Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CriticalCombo

Bad Company 2 i niespodzianka

Polecane posty

Dzisiaj do sprzedania mam dwie gry.

Pierwsza to wszystkim dobrze znany Battlefield Bad Company 2. Stan idealny.

http://a.imageshack.us/img291/7923/p5080002.jpg

Druga to gra dal prawdziwych "hardkorów" . Zrobi z was małe dziewczynko w mgnieniu oka. Ta gra to...... The Sims 3 w stanie idealnym :)

http://a.imageshack.us/img841/7393/p5080004.jpg

Wszystkie gry w wydaniach premierowych na PC.

WIELKA OBNIŻKA CEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszystkie gry po 70 zł + koszt wysyłki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w multi ale jest ono dostępne. Można grę zainstalować na dowolnej liczbie komputerów tylko, że płyta musi być w napędzie. Po zainstalowaniu możesz nawet grać na swoim koncie EA lub takowe stworzyć.

Nie, nie można grać na swoim koncie EA, jeżeli już grałeś w multi(czyli wpisałeś klucz). Wpisując klucz rejestrujesz grę na swoje konto(tzn. na te które podałeś przy rejestracji) i bez oddania swojego konta nikt inny nie zagra w multi(jedynie na twoich passach). Gdy ja kupowałem używanego Bad Company 2 koleś co to sprzedawał podał mi dane do konta na którym jest zarejestrowany klucz. Próbowałem na swoim koncie wpisać klucz, lecz nie dało rady. Musiałem grać na passach tego gościa.

PS. Aha, 80 zł za Bad Company 2? Używkę? Ja zapłaciłem w lipcu 70 zł z przesyłką...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam. I tak mogę oddać konto EA bo nie jest mi specjalnie potrzebne. Co do ceny to gra nadal kosztuje w sklepach ok. 130 zł więc nie mam zamiaru sprzedawać jej za bezcen.

Na Allegro ceny oscylują wokół 70-80 zł więc nie widzę problemu w mojej PROPONOWANEJ cenie, taniej można kupić tylko sam Cd-key.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli miałbym ci oddać samo konto EA z cd-keyem do Bad Company 2 ?

No tak, bo może być problem z przesłaniem płyty do Włoszech dlatego że to dużo kosztuje a jak byś mi odsprzedał konto z cd keyem to mógł byś sprzedać płytę ale osoba która by ją kupiła nie mogła by grać w multi a kampanie normalnie mogłaby zrobić i potem ewentualnie dokupić cd key .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...