez ze stojacych skrzyn), niby male sprawy ale TO jest wlasnie urok ET.

mylisz sie, dalej nie wiesz co to znaczy walka klanowa i nie rozumiesz tego, ze im szybciej kazdy z zespolu nabije XP, tym wieksza szansa na wygrana. fuzzy pojechaly nas wlasnie w ten sposob, szybko nabili XP, a potem nie mielismy szans do nich podskoczyc. zasypywali nas taka lawina ognia, ze az przykro nam bylo...

Co z tego ze pracowali na to KILKASET minut. Super ciesze sie. Graja na jedynym serwerze bez "orientalnych" Map. A czekanie az taka nawalanka sie skonczy rzeczywiscie bywa baaaardzo denerwujace.

powtorze raz jeszcze - restart kampanii nie ma sensu. jesli sklady sa nierowne to daje sie shuffle.

Do zobaczenia w czwartek. :twisted:

cala przyjemnosc po naszej stronie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wszystko doskonale rozumiem. Oczywiscie EXP. jest wazne. Ale co to za osiagniecie miec 1400EXP na 6 map campain. Piszesz ze Fuzzy was rozjechaly bo nalapaly expa. Wlasnie to jest to o czym mowie. Jesli rasz jedna plansze wazne jest jak dokonac najszybszego postepu w doswiadczeniu. Same fragi nie wystarcza. I to jest wlasnie super w ET. Na jednaj planszy 4-5 (jeden team) kolesi z 200-400 exp. To dla mnie wieksze osiagniecie niz 2000 na 6 map

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze do tego sciagania mapek wroce.

Wczoraj sciagnalem sobie mapki, zebym nie mysial sciagac ich z serverow jak chce grac. Sciagnalem m.in. Urban Territory - 9.6mb. Wchodze na DGames. Myslalem, ze nie wyrobie jak zobaczylem, ze sciaga Urban Territory i w dodatku zajmujace 15.4 mb!!

Cos jest nie tak z serverem another.pl. Mapa sie laduje do konca i dalej nic sie nie dzieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tekscik o ET byl spoko ale jedno zastrzezenie mam.... Napisaliscie w gazecie o fUzz jak by to byl guru ET a tak nie jest bo wiadomo ze z polskich klanow najlepsze jest FF ... przykladem moze byc ffMitos_frag_mowie ... gdzie kosil po 3 fUzz-ow w czasie klanowki..

mi szczeze mowiac gra sie znudzila po 3 dniach.... a dla czego... dla tego ze jest tylko 6 map ktore staja sie po kilku dniach monotonne....

jedyne co mi sie podoba to to ze sa klasy.... np medyk. minusem jest takze tp ze gra jest za szybka... przeciez ludzie tak nie biegali w czasie 2 wojny swiatowej.. 200 km/h ...takie cos to tylko do q3 albo innych gier sf a nie do 2 WS ... za malo realizmu w tej grze

jesli ktos chce sie poczuc tak jak na 2 wojnie swiatowej to niecg sobie pogra w MoHaa (v 1.11) i tam na real modzie grajac klanowki jest prawdziwa zabawa (lub zagrac na market garde operation i innych nowych duzych planszach.... to jest dopiero klimat .... jak dla mnie ET nie ma klimatu). Troszke mnie wnerwia tez niesprawiedliwos poprzez to ze jak czlowiek wejdze w srodku gry to bardzo mu sie cięzko gra bo inni maja juz duzo doswiadczenia zaawansowanie itd. to jest nieuczciwe na nowych graczy. Takze jest miuns w tym ze ten kto ma gorszy komputer nie pogra sobie w ET albo bedzie gral na bardzo malym fps i mapa mu bedzie sie ladowac z 4 minuty..... to jest moje zdanie i wiem ze duzo ludzi sie ze mna nie zgodzi ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grr jestem zly rozdali ET w cda i teraz wszystkie servery mi zajeli kiedys morzna bylo wejsc na polski serv i bylo zazwyczaj 10/18 a teraz wszedzie 24/24 18/18 qrde i musze gerac z tymi francuzami, niemcami, szwedami ja chce z polakami grac i zabijac niemcow(nazistow :P) powinny byc polskie servery zachslowane tylko dla polakow a hasala typu kasztany na placu pigal, rudy sciga szarika no to by sie nikt nie skumal z zagranicy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, sciaganie nowych mapek potrafi byc irytujace. Tez czasem mam dosc sciagania 3 minuty mapki, ktora zmienia zaraz potym, jak sie dolacze do gry. Podobnie bylo z CS-em: admini dodawali mase dodatkowych plikow dzwiekowych i ja teraz w folderze z dzwiekami mam mase plikow, ktore wielokrotnie sie powtarzaja, ale pod inna nazwa. A sciagnie tego... Mi to tam zbytnio wisi, ale jak ktos ma modem, to faktycznie problem.

