Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fixt

Lord of the Rings: Online - Niedokładne dane podczas ściągania klienta

Polecane posty

Mam problem z ściąganiem tej gry. Jako, że wygrałem kod na bete chciałem ściągnąć grę z tego linka http://www.lotro.com/support/download-lotro (tak jak dostałem w wiadomości z otrzymanym kodem). Niestety client zamiast ściągać stoi w miejscu, nie wiem czy powodem jest mój internet czy nie.

Tu mam pytanie, czy zna ktoś inne legalne źródło z jakiego mogę pobrać gre?

**

mój problem teraz się trochę zmienił. Otóż gra się ściąga ale przez pół godzine pobrało może 13kb (tak KB nie MB) mimo że prędkość ściągania to średnio 100kb/s

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy prędkości ok. 600 kb/s miałem 1,000 MB - 30 Minut (może was/cię mylić liczba, ponieważ przecinek oddziela tysiące itd. itp.), czyli przy twoim łączu powinieneś mieć około 126 MB po połowie godziny ciągłego ściągania z tą samą prędkością, jednak jeśli grasz w jakąkolwiek inną grę wykorzystującą internet, lub przeglądasz strony/filmy w internecie, twoja szybkość łącza na pewno spadnie, ponieważ osobiście przy grze w SAMP'a; łączu - 7 mb/s; i pół godzinie ściągania pobrałem jedynie zaledwie 100 MB, a wystarczyło tylko zamknąć grę, odejść na chwilę i pozostawić włączony komputer, a po następnych czterech godzinach mam już 90 % i 30 minut do końca :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...