Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Forciak

Hattrick

Polecane posty

Super gra :) Grałem już 3 mecze narazie żadnego nie wygrałem;-). Już w ostatnim sparingu z jedną z niemieckich drużyn(swoją drogą kumpel mówił że to nawet niezła drużyna) udało mi sie strzelić jedną bramke i myśle, że dalej będzie dobrze. Kombinowałem dzisiaj godzinę w składzie i sprowadziłem sobie dwóch niezłych zawodników ze skandynawi więc jak nic z tego nie wyjdzie to....ale jestem dobrej mysli :)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na początek radze nie dawać Nic na juniorów... Dopiero jak masz kase i wiesz, ze w ciagu 2 tygodni wychodzisz na plus z finansami to dajesz 80 tygodniowo... A najgorsze jest to, że ja mam solidną i teraz cały sezon sie czeka na znakomitą =( Wygrałem oba mecze w swojej grupce... I jest looz musze tylko zremisować zeby awanswoac do polfinalow =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest pieknie. Wrocil moj pierwszy bramkarz i ogralem wicelidera mojej grupy (spadkowicz) 7-0 :P Powiem jedno- postawilem na mlodziez i mimo iz na poczatku szlo ciezko to teraz powoli to procentuje :) Zwlaszcza ze siedemnastolatek juz potrafi ustrzelic hattricka ;) Bedzie z nich pozytek :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi mecz drugie zwyciestwo. Niezle sie sezon zaczyna, do pelni szczescia brakowac bedzie zwyciestwa z obecnym viceliderem takze niepokonanym dotad. Sprzedaje bramkarza ktorego przypadkowo w porywie szalu zakupow nabylem w zeslym sezonie. TSI leci mu na leb i szyje jako ze ma juz 33 lata wszystko mu siada mimo to jeszcze go chyba sprzedam drozej niz kupilem.

Puchar jak widac lekko nieaktualizowany, ale jak zanjde jutro czy pojutrze chwile czasu to sie to zrobi. wiki z tego z wiem ma padnietego neta, ale gramy mecze dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja miałem to zrobić, ale skoro już się ktoś znalazł to gitez. Ja z Łodzianką wygrałem 2:0 i teraz mi gość nie zaproponował spara więc wygrałem walkowerem... Jak ktoś wolny, to zapraszam na spara!! Chętnie zagram, zwłaszcza dla świętowania 1 miejsca w grupie =]] 3 mecze wygrane, stosynek bramek 11:4 (4:3, 2:0 i walkoer 5:0).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz pierwszy! Mój sławetny, wśród trzech graczy hattricka, team to WKS Żoliborz.

Ja także mam świetny początek sezonu:

3:0 z mmarceloną

4:2 z FC Flyer( na wyjeździe!!! )

I kilka dobrych sparingów z zaprzyjaźnionymi FC Ryski( pozdro, pozdro! )

To już mój drugi sezon w hattriku, ale niespodziewałem się, że tak dobrze zacznę. Teraz dwa mecze u siebie i liczę na przynajmniej zwycięstwo i remis. Przewiduje po 5tys. widzów na trybunach i dużo kasy od sponsorów, więc nie powinno być źle! Zwłaszcza, że wzmocnienia mam na kluczowych pozycjach. :D Jednym zdaniem: Zupełnie nieoczekiwanie, zespół WKS Żoliborz ruszył po awans do siódmej ligi. To może się udać!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 kolejka mignela, a moja druzyna ma sie coraz lepiej. Komplet zwyciestw, zdecydowane prowadzenie, bilans 15-2. Byle tak do konca sezonu. Z obecnymi liderami tabeli juz gralem,ale trudno ocenic po 3 kolejkach czy to oni sa naprawde najlepsi. Mimo wszystko juz na poczatku narobilem sobie ogromnego smaka na awans do VII ligi:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha! Ja także mam rewelacyjny początek sezonu :D Komplet w trzech meczach, do tego ponad 100tys. dochodu w tym tygodniu 8) No i 5tys. widzów na meczu 8 ligi. Rekord u mnie, może nawet w mojej lidze :)

