Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Forciak

Hattrick

Polecane posty

Ja jestem tym ostatnim wspanialym :D Foreum ostatnio tak zarzniete nawet nie mialem pojecia ze tu nad takimi planami knujecie. Pierwszy mecz gram z pafciem, to chyba juz nasz trzeci spar , moze wreeszcie sie koledze poszczesci :) Pozatym z checia poprowadze plebiscyty na krola strzelcow czy najbrutalniejszy zespol, zawodnika. To tyle do srody na murwaie sie spotkamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sleeskee - i tu widać że nie czytałeś reguł hattricka - z meczy sparingowych każdy z grających dostaje 50% kasy z biletów

Fakt, nie czytam nigdy takich rzeczy :P (my fault, jak zwykle ;)) No to analogicznie (lubie to slowo, mmm ^_^)- mam nadzieje ze tak to ulozyles, zeby jak najwiecej kasiorki z biletow wychodzilo ;)

No tak czy inaczej- czekam az Raret zacznie mnie wyzywac ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sleeskee - i tu widać że nie czytałeś reguł hattricka - z meczy sparingowych każdy z grających dostaje 50% kasy z biletów

Fakt, nie czytam nigdy takich rzeczy :P (my fault, jak zwykle ;)) No to analogicznie (lubie to slowo, mmm ^_^)- mam nadzieje ze tak to ulozyles, zeby jak najwiecej kasiorki z biletow wychodzilo ;)

No tak czy inaczej- czekam az Raret zacznie mnie wyzywac ^_^

szczerze mowiac nie mając pojęcia jakie macie KK nie miałem szans tego tak ułożyć, więc jak chcecie to sie międzysobą zgadujcie kto jakie ma coby wyszło więcej kasy - mi tam zalezy na grze nie na kasie więc nie myślałem o tym przy rozstawianiu meczy

ps na chwile obecną KK 414 :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sleeskee - i tu widać że nie czytałeś reguł hattricka - z meczy sparingowych każdy z grających dostaje 50% kasy z biletów, ponadto na stadionie LEPSZEJ drużyny będzie WIĘCEJ kibiców więc obu zespołom opłaca się bardziej grać na stadionie teamu z większym KK, {przykład: mecz z zespołem z VIII ligi Hiszpanskiej [na 10 poziomów] przyniósł mi zwrot kosztów podróży do Hiszpanii, ale mecz z II ligowym Belgiem przyniósł tylko 17 tys Zł czyli Belgowi nie zwrócił się transport}

To tylko częściowo prawda.50/50 jest jak sparing rozgrywasz na stadionie neutralnym.Inaczej 2/3 idzie dla gospodarza a 1/3 dla gości. Co do widzów: tu jest różnie.Nie wszystko zależy od KK.Czasem więcej widzów przyjdzie na sparing 7 ligowca z 2 ligą niż np 4 ligowca z 7 ligą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celiusz -

W raportach meczowych z meczów na własnym stadionie otrzymasz informację' date=' ile miejsc zostało wykupionych w poszczególnych sektorach. Dochody z meczu są dzielone pomiędzy grające kluby w zależności od typu rozgrywanego meczu.

Mecze ligowe

Całe wpływy z biletów przypadają gospodarzowi.

Mecz pucharowy

Gospodarz dostaje 2/3 wpływów, a zespół przyjezdny pozostałą 1/3.

Mecze towarzyskie i baraże

Tutaj kluby dzielą się zyskami po połowie.

[/quote']

jest to dokładnie 8 rozdział reguł HT - polecam przeczytać zanim będziesz pisał takie głupoty jak to wyżej o dzieleniu sie zyskami 2/3 - 1/3 z meczy towarzyskich.

co do kibiców to napisałem wyżej - mecz espVIII(na10) z plVIII(na8) przyniósł więcej kasy niż plVIII(na8) z belII(na10) - to chyba rozwiewa twoje wątpliwości że jednak obłożenie meczu towarzyskiego to przedewszystkim KK :-]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: Wiki, sorki dałem d*py. Tak to jest jak sie pisze z pamięci, a nie sprawdzi czy dobrze(gdzies mi dzwoniło ale nie w tym kościele).

z innej beczki: mnie udało się awansować, ale z minusem na koncie.Trzeba będzie wyprzedaż rzeczy używanych urządzić.

http://www56.hattrick.org/Common/teamDetai...p?TeamID=873820

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Feniks_TMR

Witam

też gram w hattricka (Malina Piątek VII.902)

Z tym turniejem to mieliście bardzo dobry pomysł. Popieram więcej takich pomysłów, ale można by pomyśleć o czymś na większą skale tzn. Turniej o puchar CD Action, tylko żeby zgłosiło się więcej osób niż tylko 8.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F.C. Stomil Olsztyn (263539)

To moja drużyna :D Dopiero ją dostałem. Sezon skończyła na 8 mijscu w VII lidze :D

Jako, że jestem amator i leszcz więc zapraszam podobnych mi do sparingu :wink:

Oczywiście na puchar też bym się pisał (zawsze jakoś podszkoli to zawodników)

POZDRO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trafiłem zespoły w lidze. :? Chyba nie uda sie powalczyć o awans. Najlepszy zawodnik ma 6000 TSI a mój 1000. To coś świadczy. Ale mój zespół to całosć a nie indywidualnosci. Szkoda tylko że przeciwnicy mają po 11 indywidualności :( Ale trudno. Będzie dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kurcze piekny mecz nam wyszedl ;) Szkoda ze jak zwykle nie dalem rady utrzymac prowadzenia :|

Tytanium Team (Raret) 4 - 3 Oldsql Rovers (sleeskee)