Fakt, teraz polskie servery sa full, ale na zagranicznych mozna bardzo czesto spotkac polakow (po czym poznac? zazwyczaj sa w czolowce :)) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Wolf to była jedna z pierwszych gier w jakie grałem, wtedy niesamowita grafiki, mowy Niemców (my lieben!!!), tego się nie zapomina... Wiem że przeszłem tą grę na każdym poziomie trudności wszystkie epizody i to kilka razy. To była giera...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolf 3D ah aż się lezka w oku kręci. We wczesnych latach podstawówki biegłem do kumpla który miał IBM (chyba) i graliśmy w to do puźnego wieczora itak codziennie. Grafa wspaniała (aż trudno uwieżyć że te pikseloze można było kiedyś uważać za grafike :))grywalność olbrzymia (tu akurat wątpliwości nie ma) a dźwięku jakoś nie pamiętam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Chłopie, jak ja grałem w Wolfa3D, to jeszcze nie wiedziałem, że myszka służy też w grach :wink: . Zresztą nawet jak teraz czasami wracami do tej gry to gram w nią bez myszki.

I nawet w tamtej grze, nie ma takiego mankamentu, który denerwuje mnie w niektórych dzisiejszych grach.... A mianowicie, jak strzelisz to Niemcy to słyszą i przychodzą sprawdzić kto strzelał, a w niektórych dzisiejszych grach nawet jak komuś strzelisz koło nosa to nie reaguje. :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nowe mapki są świetne to trzeba przyznać. Ja libie rhine2 i jeszcze parę ich jest ale nie pamiętam nazw. Ta gra jest kultowa. Codziennie wstawałem rano o 3-4 by sobie do 7 pograć. Teraz rodzice robią mi ograniczenia i muszę wstawać o 5:00 a potem coś zjeść i do szkoły. Takie życie...wolę ET:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... co do grania klanu w 1 teamie - sam się kiedyś z tego powodu wkurzałem, zazwyczaj staram się wyrównywać teamy, jeśli są zwalone, ale czasami jednak chcemy się rozegrać w teamie np. przed trenem i wtedy sorry Gregory, szczególnie jeśli to jest nasz serwer (na cudzych jednak przynajmniej ja staram się nie robić 'numerów').

Co do 6maps campaign, też nie lubię: Po prostu nie sprawia mi satysfakcji granie w momencie, kiedy byle newb ma LT na maxa, PF na maxa czy co tam jeszcze, i co chwilę ginę od nalotu/efektu/PF'a - czasem wolałbym sobie jednak nieco postrzelać :(

--

/17/TheAbyss/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podobałą ta gra i podoba nadal tylko że jush przeszłem całą ale i tak multiplayer jest the best :lol: A zwłaszcza ten dodatek Enemy Territory. A kiedyś słyszałem że będzie kontynuacja tej gry helga return czy coś takiego ale coś nic o tym nie słychać jak naracie :cry: W każdym razie ja zawsze będe czekał na kontynuacje :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...