A mój kumpel wygrał 9:0, a jego napastnik strzelił 5 goli :o

No, ale najważniejsze jest to, że mam trzy punkty przewagi nad drugim zespołem, który już pokonałem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derby Warszawy dla Spartaka Stegny ](*,)

Kompromitująca przegrana 2:5 na własnym stadionie, w obecności prawie 9 tys. widzów :| Do przerwy było 0:4, potem dwie bramki niezawodnego Barszczewskiego( oj, będzie z niego pożytek! ) i dobicie Żoliborza. Na domiar złego straciłem TRZECH(!!!) najlepszych obrońców... No i spadłem na 4 miejsce w tabeli, teraz 4 zespoły mają 9 punktów...

Lord Hrabula :arrow: MKS Solec-Zdrój szuka sparing partnera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde! Kolejna kompromitująca porażka, tym razem z HIND, dla którego to drugie zwycięstwo w karierze ](*,) :x To już zaczyna frustrować, mam nadzieje, że zespół pod wodzą nowego trenera zgra się i zacznie marsz po siódmą ligę!

PS. Jeśli nikt nic nie napisze po następnej kolejce, to i ja przestaje :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ponioslem pierwsza w tym sezonie porazke. Niby jestem dlaej na czele tabeli ligi jak i strzelcow ale to juz nie to samo co zwycieska passa. Pozatym mam przewage zaledwie 2 punktow nad 2,3 i 4 druzyna. Mimo to mam wielkie oczekiwania co do tego sezonu, ale nawet jak bym nie wygral to sie nie zraze bo zaczyna sie po malu budowac baza treningowa a i bramkarze sie szkola. Mam nadzieje ze ktoregos sprzedam przed koncem sezonu za niemale piniazki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zwyciestwo ktore nie daje mi specjalnej przewagi w tabeli, nadal licza sie 4 zespoly mimo ze sezon juz na polmetku. Z ciekawostek poszperalem po ligowych klubach i zauwazylem ze procz mnie jest jeszcze tylko trojka ktora kieruje swoimi zespolami reszta sie nie logowala od ponad 7 tygodni wiec kluby im zabrano i same soba kieruja. Mimo to 2 z tych samowolonych swietnie sobie radza i beda walczyc o awans :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No!!! WKS Żoliborz wraca do gry! Najpierw ograłem kumpla 3:1, potem w lidze wygrałem z wiceliderem Omegą Radomsko 4:2, a teraz zrobiłem kolejnego kumpla 4:2. Haha! Ale teraz przedemną dwa mecze z nowym wiceliderem. U mnie 4 zespoły mają po 12 punktów i jeden ma 10!!!! PIĘĆ ZEPOŁÓW WALCZY O AWANS!!!! I wam się coś nie podoba, co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszlym tydniu najwieksze ligowe zwyciestwo 9-0, procz tego wymieniono u mnie w koncu druzyny zoombie na nowe, ciekawe ile z nich bedzie caly czas grac. A wczoraj z wieczora dostalem bardzo mila wiadomosc. Wchodze do HT a tu na czerwono komunikat ze sekretarka ma dla mnie jakas wiadomosc. Nie wiedzialem ze mam sekretarke ale klikam. Pani sekretarka mowi mi ze najblizszy trening nie dojdzie do skutku z powodu niezrozumialych dezycji prezesa. Cholera nie p[o to inwestuje 80k tygodniowo w trenerow zeby mi tu treningi odwolywali. Wkurzylem sie, mieliscie cos takiego kiedys?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem przeprosić za brak organizacji turnieju ale zostałem odcięty od sieci i dopiero wracam do żywych, jeszcze mi zostało ok 80 maili do odpisania, i masa różnych innych badziewii, a co do HT to spadłem na 3 miejsce w lidze ale już od tej niedzieli chce zacząć sie odgryzać i wróćić na fotel lidera przed ostatnią kolejką ligową.

