Jump to content

devalion

Forumowicze
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About devalion

 • Rank
  Hobbit

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Recent Profile Visitors

2,129 profile views
 1. Chciałbym: - Bound By Flame, - Ridge Racer Unbounded Bundle, - Leviathan: Warships, - JumpJet Rex, za coś z poniższej listy: - Spec Ops The Line, - Darkness 2, - Frozen Synapse, - Front Mission Evolved, - SteamWorld Dig, - Trine 2 Complete Story, - Deadly Premonition, - Shogun 2 Collection, - Goodbye Deponia, - Resident Evil 5, - Abyss Odessey, - Remember Me, - Resident Evil 4. Jeśli jesteś zainteresowany to wybierz co byś chciał - nie musi być 1 do 1, możesz wybrać też więcej, ocenię czy mi się opłaca:)
 2. Czyli wersja z dyskiem będzie pewniejsza. Dzięki. Temat do zamknięcia.
 3. Witam. Przymierzam się do kupna X360 - pytanie czy wystarczy wersja 4GB, czy jednak lepiej ta z dyskiem. Konsola tak naprawdę kupowana dla kilku gier (Gearsy, Forza Horizon, Forza Motorsport, Lost Odyssey, Blue Dragon), nic ze sklepu Xboksa kupowane nie będzie. Czy te gry będą działać bez instalacji? Wtedy te 4GB na zapisane stany gier będą wystarczające. Też nie wiem czy może być tak, że jakaś gra nie ruszy na wersji 4GB.... Nie chciałbym mieć sytuacji, w której się okaże, że i tak dysk muszę dokupić. Tak jak pisałem, konsola potrzebna tylko do nadrobienia kilku exclusive'ów, więc może nie warto przepłacać za wersję z dyskiem, którego i tak nie zapełnię?
 4. Rise of the Argonauts i Dirt Showdown za Tomb Raider GOTY?
 5. Proponuję Frozen Synapse Prime: http://store.steampowered.com/app/328600/
 6. DanteGamer -> pozytyw za transakcję: http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=245043&st=0&p=3576361entry3576361 Super - wszystko załatwione błyskawicznie i bez żadnych problemów.
 7. Proponuję Frozen Synapse (steam gift) za The Swapper.
 8. Proponuję Frozen Synapse (gift Steam) za Sid Meier's Ace Patrol: Pacific Skies.
 9. Jeśli ktoś otrzymał od Warnera prawidłowy kod do Arkham Asylum to prośba o podanie maila na jakiego im prośbę o kod wysyłaliście. A tak poza tym to jest przegięcie, że aby zagrać w legalnie nabytą grę muszę kombinować, szukać informacji, pisać do wydawcy, żeby łaskawie przysłał właściwy klucz, a pirat gra bez żadnych problemów... Nie tak to powinno wyglądać.
 10. Dokładnie mam to samo. Premierowa Arkham City poszła na Steam bez problemu, ale Arkham Asylum (też premierówka) Steam już nie przyjmuje. Mam nadzieję, że jeszcze coś z tym zrobią i również klucz GfW Live dla Arkham Asylum da się aktywować na Steam. Jak nie, to zostanie kupno drugi raz tego samego:)
 11. Tak, ale komentarze twórców są dodatkiem niewpływającym bezpośrednio na gameplay. NewGame+ to w zasadzie to samo, tyle że gramy już rozwiniętą postacią - jeśli chodzi o zawartość to nic nowego. Być może jakieś nowe kwestie pojawiają się przy zmienionych walkach z bossami? Jak uruchomisz to napisz jeszcze czy jest wersja PL czy nie. Może da się podmienić pliki z oryginalnej?
×
×
 • Create New...