Jump to content

Reffan

Forumowicze
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Reffan

 • Rank
  Hobbit

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

2,671 profile views
 1. Witam. Noszę się ostatnio z zamiarem zakupu słuchawek z wbudowanym mikrofonem, mogę na to przeznaczyć ok. 170 złotych. Audiofilem nie jestem, więc nie potrzebuję jakiejś wybitnej jakości dźwięku, słuchawki będą mi służyć przede wszystkim do grania (a dopiero potem muzyki). Zależy mi generalnie na sprzęcie dość solidnie wykonanym, tak coby się za szybko nie popsuł. Myślałem nad Creative 3D Tactic Alpha, ale z tego co wyczytałem to są problemy z kablem (a to najczęstsza przyczyna usterek słuchawek u mnie). Mogą być bezprzewodowe, ale nie sądzę by coś dobrego dało się dostać w takiej cenie. Mógłby ktoś coś doradzić?
 2. Ilekroć czytam takie teksty utwierdzam się w przekonaniu że fizyka jest naprawdę fascynująca... szkoda że jej nie rozumiem.
 3. Jak kto woli, ja tam jednak MMO lubię. A co do tekstu - polecam Ci spróbować jeszcze Age of Conan, gra ma jak na MMO naprawdę ciekawą fabułę, jest w pełni po polsku a średnia wiekowa na polskich serwerach jest dosyć wysoka (w mojej gildii praktycznie sami żonaci i dzieciaci, kilkoro studentów). No i najważniejsze - jeśli będzie grał w darmowe MMO to nic dziwnego że się zrazisz, są raczej miernej jakości nie wspominając o poziomie graczy.
 4. No cóż, sam jestem wśród swoich rówieśników wyszydzany ze względu na Mozarta etc... Ale w sumie, niema się co przejmować.
 5. Nie wspomniałeś o party z Hiszpanami w Strasburgu, nie mówiąc o poprawinach w Londynie! A w ogóle to kup sobie WB!
 6. Ja tam dalej nie widzę co jest takie oburzające w tej misji. Gra jak gra, nic nadzwyczajnego.
 7. FAIL. Coś czuję że IW będzie się mogło poszczycić nadzwyczaj ogromną ilością ściągnięć z torrentów swojego nowego dziecka... Chędożone chciwe Activision.
 8. Dokładnie. Śmiem twierdzić że dla przykładu, większa część polaków jest przeciw traktatowi. Powinny być referenda, ale do tego dopuścić nie chcą, bo szlag trafi ten świstek.
 9. Jak mogłeś, nie wspomnieć o genialnym Seasons of War!?
 10. Mój futurystyczny samuraj. Cudów nie ma, ale jest.
 11. CORMAC JEST DO BANI LOL!!!!!!1111 (((((
 12. Hmmm... A czy zdjęcie musi przedstawiać całą osobę, z twarzą?
×
×
 • Create New...