Lord - jak nie miałem netu to straciłem z 4 treningi - zrobiłem mały błąd w taktyce i nie udawało mi sie go znaleźć podczas 20-30 minutowych sesji w kafejce przed kolejkami ligowymi :/ i teraz jestem w plery nieźle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po primo witaj wiki ponownie wsrod zywych ;)

Po drugie zaraz poleciałem z tym problemem do GM'a oczywiscie problem lezal w idiotycznej taktyce na sparingi (4-2-4) którą jakiś osioł ustawił(prawdopodobnie ja). GM mnie wysmial ale i pomogl :D dzieki temu moge zywic nadzieje ze sytuacja sie nie powtórzy. Straciłem 160 tysiecy i kilkaset punktów TSI. Dzisiaj znów gładkie zwycięstwo decydujące mecze dopiero za kilka tygodni.

Ciekawie sie robi ze stadionem dzis mialem mase kibiców wplywy z meczu 190K, trza bedzie pomyslec pod koniec przyszłego sezonu nad rozbudowa bo szkoda i na tym tracic kasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, a ja w ostatniej kolejce PIC i 3-0, i napadzior mi zaliczył hattricka :] Przesunąłem najlepszego napastnika na pomoc, środkowego pomocnika na skrzydło, rezerwowego napastnika na mecz, i od razu dało efekt, w postaci podniesienia posiadania piłki :):P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ostatniej kolejce znów dostałem po tyłku i mimo że na koniec poprzedniego sezonu miałem 2 skład pod względem siły w lidze to nagle okazało sie że jestem obecnie tak gdzieś 3-4 zespołem - reszta poszła do przodu lub ja zostałem.

teraz zaczynam małą przebudowę polityki teamu, mam zamiar nieco zarobić teraz na DT :] właśnie kupiłem bramkarza 1-2 treningi od skoku {kupiłem za 20k a sprzedam za ponad setke - wiem że niskie kwoty ale mnie satysfakcjonują na początek} i raczej na tym sie skupić, narazie chce wykozystać moje obserwacje z TLa jakie prowadze od ponad miesiąca i zacząć kupować zawodników {bramkarzy} tuż przed skokiem i po nim ich sprzedawać, narazie mam kilku takich grajków na oku i licze ze zagrają w tą niedziele w lidze jeszcze przez co nie będę musiał ich wystawiać w swoim składzie przed zaliczeniem przez nich treningu :] niestety jeden z tych co mam ich na oku nie ma na to szans bo był rezerwowym i gra raczej w sparach tylko :( a szkoda bo to BARDZO wysoki zadek, na dobrą sprawe to miał pecha że przy ostatnim treningu nie wskoczył na solida bramkarza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze niedawno kupilem dwoch bramkarzy, tak po straej znajomosci bym mial lepszy stosunek jakosci do ceny ;) A tak w ogole to co ile bramkarze maja skok. Czytalem ze maja najczesciej ale juz braklo informacji co do czestotliwosci.

A jakby trzeba to co prawda niewiele ale zawsze te 200K moge ci zycznac jakbys mial jakis smakowity kasek a braklo tych paru zlociszy:D, tym bradziej ze ostatnio mam wyraznie dodatni dwutygodniowy bilans. Patrzac na twoja tabelke widac ze ta niedziela moze miec kluczowe znaczenie bo jak wygrasz to wskoczysz na 3 miejsce i bedziesz mial duze szanse wbic sie na awans. WTW tez sie liczy z nimi grasz na koncu wiec jak sie postarasz to mozesz zrobic piekna dramatyczna koncowke z happy endem,ale z tego co cie znam to pewno bedziesz se chcial awans wywalczyc jak najpredzej :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...