Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gregg21

SILENT HUNTER III

Polecane posty

Nie masz czasem Avasta? Czasem nieźle miesza...

Co do kariery powiem Wam tak. Warto wykonywać rozkazy. Często się można nadziać na coś ciekawego. Trzeba łazić na przemian słuch powierzchnia. Na oko ciężko coś dorwać. Uważać na zapisy. Jest bug. Traci się przez to na renomie!

W 1942 sie wkurzyłem i zacząłem słuchać lub nie BdU. Na razie jestem na pełnym realu czyli 100% realizm - w lutym 1944 i mam 1.500.000 ton...

....czyli słownie milion pięćset coś tysięcy awojny jeszcze sporo i hu hu....

Na razie nie chce mi się grać dalej w karierze. W tym gorącym 44ym 5 dni ścigam konwój i mnie z 8 razy odgoniono. Wiem, że to samobójcze ale ścigam go w kanale na Liverpool a tam bardzo płytko... i jest ciężko. Najdzie mnie wena to dokończę karierę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako ze jestem humanista i z matmy bylem zawsze na bakier :P, mam pytanko dotyczace torpedowania. Czy istnieje jakis prosty sposob ma torpedowanie ( np. komputer sam za nas wylicza trase statku ) niz liczenie tych wszystkich kursow, opoznien, itd.?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed każdą misją oraz patrolem jest wyświetlana opcja Poziom Realizmu. Aby komputer za ciebie wszystko ustawiał do namierzania celu trzema ODZNACZYĆ pole: "Ręczny system namierzania''; Trzeba również odznaczyć "Brak pomocy oficera uzbrojenia", aby oficer za nas wyznaczał współrzędne celu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...