Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tyszek91

Avira, 'wieczny' wirus

Polecane posty

Ja już nic nie widzę w logach. Pojawiają się jeszcze jakieś komunikaty?

Jak narazie nic.

Edit: Komunikatow chyba brak. : >

Wykonaj jeszcze skanowanie programem SUPERAntispyware Free. Ale jak sądzę już nic nie powinno być.

A jednak cos bylo =/

http://img7.imageshack.us/i/45722280.jpg/

http://img718.imageshack.us/i/13258601.jpg/

Usuniete..

Przeje... / dziewczyna sie juz wkurza ze wole sie zajmowac jej komputerem niz nia.. :D

Nie wiem co dalej z tym zrobic?

"Posprzatalem" po OTLu i tak to zostawie narazie.. co jeszcze moglbym zrobic ewentualnie bo to chyba worek bez dna?

Ten komputer o dziwo jakos funkcjonuje. xD

Odkurzacz 4,5 mb~ scierwa

Avira skanuje..

Aha jeszcze mam takie pytanie wszystkie konta, maile etc. sa bezpieczne? (kradziez,hack)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę dokładnie co wykryło SUPERAntispyware, ale większość to śledzące ciasteczka, które zazwyczaj są niegroźne. Pozostałe wpisy też wyglądają na coś z cache'u przeglądarki, więc też nic specjalnie groźnego.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo maili itp. to dobrze by było pozmieniać hasła (tak w razie czego).

Warto też zainstalować jakiegoś porządniejszego firewalla. Z darmowych rozwiązań mogę polecić Comodo Firewall, lub Outpost Firewall FREE.

I sądzę, że to by było na tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero pisze, bo wiem ze Avira nic nie wykryla..

Passy - hmm okej..

Sevard dzieki, jestes moim (komputerowym) mistrzem.

ps. Narazie moze nie zamykaj tego topica.. xD

Edit:

Jeszcze kilka pytan:

1) Comodo Firewall jakos konretnie skonfigurowac czy nic nie ruszac?

2) Antywirus: Comodo czy Avira? Co polecasz..

3) Download Comodo Internet Security for Windows, warto? Co dokladnie robi bo nie posiadalem nigdy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Comodo Firewall jakos konretnie skonfigurowac czy nic nie ruszac?

Na domyślnych ustawieniach sobie radzi całkiem nie źle. Jak chce Ci się bawić, to tu masz przykładowe konfiguracje. Tu zaś masz instrukcję krok po kroku dla całego pakietu.

2) Antywirus: Comodo czy Avira? Co polecasz..

Ja używam całego pakietu CIS, ale tak naprawdę, to obydwa te rozwiązania (tzn. Firewall Comodo + Avira, lub CIS zapewniają podobny poziom bezpieczeństwa).

3) Download Comodo Internet Security for Windows, warto? Co dokladnie robi bo nie posiadalem nigdy :)

Instalator jest taki sam, niezależnie od tego co wybierzesz (czy cały pakiet, czy pojedyncze jego składowe). Podczas instalacji się wybiera dokładne opcje. Ja używam całego pakietu i jestem zadowolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...