1-0 Szymon Różalski (2)

1-1 Robert Chomiuk (30)

1-2 Marcin Konowałek (32)

1-3 Hilary Wielgat (36)

2-3 Globi Tegtmeyer (48 )

3-3 Kazimierz Mallek (61)

4-3 Kazimierz Mallek (65)

No coz... maybe next time :] Umawiamy sie tak, ze ci co odpadną (miejsca 3 i 4) tez formują grupe ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was straszną prośbę czy możemy przełożyć resztę turnieju bo za tydzien mam puchar polski i wiecie ze chce zagrac również w PP jak i w CDA pucharze! (zwłaszcza że tak dobrze zacząłem) a w pucharze pewnie i tak odpadne po 1 rundzie bo mam V ligowca

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gr1

WKS Śląsk Wrocław RULEZ - Łodzianka 2 - 4

Tytanium Team - Oldsql Rovers 4 - 3

1. Łodzianka 1 3 4-2

2. Tytanium 1 3 4-3

3. Oldsql 1 0 3-4

4. Śląsk W 1 0 2-4

GR2

Narew Ostrołeka - odra90 1 - 6

FC Kłobuck - FC Smerfy 2 - 4

1.Odra90 1 3 6-1

2.Smerfy 1 3 4-2

3.Kłobuck 1 0 2-4

4.Narew 1 0 1-6

cóż powiedzieć, ciężki los cupchiefa :P ale dwa złote mnie przekonało na rzecz Kałacha - poczekamy ten tydzień dłużej na zespoły które odpadną z PP :P {dwa złote = rzut monetą a nie łapówka... niestety}

Śląsk Wrocław ma szczęście że kontuzja to tylko +1 którą powinienem wyleczyć do treningu coby kondycha skoczyła, przy +2 chodziłbym pewnie jeszcze bardziej zły niż obecnie...

co do miejsc 3 i 4 - skoro chcecie grupy to... nie widze poblemu :D ale skoro tak to zrobimy coś większego :P mianowicie tabelę "całości" nie ma ona wpływu na zwycięstwo ale jest :P

1.Odra90 1 3 6-1

2.Smerfy 1 3 4-2

3.Łodzianka 1 3 4-2

4.Tytanium 1 3 4-3

5.Oldsql 1 0 3-4

6.Śląsk W 1 0 2-4

7.Kłobuck 1 0 2-4

8.Narew 1 0 1-6

Edit:

LOL błąd poprawiony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajajajajajajaaaaaaaj :(

Zapomniałem przed meczem zmienić składu i ustawienia (myślałem że zdąrzę :) ) i zagrałem słabszym, ale i tak nie jest źle :D

Podobał mi się komentarz:

"Thomas Hüttenberg sam na sam z bramkarzem! Gool! Nie maa!! No proszę Państwa! ! Takiej sytuacji nie wykorzystać..."

No i jak se popatrzyłem na zawodników z jakimi grałem i moich, to tak parzę że miałem mniej TSI średnio o 1000 na zawodniku :| Skąd masz takich wymiataczy?? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ponizej prezentuje tabele strzelcow i bedzie ona z kazda kolejka uaktualniana. I tam sie wiki majtłes w tabelce bo to odra powinna byc pierwsza a narew na koncu.

miejsce | strzelec | klub | gole

1. | L. Marjokorpi | Odra90 | 3

2. | R. Chomiuk | Oldsql | 3

3. | K. Mallek | Tytanium | 2

4. | A. Ambroży | FC Smerfy | 2

5. | M. Konowałek | Oldsql | 2

6. | B. Gradoń | Śląsk Wroc.| 1

7. | J. Strehlau | Śląsk Wroc.| 1

8. | M. Widerski | Oldsql | 1

9. | G. Zwierz | Narew | 1

10. | H. Wielgat | Oldsql | 1

11. | R. P. Lima | FC Smerfy | 1

12. | M. Bichlmaier | FC Smerfy | 1

13. | H. Sielawa | FC Kłobuck| 1

14. | B. Mandrela | FC Kłobuck| 1

15. | M. Góras | Łodzianka | 1

16. | S. Schaub | Łodzianka | 1

17. | K. Sagan | Łodzianka | 1

18. | P. Dominiak | Łodzianka | 1

19. | A. Grzonka | Odra90 | 1

20. | R. Pajerski | Odra90 | 1

21. | D. Pociotek | Odra90 | 1

22. | Sz.Różalski | Tytanium | 1

23. | G.Tegtmeyer | Tytanium | 1

24. | B .Lisenhofen | Oldsql | 1

25. | B. Orzech | Ślask Wroc | 1

26. | D. Baszewski | Ślask Wroc | 1

27. | J. Wiadowski | Slask Wroc | 1

28. | M. Kasprzak | Slas Wroc | 1

Kolejnosc przypadkowa wszelkie bledy literowki zglaszac do mnie na gg lub prv.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ze mnie dureń pewnie za chwilę pomyślicie.

Ale ja muszę po prostu się o to zapytać, bochyba jestem ślepy i nie widze tej opcji. Gdzie zminić ustawienie przed meczem?? Już jestem przy wyborze składu, ale ustawienie jest 4-4-2, czyli standardowe. jak to się zmienia?? :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, leftjack też miałem ten kłopot :)

Jak masz ustawienie, to pod nazwiskiem zawodnika na danej pozycji masz jeszcze rozwijane menu. Tam masz np. opcję ofensywny, ekstra napastnik, ekstra obrońca. Jak np. obrońcy dasz ekstra napastnik, to będziesz miał 3-4-3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...