Jump to content

witold

Redaktorzy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

1,872 profile views
 1. Cóż, Pilipiuka przeczytałem wszystkie książki (oprócz najnowszego Oka Jelenia) i na podstawie tego stwierdzam, że jest on dobrym pisarzem, ale nie zalicza się do czołówki. Jego książki mnie nużą w ilościach większych niż jedna na tydzień, czego nie mam np.: z Piekarą, Komudą czy Ziemkiewiczem. Jestem jego wielkim fanem, ale mimo wszystko przyznaję, że nie jest on mistrzem pióra.
 2. Fakt, Pilipiuk nie jest może zbyt wyrafinowanym daniem, jednak nie przesadzałbym z jeżdżeniem po nim. Jego książki są właśnie doskonałą lekturą po ciężkim dniu w szkole/pracy. Tolkien jest klasyką, fakt, jednak mnie zawsze denerwował ten czarno-biały podział świata. I z jego dzieł polecam Silmarillion, choć niełatwo idzie to przeczytać.
 3. Pilipiuka wszystkie, Komudy, Ziemiańskiego, Piekary. Ogólnie większość książek z Fabryki Słów jest warta uwagi. (dobre bo polskie, ot co) No i przede wszystkim Pratchett. Mistrz nad mistrzów.
 4. Zdecydowanie warto, jednak jeżeli nie czytałeś się jeszcze żadnych innych książek tego autora to proponuję najpierw Toywars albo Zapach Szkła przeczytać.
 5. Łona - Rozmowa Zapewne najlepszy jego kawałek
 6. Co do Sapka - mym skromnym zdaniem absolutnie rządzi. Po troszkę topornym początku człowiek przyzwyczaja się do jego stylu pisania i połyka cały pięcioksiąg w kilka dni. Acz wolę Trylogię Husycką. Czytał ktoś trzeci tom "Oka Jelenia" Pilipiuka? A jeżeli tak to jak się podobał?
 7. A ja tu preferuję muzykę przeróżną- teraz leci Łona, przedtem leciał System, a jeszcze przedtem GNR. Czyli zróżnicowanie. Swoją droga - czy ktoś jest w stanie doradzić mi czy jest sens kupować koncertówkę Gunsów z trasy Use Your Illusion II?
 8. A ja bym dodał jakiś mały dział o, powiedzmy, życiu redakcji. W końcu nie czytamy(a przynajmniej ja) CDA tylko dla samych informacji o grach-to pismo tworzą ludzie, którzy sprawiają, że kupujemy właśnie je a nie konkurencję. I siłą rzeczy po pewnym czasie chcielibyśmy coś tam o nich wiedzieć.
×
×
 • Create New...