Jump to content

witold

Forumowicze
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Recent Profile Visitors

777 profile views
 1. witold

  Książki ogólnie

  Cóż, Pilipiuka przeczytałem wszystkie książki (oprócz najnowszego Oka Jelenia) i na podstawie tego stwierdzam, że jest on dobrym pisarzem, ale nie zalicza się do czołówki. Jego książki mnie nużą w ilościach większych niż jedna na tydzień, czego nie mam np.: z Piekarą, Komudą czy Ziemkiewiczem. Jestem jego wielkim fanem, ale mimo wszystko przyznaję, że nie jest on mistrzem pióra.
 2. witold

  Książki ogólnie

  Fakt, Pilipiuk nie jest może zbyt wyrafinowanym daniem, jednak nie przesadzałbym z jeżdżeniem po nim. Jego książki są właśnie doskonałą lekturą po ciężkim dniu w szkole/pracy. Tolkien jest klasyką, fakt, jednak mnie zawsze denerwował ten czarno-biały podział świata. I z jego dzieł polecam Silmarillion, choć niełatwo idzie to przeczytać.
 3. witold

  Książki ogólnie

  Pilipiuka wszystkie, Komudy, Ziemiańskiego, Piekary. Ogólnie większość książek z Fabryki Słów jest warta uwagi. (dobre bo polskie, ot co) No i przede wszystkim Pratchett. Mistrz nad mistrzów.
 4. witold

  Książki ogólnie

  Zdecydowanie warto, jednak jeżeli nie czytałeś się jeszcze żadnych innych książek tego autora to proponuję najpierw Toywars albo Zapach Szkła przeczytać.
 5. witold

  Czego Teraz Słuchacie IV-2

  Łona - Rozmowa Zapewne najlepszy jego kawałek
 6. witold

  Książki ogólnie

  Co do Sapka - mym skromnym zdaniem absolutnie rządzi. Po troszkę topornym początku człowiek przyzwyczaja się do jego stylu pisania i połyka cały pięcioksiąg w kilka dni. Acz wolę Trylogię Husycką. Czytał ktoś trzeci tom "Oka Jelenia" Pilipiuka? A jeżeli tak to jak się podobał?
 7. witold

  Muzyka II

  A ja tu preferuję muzykę przeróżną- teraz leci Łona, przedtem leciał System, a jeszcze przedtem GNR. Czyli zróżnicowanie. Swoją droga - czy ktoś jest w stanie doradzić mi czy jest sens kupować koncertówkę Gunsów z trasy Use Your Illusion II?
 8. witold

  Co bym zmienił w CDA? cz. II

  A ja bym dodał jakiś mały dział o, powiedzmy, życiu redakcji. W końcu nie czytamy(a przynajmniej ja) CDA tylko dla samych informacji o grach-to pismo tworzą ludzie, którzy sprawiają, że kupujemy właśnie je a nie konkurencję. I siłą rzeczy po pewnym czasie chcielibyśmy coś tam o nich wiedzieć.
×