Jump to content

wielki0fan0gier

Forumowicze
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About wielki0fan0gier

 • Rank
  Hobbit
 • Birthday 12/30/1994

Sposób kontaktu

 • ICQ
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Recent Profile Visitors

3,628 profile views
 1. Battlefield 4 - przegrałem 230 godzin i wciąż lubię się przy tym oderwać od nudnej rzeczywistości i czasami być bohaterem drużyny, kiedy dobrze mi idzie; są bugi, zasługa silnika Frostbite, jednak za 60 złotych podstawkę mogę polecić, wciągnie na 100+ godzin Risen 3 - zostało mi kilka godzin gry, jest to RPG w stylu Gothic, choć świat gry nawiązuje do poprzednich części cyklu, rozgrywka (tematyka misji itd.) wygląda podobnie do tej ze starych gier od Piranha Bytes Counter-Strike: Global Offensive - oprócz hazardu ta gra niestety nie ma tyle do zaoferowania, co CS 1.6, jednak map i modów wciąż przybywa, a także możemy tworzyć swoje po pobraniu SDK z zakładki Narzędzia na Steam
 2. 27 cali i Full HD - Od siebie polecam LG Flatron M2752D-PZ. Świetna sprawa ! Dodatkową funkcją tego monitora jest wbudowany tuner telewizyjny. Kolory i kąty widzenia bardzo dobre. Jedyne, co może zszokować na początku pracy z tym monitorem może być to, że wszystko jest sporych rozmiarów, tzn. czcionki, ikony... Ale gra się wyśmienicie i tak samo ogląda się filmy. Z dobrej odległości nie dostrzegam pojedynczych pikseli. Monitor o większej rozdzielczości na pewno byłby lepszy, ale współczesne komputery pozwalają na płynną rozgrywkę najczęściej w Full HD.
 3. San Andreas nie działa prawidłowo na procesorach wielordzeniowych. W menedżerze zadań ustaw koligację gry na jeden procesor. Rób to za każdym uruchomieniem gry, bądź pobierz i skonfiguruj sobie programik Imagecfg. I oprócz tego miej załączony frame limiter.
 4. https://support.steampowered.com/newticket.php Musisz utworzyć tam osobne konto i napisać. Nigdy nie korzystałem z tej formy pomocy, ale z tego, co wiem o Valve, odpowiadają dosyć szybko. Inna sprawa, czy ta odpowiedź będzie dla ciebie satysfakcjonująca I oczywiście pamiętaj o tym, że pracują od poniedziałku do piątku.
 5. Ekwipunek w Steam często mija się z ekwipunkiem, jaki znajdziesz w samej grze. Jeżeli w CS:GO też nie masz tego noża, a nie otrzymałeś żadnych pieniędzy za sprzedaż, pisz do supportu Valve.
 6. Moim zdaniem prawdopodobnie gra usiłuje uruchomić się na zintegrowanej karcie graficznej, a nie na chipsecie Ati/Nvidia (domniemywam, że oprócz integry taki masz), pogrzeb w sterownikach od niej i wyłącz ją jakoś / przełącz na tą właściwą.
 7. 1. Sprawdź spójność plików gry (biblioteka, ustawienia gry) 2. Skopiuj wszystkie save'y w jakieś bezpieczne miejsce na dysku, usuń zawartość lokalną gry i zainstaluj na nowo.
 8. 1. Wejdź w swoją bibliotekę gier STEAM i we właściwości CS:GO, a następnie w opcjach uruchamiania wpisz i zatwierdź parametr -dxlevel 70, 90 badz 95 (któreś powinno zadziałać). 2. Sprawdź w programie dxdiag (jak masz Win 7 to w wyszukaj programy i pliki znajdziesz), czy biblioteki Direct X nie mają błędów. Jeśli je mają, przeinstaluj je, oczywiście najpierw usuwając stare, poradniki znajdziesz w Internecie.
 9. Sory za "ale z drugiej strony nigdy nie było gta w żadnym polskim czasopiśmie dla graczy)" SimonStorm ma rację, było gta I i II i bodajże też London
 10. A może trzeba cały klucz nanieść na tabelę, spróbujcie w paincie
 11. Mógłby być Turok (gta3 już mam, ale z drugiej strony nigdy nie było gta w żadnym polskim czasopiśmie dla graczy)
 12. Unreal Tournament 2003 mogliby dodać (wystarczy odjąć 1 od 15 i jest 5)
×
×
 • Create New...